وکیل مهاجرت به ترکیه

با سلام.
لطفا جهت دریافت خدمات اولیه مشاوره مهاجرتی ، ابتدا با شماره 09125453894 تماس بگیرید.

با وکیل مهاجرت به ترکیه آشنا شوید

برای خرید ملک در ترکیه با وکیل مهاجرت و وکیل ملکی همراه شوید

برای خرید ملک در ترکیه با وکیل مهاجرت و وکیل ملکی همراه شوید

آشنایی با وکیل مهاجرت به ترکیه

امروزه بسیاری از افراد می‌خواهند به کشور ترکیه مهاجرت کنند. یکی از رایج‌ترین راه‌ها برای مهاجرت به این کشور خرید ملک است. در حال حاضر، نزدیک به هفده درصد از متقاضیان مهاجرت با خرید ملک وارد این کشور می‌شوند.

مراحل حقوقی مهاجرت به کشور ترکیه از طریق خرید ملک پیچیدگی‌های نسبتاً زیادی دارد. از این جهت، بسیاری از متقاضیان مهاجرت به ترکیه از یک وکیل برای انجام امور حقوقی خود کمک می‌گیرند.

به طور کلی، تنها افرادی که سرمایه اولیه نسبتاً بالایی دارند، می‌توانند از طریق خرید ملک ، اقامت و پاسپورت ترکیه را دریافت کنند. وکلای ملکی باید در ابتدا وضعیت کلی ملک مورد نظر را بررسی کنند. پس از بررسی وضعیت ملک و خرید آن می‌توان برای اخذ اقامت ترکیه اقدام کرد.

در ادامه درباره نقش وکیل مهاجرت و اقامت با تجربه و وکیل ملکی و مهاجرت در فرایند سفر اقامتی به ترکیه بیشتر توضیح خواهیم داد.

شرایط کلی برای مهاجرت به کشور ترکیه با کمک وکیل مهاجرت

ترکیه یکی از کشورهای مهاجرپذیر در جهان محسوب می‌شود. بسیاری از گردشگران و مهاجرین در بدو ورود نیازمند استفاده از خدمات اقامتی توریستی ترکیه هستند.

در حال حاضر، از میان راه‌های رایج برای مهاجرت به ترکیه می‌توان به خرید ملک، ثبت شرکت و اخذ ویزای کاری اشاره کرد.

متقاضیان مهاجرت باید با توجه به میزان سرمایه اولیه‌ خود روش ایده‌آلی را برای مهاجرت به این کشور انتخاب کنند. قوانین مهاجرت کشور ترکیه نسبت به کشورهای عضو اتحادیه اروپا پیچیدگی‌های حقوقی بسیار کمتری دارد.

در صورتیکه متقاضیان مهاجرت به ترکیه بخواهند از طریق خرید ملک تابعیت این کشور را بگیرند، باید تا مدت‌زمان مشخصی از واگذاری مالکیت خانه خریداری شده اجتناب کنند.

اداره مهاجرت کشور ترکیه در ابتدا به خریداران ملک یک ویزا با اعتبار دوازده ماه می‌دهد و امکان تمدید ویزا در صورت عدم فروش ملک وجود دارد.

وکیل مهاجرت به ترکیه با همکاری وکیل ملکی برای افرادی که از طریق خرید ملک به کشور ترکیه مهاجرت می‌کنند، طی مدت ‌زمان نسبتاً کوتاهی کارت اقامت دائم میگیرند. امکان دریافت ویزای ترکیه برای همسر و فرزندان زیر سن قانونی نیز وجود دارد.

معمولاً فرایند اخذ ویزای ترکیه بین دو تا سه ماه طول می‌کشد. کارمندان اداره مهاجرت ترکیه نیز پیش از صدور ویزا تمامی مدارک هویتی متقاضی را به طور دقیق مورد بررسی قرار می‌دهند.

خرید ملک در کشور ترکیه

خرید ملک در کشور ترکیه

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت و خرید ملک درترکیه

همانطور که پیش‌تر به این موضوع اشاره کردیم، به دلیل وجود پیچیدگی‌های حقوقی متعدد، اکثر متقاضیان مهاجرت در ابتدا از یک وکیل کمک می‌گیرند. وکیل مهاجرت به ترکیه می‌تواند لیستی از مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا را تهیه کند.

در نظر داشته باشید که وکلای ملکی به قوانین خرید ملک در این کشور به طور کامل مسلط هستند. متقاضیان مهاجرت به ترکیه برای ثبت درخواست اخذ ویزای این کشور باید تمامی مدارک هویتی خود را به همراه داشته باشند.

از میان سایر مدارک مورد نیاز برای مهاجرت می‌توان به دو قطعه عکس و گواهی عدم سوء پیشینه اشاره کرد. متقاضیانی که می‌خواهند از طریق خرید ملک اقامت ترکیه را بگیرند، باید پیش از ثبت درخواست اخذ اقامت در این کشور یک حساب بانکی باز کنند. واریز سرمایه لازم برای خرید ملک به این حساب بانکی ضروری است.

مطلب مفید | وکیل تابعیت حرفه ای

پس از ورود به ترکیه و خرید ملک، ویزای بلندمدت این کشور به خریداران اعطا می‌شود. داشتن سند انتقال مالکیت برای ثبت درخواست اخذ ویزای بلند مدت ترکیه الزامی به حساب می‌آید.

وکلای مهاجرتی به همراه وکیل ملکی اطلاعات بسیار زیادی درباره نحوه تنظیم سند انتقال مالکیت پس از خرید خانه دارند.

مؤسسات حقوقی معتبر و فعالی در این زمینه وجود دارند. این موسسات هم در داخل کشور و هم در ترکیه فعال هستند. گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری نیز با همکاری وکلای مهاجرتی اروپا و ترکیه فعالیت خود را در خارج از کشور گسترش داده است.

این گروه از سالهای گذشته به ارائه خدمات گسترده حقوقی در داخل کشور مشغول است. در عین حال ، با همکاری کارشناسان و وکلای مجرب و آگاه به قوانین ، دامنه فعالیت خود را به خارج از مرزهای کشور امتداد داده است. از جمله در زمینه خرید ملک در ترکیه با همکاری وکیل مهاجرت به ترکیه  نیز خدمات ارزشمندی را ارائه می‎دهد.

محاسبه سرمایه لازم برای مهاجرت از طریق خرید ملک

محاسبه سرمایه لازم برای مهاجرت از طریق خرید ملک

سرمایه لازم برای خرید ملک درترکیه

یکی از عوامل تعیین‌کننده در میزان سرمایه لازم برای مهاجرت به ترکیه ، روش مورد نظر متقاضی برای اخذ اقامت است. متقاضیانی که می‌خواهند با خرید ملک به این کشور مهاجرت کنند، باید حداقل پانصد هزار لیر سرمایه اولیه داشته باشند.

حدود پنجاه درصد از متقاضیان مهاجرت از این طریق خواهان خرید ملک در ترکیه هستند. در حال حاضر، برای خرید خانه در  شهر استانبول باید حداقل دو میلیون لیر سرمایه اولیه داشته باشید.

در صورتیکه متقاضیان مهاجرت به ترکیه سرمایه کافی برای خرید ملک در شهر استانبول را ندارند، باید در شهرهای کوچک‌تر نسبت به خرید خانه اقدام کنند. از میان شهرهایی که قیمت خانه در آن‌ها پایین‌تر است می‌توان به ازمیر، آنتالیا و آدانا اشاره کرد.

در نظر داشته باشید قیمت خانه‌های واقع در شهرهای ذکر شده بسیار پایین‌تر از املاک موجود در شهر استانبول است.

وکیل ملکی و وکیل مهاجرت به ترکیه معمولاً از نرخ املاک واقع در شهرهای مختلف ترکیه آگاه هستند. این افراد می‌توانند با توجه به میزان سرمایه متقاضیان ، شهر ایده‌آلی را برای خرید ملک به آن‌ها معرفی کنند.

برای دریافت راهنمایی در خصوص خرید ملک در کشور ترکیه می‌توانید با گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری تماس بگیرید. این گروه در زمینه انجام امور حقوقی مربوط به خرید ملک در کشور ترکیه فعالیت می‌کند.

دریافت پاسپورت کشور ترکیه

دریافت پاسپورت کشور ترکیه

دریافت حق شهروندی و پاسپورت ترکیه پس از مهاجرت از طریق خرید ملک

سی و شش ماه پس از مهاجرت به ترکیه وکیل مهاجرت به ترکیه می‌تواند درخواست اخذ حق شهروندی را  برای موکل خود ثبت کند. وکیل مهاجرت به ترکیه با همکاری وکیل ملکی تنها برای افرادی که ملکی با ارزش بالاتر از هفت و نیم میلیون لیر خریداری کرده‌اند، می‌توانند حق شهروندی ترکیه را بگیرند.

در واقع، به افرادی که ملکی با ارزش پایین‌تر از میزان ذکر شده را خریداری کرده‌اند، صرفاً اقامت موقت کشور ترکیه اعطا می‌شود.

در نظر داشته باشید افراد تا زمانیکه مالکیت خانه خریداری شده را واگذار نکرده باشند، می‌توانند نسبت به تمدید کارت اقامت خود اقدام کنند. متقاضیان مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک نیازی به ارائه مدرک زبان ترکی برای اخذ ویزا ندارند.

با این وجود، در صورتیکه افراد بخواهند حق شهروندی کشور ترکیه را بگیرند، باید به زبان ترکی به صورت کامل مسلط باشند. ذکر این نکته حائز اهمیت است که پس از دریافت حق شهروندی ترکیه می‌توان برای اخذ پاسپورت این کشور نیز اقدام کرد.

نتیجه‌گیری

برای مهاجرت به کشور ترکیه راه‌های مختلفی وجود دارد. از میان راه‌های مهاجرت می‌توان به یافتن موقعیت کاری، خرید ملک یا ثبت شرکت در ترکیه اشاره کرد. آمارها نشان می‎دهند که نزدیک به 17 درصد از متقاضیان با خرید ملک به این کشور مهاجرت می‌کنند.

این در حالی است که برای دریافت تابعیت ترکیه از طریق خرید ملک باید حداقل هفت و نیم میلیون لیر سرمایه داشته باشید.

اگثر خریداران ملک ترجیح میدهند ملک خود را در شهر استانبول ابتیاع نمایند. این افراد احتمالاً از طرق مختلف با ویژگیهای شهر تاریخی استانبول آشنا شده اند.

به دلیل پیچیدگی قوانین حوزه مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک لازم است از وکیل مهاجرت به ترکیه و وکیل ملکی کمک بگیرید. گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری با داشتن وکلای حرفه‌ای می‌تواند بهترین توصیه‌ها را برای خرید ملک در ترکیه ارائه دهد.

همچنین پرونده مهاجرتی شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به سرانجام برساند. برای دریافت راهنمایی در خصوص مهاجرت به این کشور می‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up