وکیل کیفری غرب تهران

با سلام.
کاربر گرامی لطفاً برای بهره مندی از خدمات وکالت و مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری از ساعت 8 صبح تا 8 شب با شماره 09125453894 تماس بگیرید.

وکیل کیفری غرب تهران ، بهترین وکیل کیفری 

بهترین وکیل کیفری تهران

در میان انواع جرایم در حوزه های مربوط به املاک ، دعاوی خانواده ، امور مربوط به مالیات ، امور تجاری شرکت ها و …. اغلب پرونده ها در محاکم قضایی به صورت حقوقی قابل طرح و رسیدگی هستند. اما بخشی از جرایم در این حوزه ها جنبه کیفری دارند. رسیدگی به این جرایم در صلاحیت دادگاههای کیفری است. برای وکالت این نوع دعاوی باید بدنبال وکیل کیفری بود. وکیلی که به صورت حرفه ای جرایم کیفری را دنبال می کند و شیوه های دفاع از حقوق موکل خود را در جرایم کیفری تجربه کرده است.

اکثر ساکنین تهران و بویژه اهالی مناطق غر تهران بدنبال بهترین وکیل در غرب تهران هستند. به اطلاع این دسته از هموطنان عزیز میرساند گروه تخصصی ملکی اداری مفتخر به همکاری با برخی از وکلای با تجربه از جمله وکیل کیفری غرب تهران است. علاوه بر این همکاری ما با بهترین وکیل حقوقی غرب تهران نیز کماکان موجبات رضای و خرسندی موکلین را فراهم آورده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی میتوانید با ما تماس بگیرید.

وکیل کیفری غرب تهران

وکیل کیفری غرب تهران

مطلب مرتبط | وکالت در دعاوی کیفری و حقوقی

بهترین وکیل کیفری در غرب تهران

باید دانست مجرمین در زمان ارتکاب جرایم کیفری از شیوه های مختلف استفاده می کنند. این شیوه ها، عمل شناسایی و کشف جرم و نیز اثبات گناهکار بودن متهم و انتساب جرم به وی را بسیار دشوار می کند. بویژه اگر مدارک و اسناد موجود کافی نباشد و نتوان به آنها در مقام اثبات جرم استناد کرد. در این مواقع وکیل حرفه ای و با تجربه است که می تواند از راههای حقوقی به سرنخ های لازم برای اثبات جرم و یا اثبات بی گناهی موکل خود دست یابد.

وکیل کیفری حرفه ای

پیدا کردن وکیل کیفری حرفه ای و یا بهترین وکیل کیفری کار چندان راحتی نیست. وکیل کیفری حرفه ای در تهران و بسیاری از شهرهای کشور فراوان هستند. اما همه آنان به یک اندازه از تجربه و مهارت و دانش لازم برای پیگیری امور پرونده های موکلین خود برخوردار نیستند.

مطلب مفید | مشاوره با وکیل کیفری

افرادی که بدنبال وکیل حرفه ای در غرب تهران می گردند تا سرنوشت پرونده خود را بدست وی بسپارند باید بسیار مراقب باشند تا خدای نخواسته در مسیر اشتباه قرار نگیرند. ممکن است پرونده آنان توسط  وکیل حقوقی دنبال شود. وکیل حقوقی گرچه با تجربه باشد، اما برای پیگیری پرونده های کیفری نمی تواند کارساز به نظر برسد. در این خصوص بهتر است به وکیل کیفری فکر کنیم و در موارد تخصصی مانند امور ملکی بدنبال وکیل متخصص امور ملکی باشیم.

وکیل کیفری در غرب تهران، بهترین وکیل کیفری، وکیل کیفری تهران

وکیل کیفری در غرب تهران، بهترین وکیل کیفری تهران

وکیل کیفری تهران

بهترین وکیل کیفری باید واجد چه خصوصیاتی باشد؟ به نظر می رسد در این مورد باید دنبال موارد زیر باشیم تا بتوانیم بگوییم بهترین وکیل کیفری را انتخاب کرده ایم:

 • وکیل پایه یک دادگستری و با سابقه حداقل 5 سال فعالیت در پرونده های کیفری
 • شناخت دقیق حوزه مربوطه اعم از ملکی ، خانواده ، مالیاتی ، امور شرکت ها و….
 • پیگیری و به ثمر رسانیدن حداقل دهها پرونده در حوزه مربوطه
 • آشنایی کامل با جرایم کیفری و میزان مجازات آنها و آیین دادرسی کیفری و ….
 • آشنایی با قوانین و مقررات تخصصی حوزه مربوطه
 • قدرت استدلال و شیوه بیان و نیز برخورداری از پشتکار و جسارت کافی در مواجهه با موضوعات مختلف
 • انعطاف لازم در همکاری با موکل و پشتیبانی از حقوق وی

کمی با بررسی وارد انتخاب شوید

اگر بدنبال طرح شکایت به صورت کیفری در برخی جرایم علیه افراد و شرکت های خاص هستید و یا پرونده ای علیه شما در جریان است و می خواهید در امور ملکی و خانواده و سایر موارد از وجود وکیل کیفری تهران برخوردار شوید گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری می تواند در خدمت شما باشد. تیم تخصصی ما در زمینه های مختلف فعالیت می نماید.

برخی وکلای ما در حوزه کیفری صاحب تجربه هستند. اگر در تهران بدنبال وکیل حرفه ای هستید دفتر وکالت در غرب تهران از درخواست شما پشتیبانی نموده و خدمات حقوقی مناسب در اختیارتان قرار میدهد.

نمونه هایی از موضوعات کیفری 

فروش مال غیر

یکی از جرایم نسبتاً پر تکرار در حوزه ملکی، فروش مال غیر است. در این نوع جرم، افراد بعضاً بدون اینکه اسناد و مدارک کافی در اختیار داشته باشند با تصرف مال غیر منقول یا همان ملک دیگران و با درست کردن اسناد جعلی مبادرت به فروش مال غیر می کنند . این نوع جرم در صورت اثبات، واجد جنبه کیفری است و ضمن رد مال ، مجازات حبس در انتظار عامل یا عاملین آن خواهد بود.

فروش مال غیر در حقیقت نوعی کلاهبرداری است و عامل آن را می توان تحت عنوان کلاهبردار به مجازات رسانید. معمولاً برای رسیدگی به این جرم، وکیل کیفری از صلاحیت لازم برخوردار است. وکیل کیفری تهران می تواند در صورتی که شما با چنین پرونده هایی مواجه هستید به عنوان مشاور و وکیل شما اقدامات لازم را به انجام برساند.  وکیل کیفری تهران به عنوان وکیل پایه یک دادگستری حرفه ای و با تجربه می تواند در این نوع جرم از حقوق موکل خود به خوبی دفاع نماید. وکالت دعاوی ملکی از عهده هر کسی ساخته نیست و باید وکیل متخصص این امور را دنبال نماید.

تصرف عدوانی کیفری

جرم تصرف عدوانی در مواردی واجد جنبه حقوقی است و در مواردی جنبه کیفری پیدا می کند. عنصر اراده و آگاهی از موضوع مورد تصرف می تواند در کیفری و حقوقی بودن این جرم موثر باشد. این جرم در مواردی با مزاحمت ملکی و ممانعت از حق نیز مشابهت هایی دارد. قانونگذار به استناد ماده 69 قانون مجازات اسلامی برای مرتکب تصرف عدوانی مجارت حبس در نظر گرفته است. از منظر حقوقی عامل تصرف عدوانی را مستند به ماده 310 قانون مدنی می توان غاصب دانست. زیرا بدون رضایت مالک ، ملک غیر را غصب نموده است.

برای طرح شکایت کیفری در جرم تصرف عدوانی، اثبات سابقه تصرف شاکی در ملک مورد شکایت و بی اطلاع بودن وی از تصرف عدوانی متصرف، شرط اساسی است. بر اساس قانون اگر شاکی سند مالکیت در اختیار داشته باشد شکایت تصرف عدوانی از منظر کیفری میسر خواهد بود. در غیر این صورت اثبات سابقه تصرف برای شاکی کمی مشکل می باشد اما غیر ممکن نیست.

وکیل می تواند به عنوان وکیل در دعوای تصرف عدوانی نقش بارزی ایفا نماید. وی وکیل مناسبی برای وکالت پرونده های مربوط به تصرف عدوانی بویژه زمانی که جنبه کیفری پیدا می کند خواهد بود. وکیل کیفری تهران در گروه ملکی اداری می تواند متضمن اعاده حقوق موکل خود در چنین پرونده هایی باشد.

جعل سند ملکی و کلاهبرداری

یکی دیگر از موضوعات مورد توجه وکیل کیفری در تهران جعل اسناد ملکی یا استفاده از سند مجعول است.  جعل سند ملک یکی از جرایمی است که کاربرد مصادیق آن در روابط اقتصادی و اجتماعی افزایش یافته و به یکی از معضلات حقوقی در کشور تبدیل شده است. یکی از مصادیق جرایم کیفری در حوزه  املاک، جعل اسناد ملکی است. این جرم با توجه به نوسانات شدید بازار املاک و مستغلات در هر دوره ممکن است شکل جدیدی به خود  بگیرد.

شناسایی و اثبات این جرم در بسیاری از موارد دشوار است. جعل و کلاهبرداری دو رفتار مجرمانه هستند که در بسیاری از موارد با یکدیگر اتفاق می افتند. به استناد ماده 523 « قانون مجازات اسلامی» جعل و تزویر، عبارت است از :

 • ساختن نوشته یا سند،
 • یا ساختن مهر یا امضای مهر اشخاص رسمی و غیررسمی،
 • خراشیدن یا تراشیدن،
 • قلم بردن،
 • الحاق،
 • اثبات،
 • سیاه کردن،
 • تقدیم و تأخیر تاریخ سند نسبت به تاریخ حقیقی،
 • الصاق نوشته ای به نوشته دیگر،
 • به کار بردن مهر دیگری بدون اجازه صاحب آن،
 • و نظایر این ها به قصد تقلب.
 • براساس این تعریف، جرم جعل، ناشی از آگاهی به انجام و ارتکاب به این جرم است.

وکیل کیفری غرب تهران در گروه ملکی اداری در مورد جعل سند و استفاده از آن تجربه کافی دارد و نقش وی می تواند در این زمینه بسیار ارزنده باشد.

وکیل کیفری غرب تهران در گروه “ملکی اداری”

وکیل کیفری ، بهترین وکیل کیفری، وکیل کیفری تهران ، وکیل حرفه ای

به دلیل همکاری گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری با برخی وکلای با تجربه و حرفه ای ، در مورد موضوعاتی که واجد جنبه های کیفری هستد و وکیل کیفری حرفه ای باید به آن بپردازد، می توانید از وجود وکلای ما بهره ببرید. به عنوان مثال برای اعطای وکالت دعاوی با ما تماس بگیرید. تا امکان ملاقات و جلسه حضوری با وکیل را داشته باشید.

3 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up