وکیل تلفنی در گروه ملکی اداری

وکیل تلفنی در گروه ملکی اداری، تلفن وکیل خانواده و ملکی 

1) خط تماس مستقیم با وکیل 

ملکی :  09122491524 

ثبتی :  09374773894

خانواده : 09125453894

اداره کار : 09379219890

2) مشاوره حضوری با وکیل

02144096954

3) مشاوره آنلاین 

واتساپ

09374773894

ملاحظه خواهید نمود در گروه ما ، نحوه تماس با وکیل و دریافت خدمات مشاوره حقوقی بسیار ساده است. مجموعه ما با بهره گیری از خدمات وکلای پایه یک دادگستری، در اسرع وقت مشاوره های حقوقی جامع و کاملی را ارائه می دهد.

مشاوره تخصصی

مشاور حقوقی کیست

مشاور حقوقی کیست

بسیاری از افراد به هنگام مواجهه با مشکلات حقوقی در حوزه ملک در جستجوی وکیل هستند. برای آنکه در اینگونه مواقع وکیل در دسترس شما باشد ما خود را موظف دانسته ایم تحت شرایطی وکیل از طریق سایت ملکی اداری با شما مرتبط شود. همچنین امکان ارتباط با دفتر ما در شبکه های اجتماعی به خصوص واتساپ فراهم آمده و هم اکنون در دسترس قرار گرفته است.

 

وکیل تلفنی ، شماره تلفن وکیل

وکیل تلفنی ، شماره تلفن وکیل

شماره تلفن وکیل

شماره وکیل در سایت ملکی اداری ، برای اهداف حقوقی و تحت ضوابط بسیار ساده در دسترس قرار خواهند گرفت. از طریق سایت ما، افراد مختلف می توانند برای حل پرونده انواع دعاوی حقوقی و کیفری خود و در تماس با دفتر مشکلات خود را مرتفع نمایند. وکلای ما از طریق حضور در دفتر و یا ارائه خدمات آنلاین، در خدمت همه هموطنان عزیزمان خواهند بود. وظیفه ما حل برخی مشکلات حقوقی هموطنان عزیزمان در اقصی نقاط کشور می باشد. برخی افراد تمایل دارند از راه دور مشاوره کامل حقوقی دریافت نمایند . در این صورت با تماس تلفنی و ارتباط با وکیل مشکل خود را مطرح نمایید.

وکیل تلفنی

وکیل تلفنی

تماس با وکیل

 تماس با وکیل براحتی و از طریق هر مقاله و یا صفحه ای که در آن قرار دارید امکان پذیر است. به عنوان مثال در همین مقاله در ابتدای مقاله شما می توانید از طریق موبایل خود بر روی دکمه تماس برای مشاوره و وکالت بزنید و بلافاصله با وکیل ارتباط برقرار نمایید.

اگر سؤالات معمولی دارید می توانید از طریق واتساپ طرح نمایید. در غیر این صورت برای موارد مهم حقوقی بهتر است درخواست شما مبتنی بر ارائه مشاوره تخصصی از وکیل باشد. در هر حال اگر مسیر درستی را طی نمایید خواهید توانست در کمترین زمان با وکیل مشکل خود را مطرح و پاسخ کارشناسی دریافت نمایید.

تلفن وکیل خانواده

وکیل تلفنی خانواده

وکیل در گروه ما محدود به یک موضوع خاص نیست. در همه موارد تخصصی تحت ضوابط و شرایطی که به آن اشاره شد می توان با وکیل تماس برقرار نمود. از جمله شماره تلفن وکیل خانواده در صورت درخواست شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

همچنین ما برای ارائه مشاوره آمادگی داریم. در این ارتباط فرم درخواست مشاوره حقوقی طراحی و هم اکنون بر روی سایت قراردارد. این فرم در همه صفحات در دسترس است. از طریق این فرم امکان ثبت درخواست شما وجود دارد. در اسرع وقت در تماس با وکیل خانواده امکان دریافت بهترین مشاوره حقوقی برای شما فراهم خواهد بود.

در حوزه خانواده، انواع دعاوی را وکیل مورد پیگیری قرار می دهد. بخش اعظم این دعاوی به صورت حقوقی پیگیری می شوند. در موارد معدود نیز امکان شکایت کیفری وجود دارد. این موارد با توجه به نوع مشکل شما از طریق وکیل به شما یادآوری خواهد شد.

در گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری و در حوزه دعاوی مرتبط با حوزه خانواده موضوعات مهم دیگری نیز وجود دارند. این موضوعات توسط وکلای تخصصی هدایت می شوند. به عنوان مثال دعاوی مرتبط با ارث توسط وکیل انحصار وراثت و یا دعاوی مرتبط با شناسنامه و تغییر نام خانوادگی توسط وکیل ثبت احوال و یا موضوع تغییر جنسیت توسط وکیل تطبیق جنسیت مورد پیگیری قرار می گیرد. در همه این موارد می توانید در تماس با ما مشاوره لازم را دریافت نمایید.

تلفن وکیل ملکی

برای دریافت تلفن وکیل ملکی ابتدا باید از طریق سایت ملکی اداری و در تماس با ما مشکل خود را مطرح نمایید. در صورت هماهنگی و دریافت مشکل ملکی شما، در صورت وجود شرایط مناسب، شماره تماس با توجه به موضوع تخصصی شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت. در هر حال ارتباط در محدوده زمانی که برای شما تعیین خواهد شد با وکیل برقرار خواهد شد.

دعاوی ملکی بسیار پر تعداد و متنوع می باشند. در بخش عمده آن، ممکن است طرف مقابل شما  اشخاص حقیقی قرار داشته باشند. اما در مواردی ممکن است شما با اشخاص حقوقی و یا سازمان ها و نهادهای دولتی درگیر پرونده های ملکی شوید. این دعاوی بسیار تخصصی خواهند بود. از این رو توصیه می شود در این موارد حتماً با ما ارتباط برقرار نمایید تا امکان ملاقات با وکیل و یا دریافت مشاوره تلفنی برایتان فراهم شود.

تلفن وکیل متخصص

برای دریافت شماره وکیل متخصص در انواع دعاوی بعد از برقراری ارتباط شما با دفتر و تکمیل فرم مورد اشاره ، این امکان فراهم خواهد شد. بدین صورت که اگر بتوانید شرایط دفتر را رعایت نمایید امکان دریافت مشاوره تخصصی برایتان فراهم خواهد شد. برقراری ارتباط با شما و ارائه بهترین مشاوره های تخصصی در انواع دعاوی اعم از حقوقی و کیفری توسط وکیل مورد نظر از ما.

علاوه بر این، اگر شما خواهان تنظیم انواع دادخواست ، شکواییه و لایحه برای دعاوی خود توسط وکلای ما می باشید لطفا با ما تماس بگیرید.

 

بیشتر مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مشاوره تخصصی
Call Now Button