مشاوره حقوقی رایگان و آنلاین

با سلام.
کاربر گرامی لطفاً برای بهره مندی از خدمات وکالت و مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری از ساعت 9 صبح تا 8 شب با شماره 09306977305 تماس بگیرید.

مشاوره حقوقی رایگان و آنلاین 

مشاوره حقوقی رایگان

مشاوره حقوقی رایگان

انجام مشاوره حقوقی رایگان

برای دریافت پاسخ سؤالات کوتاه حقوقی خود واستفاده از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین ، با ما تماس بگیرید. در زمان برقراری ارتباط با وکیل از طریق واتساپ و در صورت هماهنگی با وکیل ، امکان مشاوره رایگان فراهم خواهد شد.

اگر شما از طریق تماس تلفنی امکان بهتری برای ارائه توضیحات خود و دریافت مشاوره از وکیل دارید بر روی دکمه بالای همین صفحه ضربه بزنید و با وکیل تماس حاصل نمایید. البته اگر بخواهید راخنمایی های کامل دریافت نمایید بهتر است انجام این کار با پرداخت هزینه باشد . در این صورت نتایج بهتر و ارزنده تری کسب خواهید نمود.

مشاوره حقوقی آنلاین

برای آنکه بدانید راجع به چه موضوعاتی می توان مشاوره دریافت نمود در اینجا برخی مشکلات رایج که مردم در مورد آنها عمدتاً به صورت حضوری مشاوره دریافت می نمایند را ذکر می کنیم. بیشتر این موضوعات و یا دعاوی، جنبه حقوقی دارند.

مطلب مفید | مشاوره با وکیل کیفری به صورت آنلاین

انواع موضوعات و دعاوی حقوقی برای مشاوره

موضوعات مورد نظر مردم آنقدر زیاد و متنوع هستند که امکان ندارد بشود همه آنها را مورد اشاره قرار داد. شاید صدها عنوان اصلی و صدها عنوان فرعی وجود داشته باشد که بتوان آنها را مورد بررسی قرار داد. ما در این سایت بسیاری از موضوعات را بررسی نموده ایم. در اینجا برخی موارد به صورت فهرست وار مورد اشاره قرار می گیرند. در صورت تمایل می توانید به بخش مقالات مراجعه و آنها را مطالعه نمایید.

الف) وکیل خانواده 

مشاوره حقوقی ، مشاوره حقوقی تلفنی ، هزینه مشاوره ، مشاوره با وکیل ، مشاوره حضوری

مشاوره حقوقی حضوری

مشاوره خانواده یکی از مهمترین حوزه های حقوقی را شامل می شود. زنان در این رابطه بیشترین سهم را دارند. زیرا در دعاوی خانواده غالباً تصور می شود حقوق آنان نادیده گرفته می شود. تعدادی از مهمترین موضوعات و دعاوی که وکیل خانواده باید به آنها پاسخ دهد به شرح زیر می باشد:

 • درخواست طلاق
 • طلاق توافقی
 • حضانت فرزند
 • حضانت فرزند پسر
 • در دادگاه نفقه چه بگوییم 
 • نفقه و شرایط دریافت آن
 • مطالبه مهریه
 • استرداد جهیزیه
 • سهم الارث زن از شوهر
مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

مشاوره حقوقی ملکی رایگان

در مورد دعاوی  ملکی ، موضوعات فرعی زیادی برای مشاوره حقوقی آنلاین وجود دارد . شاید رقم اینگونه موضوعات به صدها مورد برسد . این دعاوی ممکن است با اشخاص حقیقی باشد. علاوه بر این، بسیاری از دعاوی ملکی ممکن است به طرفیت نهادها و سازمانهای دولتی و یا وابسته به دولت مطرح شود. بنابراین بهتر است قبل از انجام هر تصمیم در مورد دعاوی ملکی ابتدا اقدام به مشاوره حقوقی ملکی نموده و سپس تصمیم درست را اتخاذ کنیم. برخی دعاوی این حوزه عبارتند از:

 • دعوای موجر و مستاجر
 • تخلیه مستاجر
 • اثبات مالکیت ملک
 • الزام به رفع مزاحمت ملکی
 • نحوه اجرای احکام قضایی
 • تخلیه ملک
 • الزام به تنظیم سند رسمی ملک
 • دعوای الزام به انجام تعهد

مطلب مرتبط | وکیل ملکی آنلاین

ممکن است شما در هر یک از موارد و دعاوی نیازمند برخورداری از خدمات مشاوره حقوقی رایگان باشید. در این موارد، وکیل در گروه ما آمادگی انجام خدمات حقوقی را دارد. برای شروع می توانید با ما تماس بگیرید. در مورد انواع موضوعات و یا دعاوی می توانید از خدمات مشاوره حقوقی رایگان بهره مند شوید.

اهمیت مشاوره حقوقی

زندگی شهری موجب برخورداری بسیاری از شهرنشینان از مواهب و امکانات شهری شده است. این امر بی نصیب از چالش ها و آسیب های پرمخاطره نیست. در شهرهایی نظیر تهران این موضوع موجب پیچیدگی روابط اجتماعی و برخوردهای مخاطره آمیز شده است. طی سال های اخیر بسیاری از قوانین متناسب با نیازهای روز تغییر پیدا کرده اند.

در سال های اخیر ، حجم پرونده های مفتوح در محاکم قضایی نشان از آمار جرایم و آسیب های اجتماعی دارد. از طرفی تعداد زندانیان کشور و آمار روزانه مراجعه افراد به کلانتری ها  از مشکلات حقوقی روزمره حکایت دارد. و نشانه آن است که بسیاری از افراد، خواسته یا ناخواسته گرفتار پرونده های قضایی هستند. در بسیاری از موارد، این افراد در صورتی که از قبل اقدام به دریافت مشاوره حقوقی و کسب حداقل اطلاعات می نمودند، به طور قطع می توانستند از بسیاری مشکلات جلوگیری کنند.

{مشاوره حقوقی رایگان را از هر فردی نمیتوان دریافت و به آن اعتماد کرد}

امروزه اهمیت استفاده از مشاوره حقوقی در میان سازمان ها و شرکت ها و مؤسسات بزرگ کاملاً درک شده است. کمتر سازمانی را می توان دید که واحد حقوقی نداشته باشد. در این سازمان ها کلیه قراردادها، پرونده ها و دعاوی حقوقی از طریق مشاورین حقوقی پیگیری و حل و فصل می شود.

مشاوره حقوقی تلفنی

بسیاری از افراد ترجیح می دهند مشاوره حقوقی رایگان دریافت نمایند. آنان در مواردی ترجیح میدهد بجای حضور در مراکز مشاوره حقوقی و استفاده از نظرات تخصصی کارشناسان حقوقی ، از طریق تماس غیر حضوری یا مشاوره حقوقی تلفنی سؤالات خود را مطرح و پاسخ لازم را دریافت نمایند. البته این موضوع در مواردی که افراد فقط می خواهند یک نکته را متوجه بشوند از کارایی خوبی برخوردار است. اما در مورد پرونده ها و موضوعات مهم و دعاوی حقوقی و کیفری بویژه در مورد دعاوی ملکی ، دعاوی خانواده ، دعاوی مالی و تجاری  و… بهتر است به فکر مشاوره حضوری باشیم. زیرا امکان احاطه وکیل و کارشناس به موضوع مورد نظر شما در مشاوره حضوری بیشتر فراهم است .

هزینه مشاوره با وکیل

اولین موضوعی که ذهن افراد را در مورد مشاوره حضوری به خود معطوف می نماید هزینه مشاوره است. لذا آنان بدنبال مشاوره حقوقی رایگان هستند. البته مردم حق دارند. زیرا هزینه های زندگی بالا است و عده ای از عهده مخارج ضروری خود برنمی آیند چه رسد به اینکه بخواهند از پس هزینه های غیرمترقبه از جمله هزینه مشاوره برآیند. اما باید توجه داشت هزینه ای که گاه افراد برای مساوره می پردازند در برابر آثار ناشی از نپرداختن هزینه مشاوره  حقوقی آنقدر بالا است که اکثر آنان با خود می گویند کاش از همان ابتدا هزینه مشاوره با وکیل را پرداخت کرده بودیم و الان هزینه های چند برابر آن مشکلات را تحمل نمی کردیم.

افراد دانا معمولاً هزینه مشاوره با وکیل را به راحتی می پردازند. زیرا می دانند عواقب خودداری از چنین امری بسیار سهمگین تر از آن چیزی است که الان می پردازند. فقط کافی است شهروندان محترم دقت بیشتری در مورد افراد و متخصصین مورد مراجعه به خرج دهند. البته وسواس بیش از حد هم خوب نیست و آنها را بیشتر اذیت خواهد کرد. در هر حال مشورت به مراتب بهتر از خودسرانه عمل کردن است.

چرا باید به مشاوران حقوقی مراجعه نمود؟

در میان اکثریت مردم، خانواده ها و حتی شرکت های کوچک هنوز فرهنگ مراجعه به کارشناسان حقوقی جدی گرفته نمی شود. بنابراین در این بخش احتمال گرفتاری و مخاطره بسیار بیشتر است. شاید یکی از کانون های پرمخاطره در زندگی شهری، مشکلات مربوط به درون خانواده هاست. اعضای خانواده بویژه والدین همواره با انواع دعواهای حقوقی از جمله اختلافات خانوادگی مواجه هستند. کافی است به دادگاههای خانواده مراجعه و ببینیم چه تعداد از زوجین به دلایل مختلف علیه یکدیگر اقامه دعوا می کنند.

لینک مفید | خدمات حقوقی سریع و آنلاین

در مورد سایر مشکلات نظیر انواع کلاهبرداری ها، اختلافات مالی و…. این نابسامانی ها را می توان مشاهده نمود. اگر بیشتر این افراد به مشاورین حقوقی مراجعه می نمودند به طور قطع مشکلات کمتری داشتند. زیرا طرح مسائل با مشاورین و درخواست راهنمایی، از تشکیل بیشتر پرونده های قضایی جلوگیری خواهد نمود.

مشاوره حقوقی رایگان همیشه مفید نیست.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام. من برای خرید خانه در اسفند ۱۴۰۰ از بانک مسکن وام اوراق گرفتم.مبلغ وام هم ۳۲۰ میلیون بود. که قسط هرماه مبلغ ۶۵۰۰۰۰۰ هست. مبلغ ۲۴ میلیون برای خودم و ۲۴ میلیون برای همسرم برای خرید اوراق و ۱۶ میلیون هم بانک مازاد بلوکه کرد(گفتن بجای خرید اوراق که پولتون میره این پول بلوکه میشه و بعد از پایان اقساط که ۱۰ سال دیگست قابل برداشته). بعد از یک ماه که برای پرداخت قسط به بانک رفتم متصدی گفت توی حساب پول هست (یکی از ۲۴ میلیون ها توی حساب بود و معلوم نشد چجوری بدون پرداخت پول به نام من اوراق خریدن ، که ثبت شد و سند خونه هم الان سه دنگ سه دنگ بصورت تک برگ برای من و همسرم صادر شده) ، اون پول رو که خودشون گفتن میتونم برداشت کنم بعد از چند روز برداشتم و باهاش اقساط سایر بانک ها رو پرداخت کردم . الان بعد از سه ماه از بانک به من زنگ زدن که اشتباه شده و باید پول رو پرداخت کنی. وقتی هم بهشون میگم که الان از کجا بیارم اینهمه پول و باشه پرداخت میکنم ولی حداقل خورد خورد بدم متصدی میگه نه یک جا.وگرنه کارمند باید پول رو بده به بورس. الان من باید چیکار کنم؟! و برام سواله که اگه با کد ملی من از بورس اوراق خرید که تایید شده چجوری پول از حساب من برداشت نشده. و حالا که یجورایی متصدی تهدید میکنه که یکجا باید بدی کاری میتونه انجام بده (من بهش میگم باشه اشتباه شده ، اوکی، یکجا نمیتونم پرداخت کنم)؟! چون سند که صادر شده ، وام هم که پرداخت شده چند ماهه و اقساط رو هم که من دارم پرداخت میکنم.

  پاسخ
  • وکیل املاک
   11 جولای 2022 00:02

   سلام.
   لطفا برای طرح موضوعات حقوقی و سوالات خود از طریق واتساپ سایت اقدام فرمایید.
   با تشکر

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up