مشاوره رایگان وزارت کار

کارگران و کارفرمایان محترم!

وکیل اداره کار آماده ارائه خدمات زیر است :

1.قبول وکالت در دعاوی مربوط به کار و بیمه تامین اجتماعی

2.کمک به طرفین دعوا برای طرح شکایت و ثبت دادخواست

3.حضور در جلسات رسیدگی به دعوا

4.تنظیم لایحه و دفاع از حقوق موکل در جلسات رسیدگی

5.تلاش برای گرفتن مطالبات قانونی موکل

6.مشاوره در مورد دعاوی محیط های کار

اگر تلفن همراه در دست دارید برای تماس با وکیل ، از ساعت 16 تا 20 روزهای اداری بر روی شماره 09379219890 کلیک کنید.  

مشاوره رایگان وزارت کار

در امور دعاوی کار با وکیل کار مشورت کنید

در امور دعاوی کار با وکیل کار مشورت کنید

دریافت مشاوره رایگان وزارت کار

با دریافت مشاوره رایگان ئزارت کار می‌توانید تا حد بسیار زیادی از مشکلات بعدی در ثبت قراردادهای کاری و اداری خودتان جلوگیری کنید. امروزه مشکلات موجود بین کارفرما و کارمندان و کارگران به یکی از اصلی‌ترین مشکلات حقوقی بدل شده است. این در حالی است که با دریافت یک مشاوره ساده، می‌توان اطلاعات حقوقی زیادی را کسب کرد.

مطلب مفید | مشاوره رایگان قانون کار و تامین اجتماعی

امروزه راه‌های زیادی برای دریافت مشاوره اداره کار وجود دارد. هم کارفرمایان و هم کارمندان می‌توانند از این طریق اقدام کرده و از مشاوره‌های وکلای خبره در این زمینه کمک بگیرند. ما در ادامه قصد داریم به‌صورت کامل در خصوص مشاوره رایگان وزارت کار بیشتر صحبت کنیم.

مشاوره با وکیل اداره کار

متأسفانه، در بسیاری از موارد شاهد هستیم که بین کارفرما و کارمندان یا کارگران، مشکلات حقوقی بسیار زیادی رخ می‌دهد. این در حالی است که می‌توان به‌سادگی هرچه‌تمام‌تر جلوی چنین اتفاقاتی را گرفت. شما می‌توانید با دریافت مشاوره اداره کار از حقوق قانونی خود مطلع شده و در زمان همکاری با کارفرما و یا کارمندان، از آن‌ها استفاده کنید. این کار در نهایت منجر به کاهش اختلافات حقوقی بین کارفرمایان و کارگران آن‌ها خواهد شد.

البته باید به‌خاطر داشت که مشاوره حقوقی اداره کار، امری تخصصی و حرفه‌ای است؛ ازاین‌رو نیاز خواهد بود از وکلای آگاه و متخصص در این زمینه کمک بگیرید. وکیل موردنظر شما باید با آخرین تغییرات حقوقی آشنا بوده و با دانش کامل خود، بهترین و مناسب‌ترین مشاوره‌ها را در اختیار شما قرار دهد؛ پس لازم است در زمان انتخاب یک مؤسسه حقوقی، نهایت دقت را به خرج دهید تا در نهایت بتوانید بهترین مشاوره رایگان اداره کار را دریافت کنید.

حل اختلاف بین کارفرما و کارگر با مشاوره اداره کار

حل اختلاف بین کارفرما و کارگر با مشاوره اداره کار

مواردی که در مشاوره اداره کار به آن پرداخته می‌شود

دلایل زیادی وجود دارد که طبق آن‌ها کارفرمایان و کارگران نیاز به دریافت مشاوره رایگان وزارت کار خواهند داشت. درصورتی‌که نیاز است در خصوص هرکدام از موارد زیر اطلاعات حقوقی بیشتری کسب کنید، می‌توانید از مشاوره تلفنی رایگان اداره کار بهره‌مند شوید. این موارد عبارت خواهند بود از:

  • نحوه تنظیم قرارداد قانونی
  • مواردی که در قرارداد باید ذکر شود
  • نوع قراردادهای مورداستفاده
  • موضوعات مربوط به دریافت و یا پرداخت حق سنوات، حق بیمه، بیمه بیکاری
  • حل اختلاف بین اداره کار و هیئت تشخیص
  • موضوعات مرتبط با تعطیلات کاری، مرخصی‌ها و اضافه‌کاری
  • تنظیم شکایت

امکان بهره‌مندی از مشاوره اداره کار به‌صورت تلفنی

امکان بهره‌مندی از مشاوره اداره کار به‌صورت تلفنی

شرایط مشاوره تلفنی رایگان اداره کار

یکی از راه‌هایی که می‌توانید به کمک آن مشاوره رایگان اداره کار را دریافت کنید، مشاوره تلفنی است. برای این کار فرد متقاضی با مؤسسه حقوقی خود تماس حاصل کرده و می‌تواند تمامی موضوع مشکل و تمامی اطلاعات لازم را در اختیار وکیل حقوقی قرار دهد. این کار می‌تواند باعث شود تا کارشناس مربوطه در سریع‌ترین زمان ممکن با فرد متقاضی در تماس باشد و نکات مهم حقوقی را در اختیار او قرار دهد.

امکان مشاوره تلفنی رایگان اداره کار باعث می‌شود تا حتی افراد در دورافتاده‌ترین نقاط کشور نیز از تمامی خدمات مشاوره‌ای، آن هم به‌صورت رایگان، بهره‌مند شود. همچنین دیگر نیازی نیست برای دریافت مشاوره، هزینه‌های سنگین رفت‌وآمد و معطلی در راه را تجربه کنید. بعد از تماس با مؤسسه حقوقی، زمانی برای مشاوره در اختیار فرد متقاضی قرار داده می‌شود. حال فرد می‌تواند در زمان مشخص شده با مؤسسه تماس گرفته و اطلاعات و راهنمایی لازم را دریافت کند.

دریافت مشاوره اداره کار برای تنظیم شکایت

بسیار مشاهده شده است که دستمزد کارگران حتی مدت‌ها بعد از اتمام کار نیز به آن‌ها پرداخت نشده است. همچنین ممکن است بنا به دلایل دیگری، حقوق قانونی کارگران رعایت نشده و این افراد به دنبال استحقاق حق خود باشند. در این صورت نیاز است تا با دریافت مشاوره رایگان اداره کار، نسبت به حقوق خود مطلع شده و در صورت نیاز، برای شکایت از کارفرما، اقدام کند. بدین صورت فرد متقاضی می‌تواند با تنظیم شکایت در سامانه جامع ، مطالبات حقوقی و قانونی خودش را دنبال کند.

به یاد داشته باشید که تنها در صورتی امکان ارائه شکایت به مراجع قضایی و یا اداره کار وجود دارد که شکایت‌نامه شما به‌صورت کاملاً قانونی و صحیح تنظیم شده باشد. درصورتی‌که در خصوص تنظیم شکایت‌نامه اطلاعاتی ندارید، می‌توانید با دریافت مشاوره با وکیل اداره کار، راهنمایی ضروری را دریافت کنید. بدین صورت مطمئن خواهید شد که دادخواست شما به‌صورت کاملاً قانونی و بدون مشکل پیگیری می‌شود.

بدنبال یک مؤسسه حقوقی مطمئن

با توجه‌ به تمامی نکات مهمی که در خصوص دریافت مشاوره رایگان دعاوی کار گفته شد، شاید شما هم بخواهید برای دریافت مطالبات و خواسته‌های به حق خود، به‌صورت قانونی اقدام کنید. در این مسیر نیاز است از مشاوره‌های اداره کار یک وکیل خبره و متخصص کمک بگیرید. تنها مؤسسه حقوقی ای می‌تواند به شما کمک کند که سابقه‌ای درخشان در این زمینه داشته باشد.

یک مؤسسه حقوقی حرفه‌ای در زمینه اداره کار، مؤسسه‌ای است که تیم مشاوره آگاه و متخصص داشته باشد. تمامی وکلا باید با آخرین تغییرات حقوقی آشنا بوده و بتوانند آن‌ها را در اختیار متقاضیان خود قرار دهند. اگر شما هم قصد دارید تا از بهترین و مناسب‌ترین مشاوره‌های رایگان اداره کار بهره‌مند شوید، می‌توانید از خدمات گسترده گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری بهره مند شوید.

مشاوره‌ رایگان وزارت کار به کمک گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری

گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری با تکیه‌ بر سابقه درخشان خود در پرونده‌های اداره کار، آماده همکاری با تمامی کارفرمایان و کارگران بوده تا تمامی افراد بتوانند از حق داشتن وکیل بهره‌مند شوند. یکی از مزایای اصلی گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری، وجود یک تیم حقوقی فعال و آشنا به موضوعات حقوقی اداره کار است که می‌توانند به‌تمامی سؤالات شما به‌صورت دقیق پاسخ دهند.

درصورتی‌که هرگونه سؤال و یا ابهامی در خصوص نحوه ثبت قرارداد، موضوعات مربوط به دریافت حق سنوات، بیمه و… دارید، می‌توانید هم اکنون با شماره‌تلفن‌های این مؤسسه حقوقی تماس گرفته تا دراسرع‌وقت به کارشناسان مربوطه ارجاع داده شوید. ازاین‌پس امکان دریافت مشاوره رایگان اداره کار به کمک گروه حقوقی تخصصی ملکی وجود دارد.

نتیجه‌گیری

دریافت مشاوره رایگان اداره کار، حق تمامی کارگران و کارفرمایان است. درصورتی‌که در خصوص قوانین و مقررات وزارت کار اطلاعی نداشته باشید، در زمان عقد قرارداد و یا همکاری با کارفرمایان مختلف، ممکن است مسائل و مشکلاتی برای شما پیش بیایید. درحالی‌که می‌توانید به‌سادگی حتی با یک تلفن، از مقررات اداره کار باخبر شوید. گروه حقوقی تخصصی ملکی متشکل از حقوق‌دانان و وکلای بسیار حرفه‌ای و معتبری بوده که می‌توانند به شما در زمینه ارائه مشاوره‌های اداره کار، خدمات مختلفی ارائه کنند. برای کسب اطلاعات لازم، همین‌الان با شماره‌تلفن‌های این مؤسسه حقوقی تماس حاصل کنید.

بیشتر مطالعه کنید

مشاوره دعاوی ملکی
روزهای اداری(8 تا 21)