بهترین وکیل 

وکیل ملکی خانواده مالیاتی
وکیل پایه یک دادگستری
وکیل ملکی خانواده مالیاتی

بهترین وکیل کیست

وکیل ملکی حرفه ایبهترین وکیل تنها قادر است در برخی دعاوی حقوقی و کیفری به صورت حرفه ای قبول وکالت نماید. زیرا تعداد شاخه های وکالت به قدری گسترده است که یک وکیل نمی تواند در تمامی آنها به کسب دانش و تجربه بپردازد. از این رو در گروههای حقوقی معمولاً از بیش از یک وکیل استفاده می شود. بدین معنا که ممکن است گروهی از وکلا در دعاوی حقوقی و گروه دیگری در دعاوی کیفری صاحب تحربه و دانش باشند. ضمن اینکه در دعاوی حقوقی شاخه های تخصصی متعدد وجود دارد. در نتیجه موسسات حقوقی گاه ناگزیرند از چندین وکیل برای پوشش درخواست های تخصصی موکلین و متقاضیان بهره ببرند تا قادر به پاسخگویی به نیاز متقاضیان باشند.

در گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری هم اکنون وکلای متخصص در چند شاخه از دعاوی حقوقی و کیفری به شرح زیر فعالیت می نمایند.

  • دعاوی ملکی و امور ملک
  • دعاوی خانواده و طلاق
  • دعاوی امورحسبی 
  • دعاوی ثبت احوال
  • دعاوی تغییر جنسیت
  • دعاوی دیوان عدالت اداری (از جمله دعاوی مرتبط با انواع کمیسیون ها در نهادها و سازمان های دولتی از جمله شهرداری، راه و شهرسازی ، ثبت و منابع طبیعی و…)

شما می توانید برای بررسی بهتر گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری، از صفحه اول سایت وکیل ملکی  بازدید فرمایید. تا با ما  بیشتر آشنا شوید.

بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل تهران را می توان در گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری جستجو نمود. در این گروه تعدادی از وکلای خوشنام و حرفه ای به شرح زیر فعالیت می نمایند.

وکیل خانواده

بهترین وکیل در حوزه خانواده

حوزه فعالیت بهترین وکیل خانواده شامل : طلاق، طلاق توافقی ، مهریه. نفقه، اجرت المثل، مزاحمت، خیانت، روابط نامشروع، استرداد جهیزیه، حضانت. سرپرستی، ولایت، تمکین و نشوز. نسب و رشد، وصایت، قیمومت،  و … می باشد.

وکیل مالیاتی

بهترین وکیل در حوزه مالیاتیدر گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری وکالت مالیاتی  توسط بهترین وکیل مالیاتی در حوزه مالیات بر اجاره املاک، نقل و انتقال. سرقفلی، ساخت و ساز ،  مشاوره و وکالت مالیات بر ارث، مشاوره و وکالت مالیات بر ارزش افزوده. مشاوره و وکالت مالیات بر مشاغل، مشاوره و وکالت مالیات بر درآمد اشخاص و … انجام می پذیرد.

وکیل دیوان عدالت اداری

بهترین وکیل در ملکی اداری
بهترین وکیل در ملکی اداری

وکیل دیوان عدالت اداری می تواند دعاوی شما در امور ملکی و مرتبط با نهادها و سازمانهای دولتی را پیگیری نماید. این دعاوی می توانند ابتدا در کمیسیون های تخصصی طرح شوند. در صورت عدم موفقیت دعوا در دیوان عدالت اداری پیگیری خواهد شد. برخی دعاوی در این حوزه مربوط به کمیسیون ماده 5 ، کمیسیون ماده 7 ، کمیسیون ماده 56 منابع طبیعی و …. هستند.

سایر بخش ها و فعالیت ها ی حقوقی 

وکیل ثبت احوال : تغییر نام خانوادگی ، تحصیل تابعیت و اخذ شناسنامه اتباع بیگانه ، تعویض شناسنامه نمونه قدیم

وکیل تطبیق جنسیت : تغییر و تطبیق جنسیت ، اقلیت های جنسی، ترنس ، ترنس جندر و….

وکیل امور حسبی : انحصار وراثت ، تقسیم ترکه ، تنفیذ وصیت نامه و …

گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری

تیم ما در گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری آماده قبول مشاوره و وکالت در تمامی دعاوی حقوقی و کیفری بویژه دعاوی مربوط به بخش های تخصصی مورد اشاره در این صفحه می باشد. جهت تماس با ما می توانید با شماره تلفن 02144096954 تماس بگیرید.

مشاوره تخصصی
Call Now Button