وکیل مالیاتی تهران

با سلام.
کاربر گرامی لطفاً برای بهره مندی از خدمات وکالت و مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری از ساعت 9 صبح تا 8 عصر با شماره 09306977305 تماس بگیرید.

وکیل مالیاتی تهران،وکیل مالیاتی درتهران

وکیل مالیاتی

وکیل مالیاتی – مالیات یک موضوع اساسی در مشاغل مختلف بویژه امور تجاری محسوب می گردد. مالیات انواع مختلفی دارد و از مالیات بر مشاغل گرفته تا مالیات بر ارث را شامل می شود. گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری با در اختیار داشتن وکلا و کارشناسان متخصص در امور مالیاتی در کنار شما است.

وکیل مالیاتی می تواند اجرای توام با اختیار کارهای مالیاتی شما را به همراه تصمیم گیری در مواردی مانند تمکین، اعتراض ، توافق ، مصالحه ، تقسیط، درخواست احاله و طرح پرونده در مراجع مختلف بر عهده بگیرد.

مشاوره با وکیل مالیاتی تهران

یکی از خدمات تخصصی و تضمینی  گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری  ارائه خدمات مشاوره از طریق وکیل مالیاتی است. در این بخش با خدمات وکیل مالیات آشنا خواهید شد. اعطای وکالت مالیاتی به وکیل مالیاتی تهران می تواند از دغدغه های ذهنی شما در امور مالی کسب و کارتان بکاهد. پس در این کار درنگ نکنید.

حدود و اختیارات وکیل مالیاتی تهران

در امور وکالت و مشاوره مالیاتی نکات مهمی وجود دارد. این نکات توسط وکیل مالیاتی مطرح و تشریح خواهد شد. وکیل با حق توکیل به غیر در انجام امور مورد وکالت از طرف موکل دارای اختیارت تام و مطلقه خواهد بود. امضا و اقداما ت وکیل به منزله تأیید و امضای موکل بوده و دارای اثرات قانونی می باشد. بنابراین نیازی به حضور موکل در مراجع مختلف نیست.

حیطه کار وکیل دعاوی و امور مالیاتی

اختیارات وکیل مالیاتی

 • اجرای  توام با اختیار کارهای مالیاتی به همراه تصمیم گیری در مواردی مانند تمکین، اعتراض ، توافق ، مصالحه ، تقسیط،
 • درخواست احاله و طرح پرونده در: هیئت های حل اختلاف بدوی و تجدید نظر ، شورای عالی مالیاتی ، ماده ۲۵۱ مکرر ، دیوان عدالت اداری در کلیه شهرهای کشور
 • طراحی، تدوین و نگارش انواع لایحه نسبت به آرا صادره،
 • توضیح و دفاع در مورد پرونده های موکل،
 • توافق با کلیه واحدهای اجرایی اداره دارایی،
 • اختیار لازم در مورد پرداخت و یا دریافت وجه بابت اصل بدهی و جرائم ،
 • موارد سپرده های موقت یا استرداد مالیاتی،
 • ارائه انواع چک و یا ضمانت ( از طرف ادارات مربوط، مورد پذیرش باشد)
 • تحویل و تحول انواع اوراق مالیاتی مانند برگ مطالبه یا تشخیص درآمد و اقدامات لازم در مورد پرونده ای که مؤدی درگیر آن باشد.

انواع خدمات وکیل مالیاتی

وکیل مالیاتی می تواند خدمات زیر را ارائه دهد:

مشاوره و وکالت مالیات بر املاک

شامل:

 • مالیات بر اجاره املاک،
 • نقل و انتقال،
 • سرقفلی
 • ساخت و ساز و فروش،

در این رابطه  بر اساس نرخ 131 قدیم و جدید، کارشناسان گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری می توانند امورات شما را پیگیری نمایند. در مواردی نظیر ثبت اظهارنامه الکترونیکی، کاهش جرائم مالیاتی و… به شما اطلاعات لازم و مشاوره های مفید ارائه خواهد شد.

مشاوره و وکالت مالیات برارث

پایه و اساس مالیات بر دارایی، دارایی مسئول پرداخت کننده مالیات(دارایی مؤدی مالیاتی)  است. مهم ترین نوع مالیات بر دارایی، مالیات بر ارث است. مالیات بر ارث، مالیاتی است که از دارایی ها و ثروت شخصی که بعد از فوت او باقی مانده دریافت می شود. زمانی که دارایی شخص متوفی به وراث انتقال داده می شود دولت از آن دارایی در حال انتقال مالیات دریافت می کند. نرخ دریافت مالیات برای اموال متفاوت است.

مشاوره و وکالت مالیات برارزش افزوده

وکیل مالیاتی: مالیات بر ارزش افزوده، تفاوت بین کالای عرضه شده و ارزش مادی کالا و خدمات خریداری‌شده در بازه زمانی مشخص است. مالیات بر ارزش افزوده، حوزه های زیر را شامل می شود :

 • عرضه‌ کالا و خدمات،
 • صادرات و واردات.

در مراحل مختلف (تولید، واردات و توزیع) یک محصول که از هر بخش اقتصادی به بخش دیگر انتقال می یابد، مالیات بر ارزش افزوده دریافت می شوذ.

اما هزینه آخر را مصرف کننده نهایی می پردازد.

وکیل مالیات
مشاوره و وکالت مالیات بر مشاغل

وکیل مالیاتی : مالیات مشاغل مشمول درآمد کسبه ، تجار و بازرگانان، پیشه وران، اصناف و بازاریان و همه اشخاصی می شود که از این مشاغل درآمد کسب می کنند. این گروه از افراد ملزم به پرداخت مالیات بر درآمد مشاغل هستند. مالیات بر درآمد مشاغل فقط برای اشخاص حقیقی است.

مشاوره و وکالت مالیات بر درآمد اشخاص حقوقی

وکیل مالیاتی: این نوع مالیات مربوط به شرکت ها و مؤسساتی می شود که به عنوان یک شحصیت مستقل حقوقی به ثبت رسیده اند. درآمد این گروه از مشاغل نیز مشمول مالیات می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات مشاوره و وکالت مالیاتی و نحوه محاسبه مالیات بر شغل و حرفه تان با ما در ارتباط باشید.

گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری

گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری در چندین بخش فعالیت می کند. حوزه دعاوی ملکی ، حوزه دعاوی خانواده و حوزه مالیاتی از مهمترین بخش ها هستند. ما افتخار همکاری با چندین وکیل پایه یک دادگستری و گروهی از نخبگان و اساتید دانشگاهی را داریم. وکیل دعاوی مالیاتی تهران می تواند گره گشای مشکلات شما در دعاوی مالیاتی باشند. با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up