بهترین وکیل غرب تهران

بهترین وکیل غرب تهران

بهترین وکیل غرب تهران ، وکیل خانواده غرب تهران ، وکیل ملکی غرب تهران

بهترین وکیل در غرب تهران
بهترین وکیل در غرب تهران

همه افراد با توجه به گرفتاری های خود ترجیح می دهند در موارد نیاز در کوتاهترین زمان ممکن به خدمات حقوقی دسترسی داشته باشند. از این رو در صورتی که برای آنها گرفتاری قضایی پیش آید و درگیر انواع دعاوی اعم از کیفری و یا حقوقی شوند تمایل دارند در اسرع وقت به بهترین وکیل در منطقه نزدیک به محل سکونت و یا کار خود دسترسی داشته باشند. این خواسته ای است منطقی که باید تلاش نمود آن را اجابت کرد.

آشنایی با بهترین وکیل در غرب تهران

گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری با تعدادی از وکلای خوشنام و با تجربه که در حوزه فعالیت خویش صاحب سبک و تخصص ویژه هستند، همکاری دارد. اگر شما در هر منطقه از تهران ساکن باشید، می توانید از طریق سایت “ملکی اداری” با گروه ما ارتباط برقرار نمایید. البته برای افرادی که ساکن مناطق غرب تهران و بویژه صادقیه و اطراف آن هستند، این دسترسی سریع تر خواهد بود. زیرا ما در این منطقه استقرار داریم.

بهترین وکیل ملکی غرب تهران

بهترین وکیل ملکی غرب تهران
بهترین وکیل ملکی غرب تهران

ممکن است شما در مورد موضوعات ملکی دچار مشکلات حقوقی باشید. در نتیجه، قصد دارید از خدمات وکیل ملکی در غرب تهران بهره مند شوید. در این صورت می توانید به ما مراجعه نمایید. البته خدمات ما محدود به منطقه خاصی نیست و وکیل ملکی به اقتضای پرونده، می تواند در همه نقاط کشور قبول وکالت نماید.

دعاوی ملکی بسیار پر تعدادند. تعداد محدودی از آنها جنبه کیفری دارند. اما بیشتر این دعاوی از طریق حقوقی قابل پیگیری و حل و فصل خواهند بود. به عنوان مثال دعاوی مربوط به کلاهبرداری های ملکی یا استفاده از سند مجعول و یا جعل سند ملک در زمره دعاوی کیفری هستند. اما دعاوی مربوط به اثبات مالکیت ملک ، تحدید حدود ملک ، اقرارنامه فروش ملک ، عقد بیع و …. از طریق حقوقی پیگیری می شوند.

بهترین وکیل خانواده غرب تهران

وکیل خانواده غرب تهران
وکیل خانواده غرب تهران

انواع خدمات حقوقی در حوزه خانواده در خصوص دعوای زوجین نظیر طلاق ، حضانت فرزند ،  مطالبه مهریه و نفقه … و یا دعاوی مربوط به سهم الارث از شوهر و یا ارائه خدمات در مورد تغییر جنسیت ، تغییر نام خانوادگی ، تعویض شناسنامه نمونه قدیم و …. به سرعت برای ساکنین مناطق غرب تهران آماده ارائه است. زیرا بهترین وکیل خانواده غرب تهران یا بهتر بگوییم بهترین وکلای غرب تهران با ما همکاری دارند.

در این بخش ما از خدمات تعدادی از بهترین وکلای متخصص بهره می بریم. همکاری این گروه از وکلا بطور قطع برای ساکنین تهران و بویژه مناطق غرب آن از منظر دسترسی و سهولت در آمد و شد، می تواند یک امتیاز تلقی شود. البته همانگونه که بیان شد خدمات ما صرفاً محدود به یک منطقه از تهران نیست . ما موضوع را صرفاً از دید ساکنین مطرح می نماییم. زیرا گروه “ملکی اداری” برای همه هموطنان خود احترام ویژه قائل است و خدمات خود را در تمام کشور قابل ارائه می داند.

آدرس ما کجاست؟

دفتر ما در بلوار فردوس شرق و در حوالی فلکه دوم صادقیه واقع شده است. آدرس دقیق ما، در سایت و در پایین همین صفحه و یا به عبارتی تمام صفحات سایت قرار دارد. در هر موردی که قصد اعطای وکالت به وکیل دارید می توانید طی هماهنگی با ما به آدرس دفتر مراجعه نمایید. یا با شماره 02144096954 و 09306977305 تماس بگیرید.

بیشتر مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Button
ارسال پیام