بهترین وکیل فسخ قرارداد

با سلام.
کاربر گرامی لطفاً برای بهره مندی از خدمات وکالت و مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری از ساعت 9 صبح تا 8 شب با شماره 09306977305 تماس بگیرید.

بهترین وکیل فسخ قرارداد

وکیل سرقفلی حرفه ای

آشنایی با بهترین وکیل قرارداد

هیچ معامله و شراکتی بدون انعقاد قرارداد اولیه امکان‌پذیر نیست. چه بسیار معاملاتی که به دلیل نداشتن قرارداد منجر به مشکلات قضایی و حقوقی بسیاری شده‌اند. بااین‌وجود گاه یکی از طرفین بنا به هر علتی قادر به ادامه همکاری نیست و لازم می‌داند تا قرارداد را بر اساس مدلهای انواع فسخ ، منحل نماید. در این صورت بهترین اقدام کمک‌گرفتن از بهترین وکیل فسخ قرارداد است تا هیچ مشکلی بر سر راه باقی نماند.

برای یافتن بهترین وکیل حقوقی لازم نیست وقت زیادی را صرف جستجو کنید. می‌توانید سری به وکیل ملکی متخصص بزنید . با اینکار مطمئن باشید که مشاوران و متخصصان حقوقی این مجموعه می‌توانند بهترین راهکارها را در اختیار شما قرار داده و تا لحظه آخر در کنار شما بمانند.

فسخ قرارداد و هرآنچه باید در این زمینه بدانید

قراردادها می‌توانند در هر زمینه‌ای باشند. امور تجاری، مالی یا هر امر دیگر. طرفین قرارداد باید نسبت به یکدیگر تعهداتی را برعهده بگیرند و به آن پایبند باشند. در قراردادها اصولاً شروط و نکاتی ذکر می‌شود که طرفین ملزم به اجرای آن هستند.

مطلب مفید | فسخ قرارداد مشارکت در ساخت

بااین‌حال تنها نوشتن یک قرارداد ضامن اجرای آن نیست و ممکن است یکی از طرفین بنا به هر دلیلی قادر به انجام تعهدات خود نباشد. در چنین شرایطی تنها راه، فسخ قرارداد خواهد بود. در واقع بموجب قانون ، دو طرف بنا به شرایطی که مانع از انجام تعهدات آن‌ها باشد حق فسخ را دارند.

مطلب مفید | دادخواست تایید فسخ قرارداد

این حق بیشتر زمانی در اختیار طرفین دعوا قرار می‌گیرد که دچار زیان از بابت قرارداد شده باشد . لذا امکان ابطال یا فسخ قرارداد مطرح میشود. بااین‌حال برای اینکه با سرعت و نتیجه بهتری پیش بروید مراجعه به بهترین وکیل فسخ قرارداد می‌تواند رسیدن به نتیجه نهایی را تضمین کند.

برای فسخ قرارداد با اظهارنامه شروع کنید

فسخ قرارداد و انواع آن

درست است که حق فسخ برای دو طرف معامله وجود دارد؛ اما تحت هر شرایطی نیز اجازه فسخ به طرفین داده نمی‌شود. انواع فسخ قرارداد بر اساس اجازه به فرد زیان‌دیده برای اقدام به این امر به دو بخش تقسیم می‌شود:

الف) حق فسخ از شروط قرارداد باشد: گاه در برخی از قراردادها نحوه فسخ ذکر می‌شود. در نتیجه اگر شرایط فسخ محقق شود طرفین می‌توانند بسادگی آن را باطل کنند.

مطلب مفید | بهترین وکیل سرقفلی

ب) قانون تعیین‌کننده باشد: گاه حق فسخ در قرارداد ذکر نشده است؛ اما قانون این حق را به طرفی که در جریان معامله زیان‌دیده است با احراز برخی شرایط واگذار می‌کند. برای این کار بهتر است با کمک بهترین وکیل فسخ قرارداد لایحه‎‌ای تنظیم و آن را برای دادگاه صالحه ارسال کنید.

چگونه وکیل میتواند قراردادی را فسخ کند؟

فسخ قرارداد نیازمند آن است که شخص فسخ کننده با رضایت قلبی خود این کار را انجام دهد و هیچ عاملی او را مجبور به این کار نکند. در ضمن در شرایطی که فسخ‌کننده از نظر سنی یا عقلی اهلیت نداشته باشد قرارداد فسخ نمی‌شود. برای این کار ابتدا دو طرف معامله می‌توانند با یکدیگر مذاکره کرده و در صورت توافق قرارداد را باطل کنند. اما اگر طرف مقابل حاضر به همکاری نباشد باید راه‌حلی دیگر در پیش گرفت.

مطلب مفید | انفساخ در معامله چیست؟

در این شرایط برای فسخ قرارداد باید آن را از طریق اظهارنامه به‌طرف دیگر معامله گزارش دهید. تنها نکته‌ای که باید بدانید این است که حتماً برای این کار از کمک بهترین وکیل فسخ قرارداد نیز بهره ببرید تا از نظر حقوقی دچار مشکل نشوید. وکلا به شما در تنظیم اظهارنامه و ارسال آن به‌طرف مقابلتان کمک خواهند کرد.

درصورتیکه طرف دیگر دعوی همچنان حاضر به فسخ معامله نبود، لازم است تا وکیل شما دادخواستی تنظیم کرده تا به قانون ثابت کند دلیل شما برای تقاضای فسخ چیست. پس از آن دادگاه تشکیل میشود تا همه جوانب بررسی شود، چنانچه دادگاه در زیان دیدن با شما موافق باشد، حکم به فسخ داده شده و مراحل انجام خواهد شد.

 فسخ قرارداد شرایط خاص خود را دارد

برای فسخ قرارداد وکیل بگیرید

قوانینی که در مسائل حقوقی جاری است، پیچیدگی‌های مربوط به خود را دارد. شما به‌ تنهایی نمی‌توانید از همه حقوق اطلاع داشته باشید و در صورت لزوم از آن‌ها به نفع خود استفاده کنید. قراردادها و قوانین حاکم بر آن‌ها نیز از این قاعده مستثنا نیستند. اگر نیاز دارید تا به هر دلیلی قرارداد خود را فسخ کنید لازم است از کسی مشاوره و کمک بگیرید که بتواند همه ظرافت‌های قانونی را بشناسد و از آن‌ها استفاده به‌موقع و به جا داشته باشد.

وکلا، سال‌ها درس خوانده‌اند و در این زمینه تجربه بسیار زیادی دارند. آن‌ها می‌توانند به شما کمک کنند تا از مدارک درستی استفاده کنید و دادخواستی تنظیم کنید که بتواند دادگاه را با شما هم عقیده کند. آن‌ها به‌خوبی می‌توانند تا حدودی مسیری که قرار است طی کنید را پیش‌ بینی کنند . حتی برای مواردی که انتظار ندارید نیز راه چاره‌ای برای شما در نظر بگیرند.

در ضمن باید بدانید بهترین وکیل فسخ قرارداد از تجربه و دانش بالایی برخوردار است . وکیل همچنین ممکن است دارای حسن شهرت در زمینه چنین پرونده‌هایی باشد. بسته به اینکه وکیل خود را از مجموعه‌های حقوقی بسیار خبره انتخاب کنید یا به‌صورت شخصی به دفتر وکیل مستقل بروید، هم هزینه و هم نتیجه کار شما متفاوت خواهد بود. مجموعه‌های حقوقی می‌توانند به شما کمک کنند‎ تا با توجه به پیچیدگی قراردادی که دارید از بهترین وکیل کمک بگیرید. انتخاب با شما است.

سخن آخر

قراردادها ضامن تعهد طرفین هستند؛ اما این ضمانت تا جایی مطلوب است که هیچ‌کدام از دو سمت معامله دچار زیان و خسران نشوند. در چنین صورتی، قانون به شخص زیان‌دیده این حق را می‌دهد که از راه مسالمت یا به‌ اجبار قانون ، قرارداد را فسخ کند. با این‌ وجود لازم است تا شرایط احراز شده و مدارکی دال بر آن نیز وجود داشته باشد.

برای فسخ قرارداد، از هر نوعی، قطعاً نیاز دارید که از افراد باتجربه کمک بگیرید. بهترین وکیل فسخ قرارداد به شما کمک می‌کند تا دادخواست را تنظیم و بر اساس مدارک موجود از دادگاه طلب کمک کنید. گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری میتوانند شما را یاری نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up