مشاوره تلفنی با وکیل خانواده

 مشاوره تلفنی با وکیل خانواده

مشاوره تلفنی با بهترین وکیل خانواده
مشاوره تلفنی با بهترین وکیل خانواده

مشاوره تلفنی با وکیل خانواده – دعاوی مربوط به حوزه خانواده بسیار مهم هستند. همین امر نیاز به دریافت مشاوره تلفنی با وکیل خانواده را ضروری ساخته است. با شرایط سخت و دشواری که از نظر اقتصادی و یا اجتماعی و فرهنکی میان خانواده وجود دارد گاه ادامه زندگی دشوار می شود. در نتیجه، کانون یک زندگی ممکن است بعد از طی سالها از هم پاشیده شود. این امر زوجین را ناچار می سازد به سمت افراد با تجربه و نیز وکیل خانواده بروند.

ضرورت استفاده از خدمات مشاوره تلفنی با وکیل خانواده

ضرورت استفاده از مشاوره تلفنی
ضرورت استفاده از مشاوره تلفنی

باید توجه داشت که امکان تسلط بر قوانین و مقررات مدنی و کیفری برای افراد عادی جامعه وجود ندارد. از این رو نیاز به مشاوره و امکان دریافت خدمات مشاوره خواه به صورت حضوری و خواه تلفنی اجتناب ناپذیر می شود.

گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری با توجه به درک مشکلات خانوادگی در میان کاربران، در صدد برآمده است تا از طریق وکیل تلفنی یا با ارائه خدمات مشاوره تلفنی با وکیل خانواده گامی کوچک در جهت حل مشکلات حقوقی شهروندان محترم بردارد.

مشاوره رایگان مطلوبیت ندارد

باید توجه داشت اخیراً تبلیغات زیادی در بستر اینترنت و فضای مجازی تحت عنوان مشاوره رایگان مطرح می شود. این تبلیغات گاه برای کاربران فریبنده جلوه می کند. اما باید دانست مشاوره رایگان نمی تواند آنگونه که شایسته است مشکلات حقوقی افراد را حل نماید. حتی در مواردی اینگونه مشاوره ها ممکن است گمراه کننده و اشتباه باشند. زیرا توسط بهترین وکلا ارائه نمی شوند. در این صورت، دریافت کنندگان مشاوره را نیز سردرگم می کنند. حتی سرنوشت پرونده دعاوی آنها را به ناکجاآباد سوق می دهند.

بنابراین بهتر است در موارد مهم، کمی با مشاوره رایگان فاصله بگیرید. بهتر است با پرداخت حداقل بهاء ،  خدمات حقوقی مناسب و ارزنده برای مشکلات خود دریافت نمایید. بویژه آنکه مشکل شما مربوط به دعاوی خانواده ، ملک ، ارث ، مالیات و …. باشد.

نحوه دریافت خدمات مشاوره تلفنی با وکیل خانواده

نحوه دریافت مشاوره تلفنی
نحوه دریافت مشاوره تلفنی
 1. شما به دو صورت می توانید با ما ارتباط برقرار نمایید
 2. از طریق خط تماس تلفن ثابت و مستقیم 02144096954
 3. پس از ارتباط، از طریق مسئول دفتر با شرایط مشاوره آشنا خواهید شد.
 4. راه دوم، از طریق ورود به سایت “ملکی اداری” است. یعنی همان سایت که هم اکنون در آن قرار دارید. شما می توانید با رفتن به منوی سایت و زدن دکمه مشاوره تلفنی، فرم دریافت مشاوره را ببینید.
 5. فرم مورد نظر فقط و فقط به منظور نظم بخشی در ارائه خدمات مشاوره طراحی شده است. کافی است مشخصات تماس خود را در آن ثبت و درخواست خود را بسیار کوتاه در آن قید نمایید.
 6. در ادامه ، مبلغی بابت حق مشاوره باید بپردازید.

مطلب مفید | در دادگاه نفقه چه بگوییم

 

 1. با تکمیل فرم و پرداخت مبلغ مشاوره ، پیامک آن در سیستم ما دریافت می شود.
 2. با دریافت پیامک، از طریق دفتر با شما تماس حاصل می شود.
 3. در تماس با شما هماهنگی لازم برای برقراری تماس تلفنی با وکیل ایجاد خواهد شد.
 4. تماس با وکیل به شما این امکان را می دهد در مورد آنچه مطرح کرده اید مشاوره حقوقی را به قدر کفایت و اقناع دریافت نمایید.
 5. با اتمام مکالمه ممکن است شما تصمیم به اعطای وکالت به وکیل بگیرید. در این صورت دوباره با خط ثابت ما تماس بگیرید. تا درخواستتان ثبت شود .
 6. با ثبت درخواست شما ، یک جلسه ملاقات حضوری ترتیب داده خواهد شد. در این جلسه با وکیل متخصص، پرونده تان را مرور خواهید نمود. و در صورت تمایل پرونده خود را به وکیل احاله خواهید داد.
 7. در شرایط خاص و بدون نیاز به حضور شما، اعطای وکالت از راه دور برایتان فراهم خواهد شد.

برخی موضوعات که می توانید در مورد آن مشاوره بگیرید:

نفقه و شرایط دریافت آن

مراحل طلاق توافقی

حق طلاق یا وکالت در طلاق

حضانت از فرزند

نفقه فرزند

مطالبه مهریه و اجرای آن

بیشتر مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Button
ارسال پیام