پلمپ و رفع پلمپ مراکز لیزر

با سلام.
کاربر گرامی لطفاً برای بهره مندی از خدمات وکالت و مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری از ساعت 9 صبح تا 8 عصر با شماره 09306977305 تماس بگیرید.

پلمپ و رفع پلمپ مراکز لیزر

پلمپ و رفع پلمپ مرکز لیزر

رفع پلمپ مراکز لیزر

رفع پلمپ مراکز لیزر تنها به دست مراجع قضایی قابل رفع است. در این بین، شما برای رفع پلمپ باید هرچه سریعتر با وکیلی با تجربه در ارتباط باشید. معمولاً دلایل خاصی وجود دارد که به واسطه آن، مراکز لیزر تا مدتی اجازه فعالیت خود را از دست میدهند.

متاسفانه برخی مراکز لیزر بصورت غیر مجاز فعالیت می‌کنند. بعد از مدتی با پیگیری کارشناسان دستور پلمپ مرکز لیزر صادر میشود . البته همیشه این چنین نیست و شاید یک مرکز لیزر به صورت مجاز فعالیت خود را ادامه دهد. اما به واسطه یک عمل نادرست دستور پلمپ مرکز لیزر صادر شود.

مطلب مفید | وکیل جرایم پزشکی

دلایل زیادی وجود دارد که یک واحد صنفی و مرکز درمانی و یا خدمات زیبایی پلمپ گردد. معمولاً تخلفی در مرکر لیزر رخ داده که با مشکل پلمپ مواجه  شده است. شما برای رفع پلمپ مرکز لیزر نباید به صورت خودسرانه عمل کنید. زیرا با این عمل مجازات سخت گیرانه ای در انتظارتان خواهد بود.

مطلب مفید | رفع پلمپ عطاری توسط وکیل

ماده ۵۴۳ قانون مجازات اسلامی بیان میدارد اگر فردی به صورت خودسرانه قفل پلمپ را بشکند و یا هر عمل دیگری را در این راستا انجام دهد به  2 تا 3 سال حبس محکوم میشود. به همین دلیل شما نباید این موضوع را بی اهمیت در نظر بگیرید.  رفع پلمپ مراکز لیزر را به وکیل متخصص رفع پلمپ بسپارید.

مدارک طرح دعوای رفع پلمپ مراکز لیزر

برای طرخ دعوای رفع پلمپ مراکز لیزر تصویر مصدق سند مالکیت (اختیاری)، تصویر مصدق اجاره نامه (اختیاری)، به همراه داشتن کارت ملی جهت احراز هویت و کارت عابر بانک جهت پرداخت هزینه دادرسی الزامی است. البته نگران نباشید به این دلیل که اگر به هر دلیلی مدارک فوق موجود نباشد میتوان از تحقیق محلی، ارجاع امر به کارشناس، معاینه محلی، شهادت شهود و مطلعین، درخواست استعلام و  سایر دلایل و مستندات نیز استفاده کرد.

اقدام لازم برای رفع پلمپ مراکز لیزر

اقدامات لازم برای رفع پلمپ مراکز لیزر به صورتی است که باید در ابتدا به اتحادیه ذیربط مراجعه کرد. تا با تشکیل پرونده و ارائه مدارک همچون مدارک مکانی و فردی سه گواهی را برای تکمیل پرونده نیز ارائه دهید:

ارائه گواهی ماده ۱۸۶ که مربوط به مالیات های مستقیم است.

ارائه گواهی در مورد عدم سوء پیشینه .

و گواهی صلاحیت بهداشتی محیط و کارت سلامت بهداشت فردی.

با ارائه مدارک بالا شما میتوانید هر چه سریعتر برای رفع پلمپ مراکز لیزر به مراجع مربوطه مراجعه نمایید.

مراکز لیزر غیرمجاز

  مراکز لیزر همیشه با بازدید و بازرسی کارشناسان روبرو هستند. به این دلیل که این مراکز در صورت استفاده از وسایل نامناسب و غیر استاندارد می تواند مشکلات پوستی ناخوشایندی را برای مشتریان خود به وجود آورند به همین دلیل شما باید تنها به مراکزی که که دارای اعتبار هستند مراجعه کنید. همچنین این نکته را به خاطر بسپارید که امروزه کیفیت حرف اول را میزند و شما به خاطر قیمت ارزان تر نباید از مراکز لیزری استفاده کنید که نسبت به سابقه تبحر و تخصص آنها اطمینان کامل ندارید و بدین ترتیب، پلمپ مراکز غیر مجاز برای جلوگیری از خطراتی جسمی و روانی افراد در جامعه است.

در ایران و سایر کشورها به شدت با مراکز غیرمجاز برخورد میشود؛ چرا که در این مراکز از خدماتی استفاده میشود که به هیچ عنوان به نفع مردم نیست. چه بسا خطرات و آسیب‌ها غیر قابل جبرانی را برای آنها به وجود آورد. توصیه ما به شما این است که سعی کنید تا حد امکان تنها از مراکزی استقبال کنید که این مراکز مطمئن و با سابقه عملکرد خود را نشان دهند.

سخن پایانی

برای رفع پلمپ مراکز لیزر بهتر است با مشاور حقوقی در این زمینه مشورت نمایید. به هر دلیلی فک پلمپ خودسرانه مجازات خاص خود را در پی دارد. در این مقاله در مورد مجازات این عمل با شما کاربران عزیز صحبت کردیم. به خاطر داشته باشید مراکزی که پلمپ میشوند این اختیار را دارند تا به کمیسیون مراجعه کنند. در آنجا اگر دلیل محکمه پسندی برای رفع پلمپ ارائه دهند، مراجع ذیربط موضوع رفع پلمپ را مورد رسیدگی قرار میدهند.

مراکز لیزر ممکن است به صورت مجاز و با استفاده از وسایل استاندارد به ارائه خدمات به مشتریان بپردازند. اینگونه مراکز قطعاً با مشکلاتی که به پلمپ اشاره میکند مواجه نمی شوند. در صورت پلمپ نیز باید مدت زمان پلمپ مرکز را به هر دلیلی پشت سر بگذارند. سپس با ارائه مدارکی که گفته شد هرچه سریعتر نسبت به جلب رضایت مراجع ذیربط اقدام نمایند.

اما باز هم تأکید میکنیم که به هیچ عنوان به صورت خودسرانه اقدام به فک پلمپ مرکز نکنید. زیرا مجازت سختی در انتظار شما خواهد بود. از افراد مشاور و متخصص برای رفع پلمپ کمک بگیرید.

در هر حال وکیل متخصص در امور پزشکی و یا وکیل قصور پزشکی در گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری در خدمت شما خواهد بود. با ما با تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up