وکیل حقوقی آنلاین (غیر حضوری یا حضوری) و دریافت مشاوره

با سلام.
کاربر گرامی لطفاً برای بهره مندی از خدمات وکالت و مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری از ساعت 9 صبح تا 8 شب با شماره 09306977305 تماس بگیرید.

وکیل حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی

وکیل برای مشاوره حقوقی آنلاین

خدمات وکالت و دریافت مشاوره با وکیل حقوقی آنلاین

اگر شما از آن دسته از افراد هستید که بدلیل حجم گسترده فعالیت های اقتصادی و مالی عموماً درگیر اختلافات و مشکلات حقوقی هستید بهتر است حتماً با یک وکیل حقوقی آنلاین ارتباط برقرار کنید و از او بخواهید با مشاوره های مناسب به درخواست های حقوقی تان پاسخ دهد.

در صورتی که از این وکیل رضایت داشتید میتوانید در دراز مدت با او قراردادهای مناسب حقوقی منعقد کنید.

مطلب مفید | بهترین مشاوره حقوقی

وکیل حقوقی آنلاین میتواند خدمات فوری در موضوعات مختلف و دعاوی حقوقی و مالی ارائه نماید. خدمات وکیل حقوقی آنلاین ممکن است همچنین در مورد امور شرکت ، امور خانواده ، انحصار وراثت ، سرقفلی ، تخلیه مستاجر ، انعقاد قراردادها و دهها موضوع دیگر باشد.

دریافت خدمات حقوقی از وکیل میتواند به صورت آنلاین و در صورت نیاز به صورت حضوری برگزار گردد.

با توجه به درجه اهمیت و گستردگی موضوعات حقوقی ، دریافت خدمات حقوقی میتواند به هر یک از دو حالت حضوری یا غیر حضوری باشد. توافق طرفین و نظرات وکیل در این مورد اساس انتخاب شیوه دریاف خدمات حقوقی خواهد بود.

مطلب مفید | وکیل حقوقی ثبت شرکت

 مزایای مشاوره آنلاین و غیر حضوری

اگر موضوعی که شما میخواهید در مورد آن اطلاعات کسب کنید خیلی پیچیده نباشد بهترین کار دریافت مشاوره حقوقی به صورت آنلاین خواهد بود. زیرا با کمترین هزینه و بدون نیاز به رفت و آمد در شهری مانند تهران قادر خواهید بود پاسخ سوالات خود را در اسرع وقت و بدون زحمت زیاد ، دریافت کنید.

نحوه ارتباط با وکیل حقوقی آنلاین

امروزه دسترسی و ارتباط با وکلای دادگستری در بسیاری از موارد به صورت اینترنتی فراهم شده است. از طریق جستجو در اینترنت شا میتوانید وکیل حقوقی خود را پیدا کنید. وکیل حقوقی آنلاین قادر خواهد بود به سرعت به نیاز شما پاسخ داده و راهنمایی ارزنده و مفیدی به شما ارائه دهد.

چنانچه وکیل حقوقی آنلاین در جستجویی که انجام می دهید پیدا شد ، ارتباط با او دیگر چندان سخت نخواهد بود. کافی است با شماره تلفن درج شده در سایت وکیل، با او به صورت مستقیم یا توسط منشی ارتباط برقرار کنید.

مطلب مفید | وکیل ملکی آنلاین

معمولاً هزینه وکیل به صورت ساعتی محاسبه میشود. هر پانزده دقیقه گفتگو مبلغ هزینه را مشخص میکند. در این رابطه تعرفه خاضی وجود ندارد و مبالغ مدنظر همان خواهد بود که در سایت وکیل مورد نظر ذکر شده است.

در هر حال نیازی نیست خیلی محاسبه هزینه فایده کنید. زیرا رفت و آمد در سطح شهر آنقدر کلافه کننده و دردسر ساز است که بهتر است در موارد غیر ضروری حتما مشاوره را به صورت آنلاین و غیر حضوری دریافت کنید ، حتی اگر تصور میکنید هزینه مشاوره چندان پایین نیست.

کدام عوامل در انتخاب وکیل حقوقی آنلاین مهم است؟

برای انتخاب بهترین وکیل و دریافت مناسب ترین خدمات مشاوره از وکیل حقوقی به صورت آنلاین و غیر حضوری بهتر است قبل از تماس نکات زیر را مد نظر قرار دهید :

 • سایت وکیل را مورد ارزیابی قرار دهید و حجم مقالات و نکات حقوقی مختلفی که از طرف وکیل مورد اشاره قرار گرفته یک نکته مهم است که بهتر است کمی آن را مورد بررسی قرار دهید.
 • تخصص وکیل نکته مهم دیگر است . به عنوان مثال باید دید وکیل در کدام زمینه تجربه و تخصص بیشتری دارد. آیا وکیل پایه یک است. از کانون وکلا مدرک خود را دریافت نموده است یا مرکز مشاوران ؟ چند سال از وکالت وی میگذرد؟ همچنین آیا وکیل تحصیلات عالیه دارد؟ آیا دوره های خاص دیده است ؟ این قبیل نکات میتواند بر میزان اعتمادی که به وکیل خواهید کرد موثر باشد.
مطلب مفید| وکیل ملک و املاک آنلاین
 • میتوانید در صورتی که دیگران از وکیل مورد نظر خدمات حقوقی دریافت کرده اند نظرات آنان را نیز جویا شوید . برای این کار چنانچه نظراتی در سایت وجود داشت بد نیست آن نظرات را ببینید.
 • نحوه پاسخگویی و سرعت عمل وکیل یک عامل مهم بشمار میرود. البته عامل تعیین کننده ای نیست. ولی در هر حال میتواند کار شما را در اسرع وقت راه بیندازد.
 • هزینه ای که وکیل دریافت میکند عامل تعیین کننده نهایی است. البته صرف اینکه یک وکیل با هزینه کم خدمات مشاوره ارائه میدهد کافی نیست. بلکه باید خدمات وی تخصصی و درست و منطقی باشد تا خدای نخواسته مسیر شما را نادرست ترسیم نکند.
 • تسلط وکیل در بیان موضوع و تجزیه و تحلیل مناسب موضوع پرونده میتواند عامل دیگری برای نقش وی در دعوی و یا پرونده حقوقی باشد. وکیلی که قادر است خوب و منطقی و مسلط به قانون صحبت کند و جسورانه در مورد ابعاد مختلف پرونده تفسیر حقوقی ارائه دهد میتواند گزینه مناسب برای خدمات وکالت و اعطای وکایت به وی برای دفاع در دادگاه از حقوق شما باشد.

نقش وکیل حقوقی آنلاین درحل و فصل صلح آمیز

گاهی وکیل حقوقی میتواند نقش بسیار تعینن کننده ای در حل اختلافات چند ساله شما با طرفین یک پرونده داشته باشد. این موضوع آنقدر مهم است که میتواند از درد و رنج سالها اختلاف و مشکلات و دردسرهای ناشی از آن شما را برهاند.

در این موارد خیلی نگران هزینه هایی که به وکیل میپردازید نباشید و بیشتر بدنبال منافع حاصل از حل اختلافات دیرینه با طرفین خود باشید.

بعد از انتخاب وکیل حقوقی آنلاین و قبل از مشاوره چه کنیم؟

تعیین هدف از مشاوره حقوقی

برخی افراد بعد از تماس با وکیل آنقدر پیرامون مسائل حاشیه ای صحبت میکنند که از هدف اصلی خود غافل میشوند. آنان هم وکیل را گیج میکنند و هم خودشان نمیدانند از وکیل چه میخواهند. در این موارد بهتر است قبل از تماس با وکیل حتما یادداشت لازم بردارید و متوجه باشید چه میخواهید و از وکیل سوالات مناسب با اهداف پرونده تان بپرسید.

زیاد سوال نکنید

بعضی افراد تصور میکنند چون هزینه مشاوره را پرداخته اند وکیل باید به همه سوالات آنان حتی اگر ده سوال هم باشد پاسخ دهد. باید خاطر نشان کرد خدمات مشاوره آنلاین صرفا به منظور رفع برخی شک و شبهات موجود در یک دعوای حقوقی است . بنابراین حداکثر تا سه سوال را میتوان در یک مشاوره حقوقی طرح نمود.

برای دریافت خدمات بهتر لازم است حتماً به وکیل مراجعه کنید و سوالات و ابهامات خود را حضوری بپرسید.

آماده سازی مدارک و مستندات

گاهی لازم می آید در هنگام دریافت مشاوره از وکیل ، به سوالاتی که وی از شما میپرسد به دقت پاسخ دهید. از اینرو خوب است قبل از تماس با وکیل حقوقی آنلاین ، از قبل تمام اطلاعات پرونده از جمله نام و مشخصات طرفین ، دادگاه رسیدگی کننده ، تاریخ و زمانهای مهم مربوط به پرونده مانند وقوع حادثه یا زمان طرح شکایت و جلسات دادگاه ، رای یا آراء صادره و …. را از قبل آماده کنید تا چنانچه وکیل در مورد آنها سوال کرد بلافاصله پاسخ او را بدهید. با این کار شما زمان مشاوره را مدیریت کرده و به نفع مطلوب پاسخ خود را دریافت خواهید نمود.

انواع دعاوی حقوقی و موضوعات در مشاوره حقوقی

در میان انبوه دعاوی و موضوعات حقوقی معمولاً میتوانید راجع به موارد زیر از وکیل حقوقی مشاوره دریافت نمایید :

 • دعاوی شرکت های تجاری و اختلاف با شرکا یا طلبکاران
 • ثبت شرکت و مشکلات مربوط به اساسنامه
 • دعاوی مربوط به انواع قراردادها و فسخ و ابطال آنها
 • دعاوی مربوط خرید و فروش و ساخت ملک و یا رهن و اجاره
 • دعاوی سرقفلی و حق کسب و پیشه
 • دعاوی مربوط به محیط کار
 • دعاوی خانوادکی اعم از ارث ، انحصار وراثت ، حضانت و طلاق

دریافت مشاوره حضوری از وکیل حقوقی

گاهی شما چه مشاوره حقوقی اولیه دریافت کنید و چه هنوز آن را دریافت نکرده باشید بطور حتم نیاز دارید با وکیل ملاقات کنید. در دعاوی با اهمیت ، بدون هر گونه شک و شبهه باید مستقیم نزد وکیل بروید و از او مشاوره حضوری دقیق دریافت کنید.

در مواردی شاید لازم باشد برای چند جلسه با وکیل دیدار داشته باشید. ممکن است وکیل از شما فرصت بخواهد تا پرونده تان را به دقت مظالعه کند . در مواردی وکیل شاید تصمیم بگیرد با وکلای همکار خود جلسه گروهی برگزار کند و از آنان نیز مشاوره دریافت کند..

پس به وکیل فرصت بدهید تا پرونده تان را به صورت دقیق ارزیابی کند و سپس نظر خود را مستند به قوانین آیین دادرسی مدنی و کیفری و قانون مجازات اسلامی و قانون تجارت و قانون مدنی و سایر قوانین تخصصی به اطلاع تان برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up