وکالت مالیاتی در تهران

با سلام.
کاربر گرامی لطفاً برای بهره مندی از خدمات وکالت و مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری از ساعت 8 صبح تا 8 عصر با شماره 09125453894 تماس بگیرید.

وکالت مالیاتی در تهران

وکالت مالیاتی حرفه ای

وکالت مالیاتی حرفه ای

آشنایی با وکالت مالیاتی در تهران 

مالیات از جمله دغدغه هایی است که ذهن همه افراد را به خود مشغول نموده است. بدون شک شما هم در مورد مالیات با مسائل مختلف مواجه هستید. این موضوع برای صاحبان مشاغل و افرادی که در حوزه خرید و فروش ملک فعالیت می نمایند بیش از همه نگران کننده است. آنان با خود می گویند چه کنیم که با کمترین مشکل در حوزه مالیات مواجه شویم؟ راه حل مشکلات مالیاتی چکونه است؟ و وکالت مالیاتی خود را به دست چه کسانی بسپاریم؟ اینها نکاتی است که باید در مورد آن بیشتر بدانیم.

وکالت مالیاتی بدون اغراق یکی از پیچیده ترین و فنی ترین وظایف را در حوزه مالیات بر عهده دارد. وکیل مالیاتی باید فردی باشد که دانش و تخصص لازم در امور مالی را داشته باشد. علاوه بر این با سیستم و برورکراسی حاکم بر سازمان امور مالیاتی و ادارات مالیاتی آشنا باشد. وی همچنین باید از تمامی دستورالعمل ها و بخشنامه ها در کنار قوانین و مقررات مالی و حقوقی مطلع باشد. توان مذاکره نیز ویژگی بارز کسی است که می توان او را بهترین وکیل دانست.

 وکالت مالیاتی تراکنش های بانکی

وکالت پرونده های مالیاتی

وکالت پرونده های مالیاتی

یکی از مباحث مالیاتی روز موضوع تراکنش های مالیاتی است. این موضوع ربطی به شخصیت دارنده حساب ندارد. به عبارتی چه شما شخصیت حقوقی داشته باشید و مدیریت مؤسسه یا شرکتی را عهده دار باشید و چه به عنوان شخصیت حقیقی، فردی فعال در امور تجاری و خدماتی و دارای تراکنش بانکی زیاد باشید، اقدامات مالی و حساب هایتان از دید اداره مالیات پنهان نیست. اما چگونه می توان هم فعالیت اقتصادی و تراکنش بانکی داشت و هم از عهده مشکلات و مالیات برآمد؟ این نکته ای است تخصصی که فقط خبرگان این حوزه از آن مطلع هستند. دانش و توان وکیل مالیاتی بگونه ای باید باشد که بتواند چالش های پیش روی مودیان مالیاتی را برای آنان بازگو نموده و بهترین راه حل ها را در برابر آنان قراردهد.

وکالت مالیاتی و مالیات طلافروشان، پزشکان و….

وکالت مالیاتی اصناف و طلا فروشان

وکالت مالیاتی اصناف و طلا فروشان

برای آنکه وکیل مالیاتی بتواند وکالت مالیاتی مودیان خود را بر عهده بگیرد لازم است با شیوه کار و فعالیت آنان آشنا باشد. به عنوان مثال در صدر همه اصناف مالیات برخی از آنان از حساسیت بیشتری برخوردار است. به عنوان مثال می توان به مالیات طلافروشان، پزشکان ، فروشندگان ملک اشاره کرد.

این قبیل افراد باید بدانند تمام تراکنش های بانکی آنان رصد می شود. بنابراین بهتر است از هم اکنون رفتارهای مالی خود را تحت مراقبت بیشتر قرار داده و کوشش کنند خود را با موازین و مقررات بیشتر هماهنگ سازند.

وکالت مالیاتی املاک

وکالت مالیاتی املاک

وکیل مالیاتی می تواند با وکالت مالیاتی این قبیل افراد بهترین خدمات مشاوره را به این گروهها ارائه دهد. همچنین در صورت وجود مشکلات مالیاتی و یا وجود پرونده دعاوی، بتواند نسبت به حل مشکلات آنان اقدام نماید.

وکیل مالیاتی در خدمت هموطنان عزیز

ممکن است شما در مسیر فعالیت های پرسودی قرار گرفته باشید. اما هنوز در مورد رفع مشکلات و چالش های مالیاتی خود اندیشه درستی ندارید . یا اینکه برنامه مناسبی برای حل آنها برای خود ترسیم ننموده اید. در این صورت بهتر است از هم اکنون به فکر چاره باشید. اگر آینده نگر باشید باید وکالت مالیاتی خود را به افراد خبره بسپارید. اگر انتخابتان ما باشیم باعث افتخار خواهد بود. گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری، بهترین اساتید دانشگاه و وکلای مالیاتی را در اختیار دارد. آنان می توانند راهنمای خوبی برای حل مشکلات مالیاتی شما باشند.

توصیه می کنیم از صفحه اول سایت ما بازدید نموده و در صورت تمایل به ارتباط با ما و حل مشکلات مالیاتی تان، با گروه ما تماس بگیرید. همکاری وکلای مالیاتی در گروه ما  توانسته است نقش مهمی در حل پرونده های مالی موکلین  ایفا نماید. لطفا با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up