وکیل و مشاور متخصص ملکی

بهترین وکیل و مشاور حقوقی ملکی

بهترین مشاور حقوقی – بسیاری از کاربران در جستجوی یافتن پاسخ مناسب و دریافت راه حل های واقعی برای رهایی از مشکلات حقوقی خود در زمینه دعاوی ملکی هستند. آن ها معمولاً این سؤال را مطرح می نمایند که بهترین مشاوره حقوقی ملکی در تهران کیست؟ معمولاً طرح اینگونه سؤالات آسان است اما پاسخ به آن به سادگی میسر نیست. زیرا عوامل متعددی در این زمینه نقش دارند و نمی توان فقط از یک جنبه به موضوع نگاه کرد.  بنابراین اگر کسی بگوید من بهترین مشاور برای شما خواهم بود کمی گزافه گویی کرده است.

با این وجود ما اعتقاد داریم گذشته از راهنمایی حقوقی، ارائه بسته های پیشنهادی چندگانه مهم ترین نکته ای است که می تواند دغدغه این کاربران را رفع نماید. اما چگونه؟

راه حل های منطقی در مشاوره حقوقی 

بهترین مشاوره حقوقی – به عنوان مثال شیوه ما اینگونه خواهد بود که با اتخاذ سیاست های چندلایه و اجرای گام به گام برنامه های خود پرونده دعاوی را پیش خواهیم برد. دلیل اتخاذ این سیاست آن است که هیچگاه نمی توان در بهترین حالت پیش بینی نمود موضع مراجع قضایی و حتی اداری در قبال بهترین لوایح و دادخواست های حقوقی چگونه خواهد بود. بنابراین اگر یک وکیل فقط یک برنامه و ایده در ذهن داشته باشد و آن ایده با شکست مواجه شود او دیگر ناتوان از ادامه پیگیری ها خواهد بود. اما وقتی برنامه های چند بعدی را در طرح های خود داشته باشید چنانچه یک مسیر به شکست منجر شود مسیرهای پشتیبان می تواند راه حل منطقی باشد.

از این منظر وکیل خوب قادر خواهد بود دعاوی خود را با منطق و سیاست پیگیری نماید.  با تکیه بر آیین دادرسی مدنی و کیفری و تسلط بر قوانین مدنی و قانون مجازات اسلامی و …. سربلند از آن بیرون بیاید.

انواع مشاوره های ملکی

مشاوره حقوقی ملکی در دعاوی و پرونده های ملکی ثبتی به صورت های زیر قابل ارائه هستند:

مشاوره ملکی حضوری :

بهترین مشاور حقوقی – اکثر افراد ترجیح می دهند از راه دور مشکلات خود را پیگیری و حتی از مشاوره های حقوقی آنلاین بهره مند شوند. اهمیت موضوع ملک و دعاوی مربوط به آن بخش اعظم زندگی افراد را تشکیل می دهد و سرمایه اکثر افراد در این بخش متمرکز است. بنابراین پیشنهاد ما انجام مشورت های حضوری در اینگونه دعاوی است. تفاوتی نیز در مورد نوع درخواست ها وجود ندارد و هر نوع دعوای حقوقی در حوزه ملک می تواند در جلسات مشاوره طرح شود.

مشاوره غیر حضوری:

مشاوره غیر حضوری به دو روش قابل انجام است. مشاوره آنلاین یا اینترنتی و مشاوره تلفنی. در این مشاوره ها افراد می توانند از طریق شبکه های اجتماعی و یا به صورت تلفنی سؤالات مورد نظر خود را طرح نموده و پاسخ مناسب را دریافت نمایند. این شیوه می تواند مناسب ابهامات و دغدغه های معمولی و ساده باشد و چندان مناسب دعاوی و پرونده های حقوقی نیست.

با توجه به ماهیت پرونده های ملکی دعاوی مربوط به آن ها می توانند به صورت حقوقی یا کیفری پیگیری شوند. ضمن اینکه برخی دعاوی عمدتاً متوجه ثبت هستند و از آن طریق قابل پیگیری خواهند بود.

انواع مشاوره حقوقی ملکی در حوزه املاک:
 • الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل مبیع، دعوای تجویز مال مشاع غیر ثبتی
 • دعوای ابطال سند مالکیت مال غیر منقول، دعوای اثبات مالکیت،
 • دعوای ابطال معامله فضولی، دعوای اخذ به شفعه
 • تصرف عدوانی، خلع ید، ممانعت از حق، تصرف عدوانی
 • دعوای مطالبه حق کسب و پیشه، تجارت و سرقفلی
 • دعوای قلع و قمع مستحدثات، دعوای مطالبه حقوق زارعانه(حق ریشه)، دعوای اثبات نسق زارعانه
 • دعوای الزام موجر به تعمییرات اساسی عین مستاجره،
 • دعوای اعلام جزیی یا اساسی بودن تعمیرات عین مستاجره،
 • دعوای فسخ اجاره، دعوای تخلیه ملک استیجاری،
 • پرونده های کمیسیون ماده 100
 • دعوی تقسیم و افراز ملک مشاع
 • الزام به اخذ گواهی پایان کار
 • و….

در صورتی که در مورد دعاوی ملکی و پرونده های خود نیاز به مشاوره با وکیل متخصص دعاوی ملکی داشتید با ما تماس بگیرید.

برگشت به صفحه اصلی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

برای امنیت ، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز گوگل استسیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.

فهرست
Call Now Button