وکیل تخصصی ملک

وکیل تخصصی ملک ، بهترین وکیل تخصصی ملک تهران

با سلام.
وکیل تخصصی ملک وکیل شما در دعاوی ملکی است. چنانچه شما در حال بررسی و جستجوی وکیل مناسب هستید می توانید مطلب این صفحه و سایر مقالات ما را در مورد انواع دعاوی مربوط به این حوزه مطالعه فرمایید.
در صورتی که می خواهید در خصوص اعطای وکالت پرونده خود به وکیل تصمیم منطقی بگیرید، با شماره 02144096954 تماس حاصل فرمایید.

وکیل تخصصی در ملک

آیا شما اخیراً از مشکلات حقوقی مربوط به ملک خود و یا خانواده تان در رنج و عذاب هستید؟ آیا بدنبال وکیل تخصصی ملک و دعاوی مربوط به زمین و مستغلات و امثالهم می باشید؟ با آرزوی اینکه هیچگاه هیچ شخصی دردسرهای مربوط به زمین و ملک را تجربه نکند، امیدواریم وکلای با تجربه ما بتوانند به عنوان وکیل متخصص، شایستگی حل مشکلات ملکی شما را داشته باشند.

وکیل تخصصی ملک تهران

وکیل متخصص امور ملکی در گروه ما از ظرفیت و دانش لازم برای پیگیری انواع دعاوی ملکی برخوردار است. ما برای اینکه بتوانیم از عهده انتظارات موکلین برآییم با تعدادی از وکلای با اخلاق و حرفه ای کار می کنیم. زیرا اعتقادمان آن است در کنار هزینه هایی که موکل می پردازد، باید خدمات حقوقی مناسب دریافت نماید. وکیل متخصص ملکی در گروه ما منحصر به یک وکیل نیست . ما افتخار همکاری با چند وکیل را داریم. اما شما در صورت اخذ تصمیم برای سپردن کار به ما، قطعاً با وکیل انتخابی در ارتباط خواهید بود. وکلای ما هم در زمینه دعاوی کیفری ملکی و دعاوی حقوقی ملکی فعالیت می نمایند و هم در دعاوی مربوط به دیوان عدالت اداری مرتبط با نهادها و سازمان ها.

وکیل متخصص ملکی

وکیل متخصص ملکی

بنابراین دعوا و یا پرونده ملکی شما در هر موضوعی که باشد ما امیدواریم بتوانیم از عهده پیگیری آن ها برآییم. به عنوان مثال ممکن است دعوای مربوط به اثبات مالکیت ملک داشته باشید. یا اینکه درگیر دعوای جعل سند ملک  یا مطالبه سرقفلی و دعوای موجر و مستأجر باشید. ممکن است با انواع دعوای ثبتی و دعوا با شهرداری از جمله کمیسیون ماده 7 یا کمیسیون ماده 5 مواجه شوید. یا دعوا با اداره منابع طبیعی از جمله دعوای کمیسیون ماده 56  داشته باشید. در همه این موارد وکیل متخصص ملک در کنار شما خواهد بود.

وکلای ما در همه این نوع دعاوی می توانند در کنار شما قرار بگیرند و به عنوان وکیل تخصصی ملک ، به بهترین صورت از حقوق تان دفاع نمایند.

بهترین وکیل ملکی

بهترین وکیل ملکی

بهترین وکیل تخصصی تهران

معمولاً همه افراد بدنبال بهترین وکیل تخصصی ملک هستند. انتظار این دسته از افراد آن است که وکیل بتواند هر نوع مشکل ملکی را حل کند. اما باید گفت یک وکیل به تنهایی از عهده حل همه دعاوی برنمی آید. زیرا دعاوی ملکی آنقدر متنوع هستند که یک وکیل نمی تواند بر همه آنها تسلط داشته باشد. بنابراین ما برای حل این مشکل، بهترین وکیل ملکی را در چند حوزه بکار گرفته ایم. به عبارت روشن تر، در گروه ما، بهترین وکیل ملکی تنها یک نفر نیست. بلکه چند وکیل ملکی با تجربه در کنار هم قرار گرفته اند تا بتوانند پاسخگوی انتظارات شما باشند. البته پرونده شما توسط یک وکیل دنبال می شود اما وکلا با یکدیگر تبادل نظر دارند تا بتوانند بهترین مسیر را برای پیگیری پرونده شما طی نمایند.

وکیل تخصصی ملک در تهران

بیشتر وکلای ما را افرادی تشکیل می دهند که ساکن تهران هستند. اما این به معنای آن نیست که وکلای ما پرونده های مربوط به شهرستان ها را پیگیری نمی گنند. در صورتی که شما درخواستی را برای پیگیری پرونده ملکی در شهرستان مطرح نمایید ما باز هم در کنارتان خواهیم بود. وکلای ما می توانند وکالت پرونده ملکی شما را بعد از گفتگوی اولیه بر عهده بگیرند. بنابراین وکیل ملکی تهران در کنار وکیل ملکی در همه شهرهای ایران مکمل فعالیت یکدیگرند.

اگر شما اهل هر یک از شهرهای ایران باشید و بدنبال وکیل تخصصی ملک هستید انتخاب درستی کرده اید.

وکیل ملکی متخصص

بطور طبیعی حل  دعاوی ملکی نیازمند تخصص و تجربه لازم است. بنابراین وکیل متخصص باید در کنار شما باشد تا بتوانید از عهده چنین پرونده هایی برآیید. هیچگاه بدون حضور وکیل وارد اینگونه دعاوی نشوید. زیرا هم وقت شما ضایع می شود و هم ممکن است زندگی تان خدای نخواسته تباه شود. بنابراین دعاوی مورد نظر را همیشه با حضور وگیل متخصص دنبال کنید و نگران هزینه های آن نباشید. البته در این شرایط هر نوع هزینه اضافی می تواند زندگی را دچار مشکل می کند. اما در نبود وکیل، هزینه هایی بیشتری بر شما تحمیل خواهد شد.

مشاوره حقوقی ملکی

برای حل پرونده های ملکی خود، انجام مشاوره حقوقی ملکی گام اول است. همیشه در اولین قدم ، با وکیل متخصص مشورت لازم را انجام دهید. بهترین مشاوره حقوقی ملکی می تواند شما را در انتخاب وکیل و مسیری که باید طی کنید راهنمایی کند.

دعاوی ملکی

دعاوی ملکی

شاید شما بخواهید بدانید وکیل تخصصی ملک وارد چه نوع دعاوی شده و یا در مورد کدام دعاوی فعالیت می کند. اگر بخواهیم برخی دعاوی را برای شما نام ببریم می توان برخی نمونه های زیر را مورد اشاره قرارداد.

  • دعاوی ملکی مربوط به جعل سند و استفاده از اسناد جعلی و کلاهبرداری های ملکی
  • دعاوی مربوط به مزاحمت ملکی
  • انواع دعاوی مالک و مستأجر در املاک مسکونی و تجاری و دعاوی سرقفلی
  • انواع دعاوی مربوط به سند ملکی و اثبات مالکیت ملک
  • دعاوی مربوط به انعقاد و فسخ قراردادها و خرید و فروش ملک
  • دعاوی مربوط به ساخت واحد مسکونی و یا مشارکت در ساخت.

بیشتر مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Button
ارسال پیام
مشاوره رایگان