تماس با ما

برای مشاوره تلفنی یا ملاقات حضوری با وکیل پایه یک دادگستری در هر یک از دعاوی ملکی ، خانواده ، ثبتی ، شهرداری و … از ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر با شماره های 02144096954 و 09306977305 تماس بگیرید. لطفاً برای آشنایی با ما ، از بخش های مختلف این سایت بازدید فرمایید. برای شناخت تیم ما می توانید این صفحه را ببینید.

تماس با ما / گروه وکلای “ملکی اداری”

تماس با ما – گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری افتخار دارد با مجموعه ای وکلای با تجربه و متخصص در امور دعاوی ملکی ، مالیاتی ، ثبتی ، خانواده و…. همکاری می  نماید. وکلایی که ضمن تجربه و تخصص، از صداقت در گفتار و عمل برخوردارند. و با موکلین خود در کمال اعتماد بخشی کار می کنند. ما در منطقه غرب تهران استقرار داریم. اما این بدان معنا نیست که کار ما منحصر به این منطقه و یا صرفاً به شهر تهران خلاصه می شود. ما در هر شهر و منطقه ای که لازم باشد برای دفاع از حقوق موکلین خود حاضر خواهیم بود.

برای احاله پرونده خود ابتدا با وکیل ملکی تماس بگیرید و طرح مشکل کنید. شما در همان تماس اولیه در صورت لزوم راهنمایی اولیه در هر زمینه ای که طرح می کنید دریافت خواهید نمود. در صورتی که نیاز باشد با وکیل و در جلسه خصوصی صحبت کنید ترتیب این ملاقات داده خواهد شد. نگران هزینه ملاقات با وکیل نباشید. ارزش مشاوره ای که دریافت خواهید نمود حتماً برای شما سرمایه محسوب می شود. در ملاقات اولیه با وکیل برای طرح پرونده های دعاوی تان، حق مشاوره از شما دریافت نخواهد شد.

آدرس : تهران.

دفتر 1: فلکه دوم شهران، خیابان یکم، مجتمع سامان، طبقه سوم، واحد 13

دفتر 2 : بزرگراه آیت اله کاشانی ، بین ابراهیمی شمالی و حسن آباد ، ساختمان افرا ، پلاک 432 ، طبقه 4 ، واحد 402

 

Instagram
Telegram
LinkedIn

برای تماس با ما از طریق مکاتبه و ارسال پیام هایتان، از کادر زیر اقدام نمایید. ما پیام های شما را از طریق ایمیل دریافت و در اسرع وقت به آن پاسخ خواهیم داد.

    فهرست
    Call Now Button
    ارسال پیام
    مشاوره رایگان