بهترین وکیل را بیشتر بشناسید

با سلام.
کاربر گرامی لطفاً برای بهره مندی از خدمات وکالت و مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری از ساعت 9 صبح تا 8 شب با شماره 09306977305 تماس بگیرید.

 بهترین وکیل 

وکیل ملکی حرفه ای

آشنایی با بهترین وکیل

آیا میدانید بهترین وکیل تنها قادر است در برخی دعاوی حقوقی و کیفری به صورت حرفه ای قبول وکالت نماید. زیرا تعداد شاخه های وکالت به قدری گسترده است که یک وکیل نمی تواند در تمامی آنها به کسب دانش و تجربه بپردازد.

از این رو در گروههای حقوقی معمولاً از بیش از یک وکیل استفاده می شود. بدین معنا که ممکن است گروهی از وکلا در دعاوی حقوقی و گروه دیگری در دعاوی کیفری صاحب تحربه و دانش باشند.

ضمن اینکه در دعاوی حقوقی شاخه های تخصصی متعدد وجود دارد. در نتیجه موسسات حقوقی گاه ناگزیرند از چندین وکیل برای پوشش درخواست های تخصصی موکلین و متقاضیان بهره ببرند تا قادر به پاسخگویی به نیاز متقاضیان باشند.

در گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری هم اکنون وکلای متخصص در چند شاخه از دعاوی حقوقی و کیفری به شرح زیر فعالیت می نمایند.

  • دعاوی ملکی و امور ملک
  • خانواده و طلاق
  • امورحسبی 
  • ثبت احوال
  • تغییر جنسیت
  • دعاوی دیوان عدالت اداری (از جمله دعاوی مرتبط با انواع کمیسیون ها در نهادها و سازمان های دولتی از جمله شهرداری، راه و شهرسازی ، ثبت و منابع طبیعی و…)

شما می توانید برای بررسی بهتر گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری، ابتدا با انواع فعالیت ها و اقدامات وکیل ملکی  آشنا شوید.

بهترین وکیل ملکی

در گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری بهترین وکیل ملکی را می توان  جستجو نمود. یکی از مهمترین حوزه های فعالیت وکیل در گروه ما امور دعاوی ملکی است. وکیل تخصصی ملک قادر است با وکالت کلیه دعاوی شما در دعاوی اثبات مالکیت ، تصرف عد.انی ، خرید و فروش ، امور قرارداد و …. پرونده شما را مدیریت و پیگیری نماید.

علاوه بر این ، در این گروه تعدادی از وکلای خوشنام و حرفه ای به شرح زیر فعالیت می نمایند.

بهترین وکیل خانواده

بهترین وکیل در حوزه خانواده

حوزه فعالیت بهترین وکیل خانواده شامل : طلاق، طلاق توافقی ، مهریه. نفقه، اجرت المثل، مزاحمت، خیانت، روابط نامشروع، استرداد جهیزیه، حضانت. سرپرستی، ولایت، تمکین و نشوز. نسب و رشد، وصایت، قیمومت،  و … می باشد.

وکیل مالیاتی

بهترین وکیل در حوزه مالیاتی

در گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری ، وکالت مالیاتی  توسط بهترین وکیل مالیاتی در حوزه مالیات بر اجاره املاک، نقل و انتقال. سرقفلی، ساخت و ساز ،  مشاوره و وکالت مالیات بر ارث، مشاوره و وکالت مالیات بر ارزش افزوده. مشاوره و وکالت مالیات بر مشاغل، مشاوره و وکالت مالیات بر درآمد اشخاص و … انجام می پذیرد.

وکیل دیوان عدالت اداری

بهترین وکیل در ملکی اداری

در گروه ملکی اداری بهترین وکیل کیست؟

وکیل دیوان عدالت اداری می تواند دعاوی شما در امور ملکی و مرتبط با نهادها و سازمانهای دولتی را پیگیری نماید. این دعاوی می توانند ابتدا در کمیسیون های تخصصی طرح شوند. در صورت عدم موفقیت دعوا در دیوان عدالت اداری پیگیری خواهد شد. برخی دعاوی در این حوزه مربوط به کمیسیون ماده 5 ، کمیسیون ماده 7 ، کمیسیون ماده 56 منابع طبیعی و …. هستند.

سایر بخش ها و فعالیت ها ی حقوقی 

الف)وکیل ثبت احوال : تغییر نام خانوادگی ، تحصیل تابعیت و اخذ شناسنامه اتباع بیگانه ، تعویض شناسنامه نمونه قدیم

وکیل تطبیق جنسیت : تغییر و تطبیق جنسیت ، اقلیت های جنسی، ترنس ، ترنس جندر و….

وکیل امور حسبی : انحصار وراثت ، تقسیم ترکه ، تنفیذ وصیت نامه و …

گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری

تیم ما در گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری آماده قبول مشاوره و وکالت در تمامی دعاوی حقوقی و کیفری بویژه دعاوی مربوط به بخش های تخصصی مورد اشاره در این صفحه می باشد. جهت تماس صفحه در باره ما  را ببینید.

مطلب مفید | وکیل ملکی متخصص

keyboard_arrow_up