وکیل تلفنی در گروه ملکی اداری

وکیل تلفنی ، شماره تلفن وکیل ، شماره تماس با وکیل ، تلفن وکیل خانواده و ملکی ….

وکیل تلفنی ، شماره تلفن وکیل
وکیل تلفنی ، شماره تلفن وکیل

بسیاری از افراد به هنگام مواجهه با مشکلات حقوقی در حوزه ملک در جستجوی وکیل هستند. برای آنکه در اینگونه مواقع وکیل در دسترس شما باشد ما خود را موظف دانسته ایم تحت شرایطی وکیل از طریق سایت ملکی اداری با شما مرتبط شود. همچنین امکان ارتباط با دفتر ما در شبکه های اجتماعی به خصوص واتساپ فراهم آمده و هم اکنون در دسترس قرار گرفته است.

شماره تلفن وکیل

شماره وکیل در سایت ملکی اداری ، برای اهداف حقوقی و تحت ضوابط بسیار ساده در دسترس قرار خواهند گرفت. از طریق سایت ما، افراد مختلف می توانند برای حل پرونده انواع دعاوی حقوقی و کیفری خود و در تماس با دفتر مشکلات خود را مرتفع نمایند. وکلای ما از طریق حضور در دفتر و یا ارائه خدمات آنلاین، در خدمت همه هموطنان عزیزمان خواهند بود. وظیفه ما حل برخی مشکلات حقوقی هموطنان عزیزمان در اقصی نقاط کشور می باشد. برخی افراد تمایل دارند از راه دور مشاوره کامل حقوقی دریافت نمایند . این امکان نیز برای تماس میان متقاضی و وکیل از سوی دیگر از طریق تکمیل فرم درخواست مشاوره تلفنی فراهم می باشد.

شماره تماس با وکیل

وکیل تلفنی
وکیل تلفنی

شماره تماس با وکیل در سایت ما بدین صورت است که ابتدا شما با دفتر ما از طریق شماره های اعلام شده تماس برقرار می کنید. با دریافت نوع مشکل شما و اینکه کدامیک از وکلا باید به شما مشاوره ارائه دهد این مطلب بلافاصله به وکیل مربوطه اعلام می شود و در اولین فرصت تماس میان متقاضی و وکیل برقرار خواهد شد. شماره ها عبارت است از : 02144096954 و 09306977305 .

شماره های مورد نظر هم اکنون در سایت ملکی اداری در دسترس همه کاربران می باشد.

تماس با وکیل

برای تماس با وکیل بهتر است ابتدا با دفتر ما ارتباط برقرار نمایید. به محض دریافت درخواست شما و مشخص شدن نوع خواسته تان وکیل مناسب با نوع درخواست شما تعیین می گردد. این امر می تواند از طریق ارتباط تلفنی با ما و یا تکمیل فرم درخواست مشاوره حقوقی انجام پذیرد. اگر سؤالات معمولی دارید می توانید از طریق واتساپ طرح نمایید. در غیر این صورت برای موارد مهم حقوقی بهتر است درخواست شما مبتنی بر ارائه مشاوره تخصصی از وکیل باشد. در هر حال اگر مسیر درستی را طی نمایید خواهید توانست در کمترین زمان با وکیل مشکل خود را مطرح و پاسخ کارشناسی دریافت نمایید.

تلفن وکیل خانواده

وکیل تلفنی خانواده

وکیل در گروه ما محدود به یک موضوع خاص نیست. در همه موارد تخصصی تحت ضوابط و شرایطی که به آن اشاره شد می توان با وکیل تماس برقرار نمود. از جمله شماره تلفن وکیل خانواده در صورت درخواست شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

همچنین ما برای ارائه مشاوره آمادگی داریم. در این ارتباط فرم درخواست مشاوره حقوقی طراحی و هم اکنون بر روی سایت قراردارد. این فرم در همه صفحات در دسترس است. از طریق این فرم امکان ثبت درخواست شما وجود دارد. در اسرع وقت در تماس با وکیل خانواده امکان دریافت بهترین مشاوره حقوقی برای شما فراهم خواهد بود.

در حوزه خانواده، انواع دعاوی را وکیل مورد پیگیری قرار می دهد. بخش اعظم این دعاوی به صورت حقوقی پیگیری می شوند. در موارد معدود نیز امکان شکایت کیفری وجود دارد. این موارد با توجه به نوع مشکل شما از طریق وکیل به شما یادآوری خواهد شد.

در گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری و در حوزه دعاوی مرتبط با حوزه خانواده موضوعات مهم دیگری نیز وجود دارند. این موضوعات توسط وکلای تخصصی هدایت می شوند. به عنوان مثال دعاوی مرتبط با ارث توسط وکیل انحصار وراثت و یا دعاوی مرتبط با شناسنامه و تغییر نام خانوادگی توسط وکیل ثبت احوال و یا موضوع تغییر جنسیت توسط وکیل تطبیق جنسیت مورد پیگیری قرار می گیرد. در همه این موارد می توانید در تماس با ما مشاوره لازم را دریافت نمایید.

تلفن وکیل ملکی

وکیل تلفنی ملکی
وکیل تلفنی ملکی

برای دریافت تلفن وکیل ملکی ابتدا باید از طریق سایت ملکی اداری و در تماس با ما مشکل خود را مطرح نمایید. در صورت هماهنگی و دریافت مشکل ملکی شما، در صورت وجود شرایط مناسب، شماره تماس با توجه به موضوع تخصصی شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت. در هر حال ارتباط در محدوده زمانی که برای شما تعیین خواهد شد با وکیل برقرار خواهد شد.

دعاوی ملکی بسیار پر تعداد و متنوع می باشند. در بخش عمده آن، ممکن است طرف مقابل شما  اشخاص حقیقی قرار داشته باشند. اما در مواردی ممکن است شما با اشخاص حقوقی و یا سازمان ها و نهادهای دولتی درگیر پرونده های ملکی شوید. این دعاوی بسیار تخصصی خواهند بود. از این رو توصیه می شود در این موارد حتماً با ما ارتباط برقرار نمایید تا امکان ملاقات با وکیل و یا دریافت مشاوره تلفنی برایتان فراهم شود.

تلفن وکیل متخصص

برای دریافت شماره وکیل متخصص در انواع دعاوی بعد از برقراری ارتباط شما با دفتر و تکمیل فرم مورد اشاره ، این امکان فراهم خواهد شد. بدین صورت که اگر بتوانید شرایط دفتر را رعایت نمایید امکان دریافت مشاوره تخصصی برایتان فراهم خواهد شد. برقراری ارتباط با شما و ارائه بهترین مشاوره های تخصصی در انواع دعاوی اعم از حقوقی و کیفری توسط وکیل مورد نظر از ما.

علاوه بر این، اگر شما خواهان تنظیم انواع دادخواست ، شکواییه و لایحه برای دعاوی خود توسط وکلای ما می باشید لطفا فرم درخواست خدمات حقوقی را تکمیل نمایید.

اگر در حوزه کسب و کار خود با مشکلات حقوقی مواجه هستید با وکیل کسب و کار تماس بگیرید.

وکلای تخصصی و انواع دعاوی حقوقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Button
ارسال پیام