تبلیغات در سایت ملکی اداری

تبلیغات در سایت ملکی اداری

فرم ثبت نام وکیل

سایت ملکی اداری با تلاش تیم فنی خود ، اخیراً زمینه برقراری ارتباط کاربران با وکلای پایه یک را در سطح کشور فراهم نموده است.

وکلای محترم که قصد دارند با پرداخت کمترین هزینه ، مشخصات آنان در سایت ملکی اداری درج و امکان تماس متقاضیان دریافت خدمات مشاوره و وکالت با آنان فراهم شود ، لطفاً یکی از پلن های زیر را انتخاب و فرم ثبت نام وکیل را تکمیل نمایند.

برای مشاهده جزییات روی هر پلن کلیک کنید.

پلن الماس

بیشترین بازدید روزانه ( با بازدید روزانه بیش از 3 هزار نفر )

پلن طلایی

افزایش ترافیک وب سایت شما + افزایش دامین اتوریتی و سئو

پلن نقره ای

دریافت بک لینک با کیفیت + افزایش ورودی تماس

پلن برنزی

دریافت ورودی تماس بیشتر + درج اطلاعات در بانک اطلاعاتی

لطفاً قبل از تکمیل فرم ، با دقت بخوانید

بطور قطع نقش وکیل با تجربه در پیگیری انواع دعاوی مهم است . نمیتوان انتظار داشت بدون دخالت وکیل در بیشتر پرونده ها به موفقیت رسید. وکلا در بخشهای مختلف فعالیت میکنند . امروزه بیشتر آنان ، حداقل در یک یا دو موضوع حقوقی یا کیفری ، تجربه و تخصص ویژه کسب کرده اند.

با این وجود بسیاری از وکلا امکان نمی یابند تا خود را بدرستی به جامعه عرضه نمایند. از اینرو تخصص و تجربه و توان آنان از چشم اغلب مردم پوشیده می ماند.

سایت ملکی اداری مفتخر است به اطلاع برساند طی چند سال سابقه فعالیت حرفه ای خود ، صدها مقاله حقوقی مهم و مورد نیاز جامعه را در دسترس عموم کاربران قرار داده است.

بنابراین ، سایت ملکی اداری با دهها هزار بازدید هفتگی ، توانسته است فضای بسیار مناسبی برای بازدید شهروندان و متقاضیان خدمات حقوقی از این سایت فراهم آورد .

وکلای محترم دادگستری میتوانند از طریق این سایت ، اطلاعات خود را در معرض دید شهروندان قرار دهند. با این اقدام ، امکان تماس مستقیم کاربران یا متقاضیان خدمات حقوقی با وکلا فراهم خواهد شد.

سایت ملکی اداری به محض دریافت هر درخواست ، در اولین نوبت با ارسال کننده فرم ثبت نام تماس خواهد گرفت . سپس با ارسال جدول تعرفه خدمات برای متقاضی و پذیرش تعرفه و قبول شرایط مندرج در آن ، حداکثر ظرف 48 ساعت ، اطلاعات ارسالی در سایت ثبت خواهد شد.

مثلاً : وکیل پایه یک دادگستری

مثلاً : حقوقی ، کیفری ، ثبتی ، خانواده ، تجاری ، مهاجرتی ....