خدمات حقوقی و اداری

خدمات ملکی اداری

خدمات ملکی اداری

بسیاری از امور حقوقی را نمی توان صرفاً از طریق مراجعه به مراجع قضایی پیگیری و حل و فصل نمود.

در بسیاری از موارد و برای حل پرونده ها و پیشبرد اهدافی که یک وکیل برای پرونده موکل خود در نظر می گیرد باید به بسیاری از سازمان ها و نهادهای و ادارات دولتی مراجعه نمود. این موضوع در دعاوی ملکی بسیار بیشتر از سایر دعاوی عینیت دارد.

به عنوان مثال مراجعه به مراجع قضایی، دفاتر اسناد رسمی، ادارات ثبت اسناد و املاک، شهرداری ها، سازمان مسکن، ادارات مالیاتی و…. از جمله این سازمان ها محسوب می شوند. مراجعه به ادارات مختلف برای پیگیری امورات جاری یک امر به ظاهر ساده اما نفس گیر و تخصصی است.

انجام امور اداری در زمان کم

گاهی بعضی افراد با مراجعات بیهوده و نادرست خود به ادارات و سازمان ها مشکلات خود را افزایش می دهند. برای این منظور و برای هر کار اداری مهم خود حتماً برنامه ریزی کرده و با کارشناسان فن مذاکره نمایید. هیچ کاری را بدون مشورت انجام ندهید و برای خود مسئولیت ایجاد نکنید. اطمینان داشته باشید با مشورت کارهایتان بهتر پیش خواهد رفت. یکی از خدماتی که اغلب شهروندان از ما  درخواست نموده اند و انجام آن با استقبال مواجه می شود انجام امور اداری می باشد. اموری که توسط واحد اداری با کمترین زمان و کیفیت بالا و دقت کافی انجام می پذیرد.

گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری با در اختیار داشتن متخصصین امور اداری، ثبتی، مالیاتی قادر خواهد بود در روند امور اداری شما را راهنمایی نماید.

انواع خدمات ملکی اداری

  • مراجعه به مراجع قضایی
  • مراجعه به ادارات ثبت
  • مراجعه به سازمان ها و دستگاههای اداری و اجرایی
  • مراجعه به بانک ها و مؤسسات مالی و اعتباری
  • و…..

مشاوره های ملکی اداری

اگر می خواهید بدانید ما در چه اموری فعالیت می نماییم و اندکی با فعالیت حقوقی و خدماتی ما آشنا شوید می توانید مقاله های وکالت دعاوی ملکی (حقوقی و کیفری) و وکیل متخصص امور ملکی و وکیل خانواده و وکیل مالیاتی و وکیل ثبت شرکت را مطالعه نمایید.

وقت خود را در مسیر رفت و آمد بین سازمان ها و ادارات مختلف به هدر ندهید. پیگیری کارهای اداری و وقت گیر خود را به افرادی بسپارید که بهتر از شما از عهده این کار برمی آیند. شما باید بتوانید از اوقات کاری خود به بهترین صورت استفاده نمایید. لطفاً برای سپردن امور کاری و اداری خود به کارشناسان ما، با وکیل ملکی تماس بگیرید.

فهرست
Call Now Button