تماس با ما

تماس با ما براحتی امکان پذیر است. برای حضور در دفتر و ملاقات با وکیل تخصصی مورد نظر خود در هر یک از دعاوی و پرونده های ملکی ، خانواده ، مالیاتی ، ثبتی ، شهرداری و … از ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر می توانید با شماره 02144096954 و 09306977305 تماس بگیرید تا پس از انجام هماهنگی، با وکیل ملاقات نمایید. لطفاً برای آشنایی با ما از بخش های مختلف این سایت بازدید فرمایید. برای آشنایی با تیم ما می توانید این صفحه را ببینید. برای حضور در دفتر ما می توانید به آدرس اعلامی در همین صفحه مراجعه نمایید یا با ما تماس بگیرید.

تماس با ما / گروه وکلای “ملکی اداری”

تماس با ما – گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری افتخار دارد با مجموعه ای وکلای با تجربه و متخصص در امور دعاوی ملکی ، مالیاتی ، ثبتی ، خانواده و…. همکاری می  نماید. وکلایی که ضمن تجربه و تخصص، از صداقت در گفتار و عمل برخوردارند. و با موکلین خود در کمال اعتماد بخشی کار می کنند. ما در منطقه غرب تهران در بلوار فردوس استقرار داریم. اما این بدان معنا نیست که کار ما منحصر به این منطقه و یا صرفاً به شهر تهران خلاصه می شود. ما در هر شهر و منطقه ای که لازم باشد برای دفاع از حقوق موکلین خود حاضر خواهیم بود.

برای احاله پرونده خود ابتدا با وکیل ملکی تماس بگیرید و طرح مشکل کنید. شما در همان تماس اولیه در صورت لزوم راهنمایی اولیه در هر زمینه ای که طرح می کنید دریافت خواهید نمود. در صورتی که نیاز باشد با وکیل و در جلسه خصوصی صحبت کنید ترتیب این ملاقات داده خواهد شد. نگران هزینه ملاقات با وکیل نباشید. ارزش مشاوره ای که دریافت خواهید نمود حتماً برای شما سرمایه محسوب می شود. در ملاقات اولیه با وکیل برای طرح پرونده های دعاوی تان، حق مشاوره از شما دریافت نخواهد شد.

بلوار فردوس شرق ، بین خیابان سلیمی جهرمی و قبادی ، پلاک 160 ، طبقه سوم ، واحد 4
Instagram
Telegram
LinkedIn

تماس با ما آسان است. نقشه را بررسی کنید.

برای تماس با ما از طریق مکاتبه و ارسال پیام هایتان، از اینجا اقدام نمایید. ما پیام های شما را از طریق ایمیل دریافت و در اسرع وقت به آن پاسخ خواهیم داد.

    فهرست
    Call Now Button
    ارسال پیام