تماس با ما

برای مشاوره تلفنی یا ملاقات حضوری با وکیل پایه یک دادگستری در هر یک از دعاوی ملکی ، خانواده ، ثبتی ، شهرداری ، ستاد اجرایی ، مالی ، جرایم مواد مخدر ، جرایم پزشکی ، قاچاق کالا ، تعزیرات و … از ساعت 8 صبح تا 10 بعد از ظهر با شماره 02144096954 تماس بگیرید.

برای ارتباط آنلاین با وکیل از طریق واتساپ سایت اقدام نمایید.

لطفاً برای آشنایی با ما ، از بخش های مختلف این سایت بازدید فرمایید. برای شناخت تیم ما می توانید این صفحه را ببینید.

تماس با ما / گروه وکلای “ملکی اداری”

تماس با ما – گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری افتخار دارد با مجموعه ای وکلای با تجربه و متخصص در امور دعاوی ملکی ، مالیاتی ، ثبتی ، خانواده و…. همکاری می  نماید. وکلایی که ضمن تجربه و تخصص، از صداقت در گفتار و عمل برخوردارند. و با موکلین خود در کمال اعتماد بخشی کار می کنند. ما در منطقه غرب تهران استقرار داریم. اما این بدان معنا نیست که کار ما منحصر به این منطقه و یا صرفاً به شهر تهران خلاصه می شود. ما در هر شهر و منطقه ای که لازم باشد برای دفاع از حقوق موکلین خود حاضر خواهیم بود.

برای مشاوره حقوقی ، طرح سؤال و احاله پرونده خود ابتدا با وکیل از طریق واتساپ سایت تماس بگیرید و طرح مشکل کنید. شما در همان تماس اولیه در صورت لزوم راهنمایی اولیه در هر زمینه ای که طرح می کنید دریافت خواهید نمود. در صورتی که نیاز باشد با وکیل و در جلسه خصوصی صحبت کنید ترتیب این ملاقات داده خواهد شد. نگران هزینه ملاقات با وکیل نباشید. ارزش مشاوره ای که دریافت خواهید نمود حتماً برای شما سرمایه محسوب می شود. در ملاقات اولیه با وکیل برای طرح پرونده های دعاوی تان، حق مشاوره از شما دریافت نخواهد شد.

آدرس:

تهران ، بزرگراه ستاری جنوب ، مخبری غرب ، جنب مجتمع تجاری گلستان ، ساختمان عرشیا ، پلاک 200 ، شماره 10 ، تلفن : 02144096954

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این فیلد را پر کنید
مشاوره تخصصی
Call Now Button