گروه حقوقی تخصصی “ملکی اداری” ، نماد تعهد و تجربه

گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری

سایت ملکی اداری

این سایت که در حال بازدید از آن می باشید، یک سایت تخصصی در حوزه وکالت دعاوی ملکی است. در حال حاضر این گروه تخصصی در چند بخش فعالیت نموده و خدمات تخصصی مربوط به آن را ارائه می دهد. همه فعالیت ها تحت عنوان گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری ساماندهی می شود. مهم ترین بخش فعالیت، توسط وکیل ملکی متخصص انجام می شود.

برخی وکلای تیم تخصصی ملکی اداری و حوزه های تخصصی آنان را بشناسید:

دعاوی ملکی کیفری

علیرضا طباطبایی

علیرضا طباطبایی

بخش دعاوی ملکی کیفری از تجربه و تخصص وکیل علیرضا طباطبایی بهره می برد. ایشان در کسوت وکیل افتخار همکاری با گروه ما را دارند. حوزه اصلی فعالیت ایشان، دعاوی ملکی با تاکید بر دعاوی کیفری است. به عنوان نمونه برخی دعاوی در این حوزه تصرف عدوانی، جعل سند، کلاهبرداری ملکی ، استفاده از اسناد مجعول در خرید و فروش ملک و … می باشند. با وجود این، ایشان در تمامی دعاوی کیفری و حقوقی صاحب نظر و دارای تجربه می باشند.

دعاوی ملکی حقوقی

سیاوش غریبی

سیاوش غریبی

در سایت ملکی اداری، مسئولیت بخش دعاوی ملکی حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری جناب آقای سیاوش غریبی است. ایشان سال ها در زمین دعاوی مرتبط املاک و اراضی فعالیت و کسب تجربه نموده اند. از جمله با انواع دعاوی مطرح در کمیسیون های مربوط به شهرداری، اداره ثبت، راه و شهرسازی، منابع طبیعی و جهاد کشاورزی آشنایی کامل دارند. همچنین هر نوع دعاوی مرتبط با دیوان عدالت اداری در حوزه املاک را مورد رسیدگی قرار می دهند. این تجربیات ، ایشان را به عنوان بهترین وکیل متخصص دعاوی ملکی مطرح نموده است.

دعاوی خانواده

زهرا ابوالفضلی

زهرا ابوالفضلی

سومین بخش تخصصی در گروه ما بخش دعاوی خانواده است. مسئولیت این بخش را سرکار خانم دکتر زهرا ابوالفضلی به عنوان وکیل خانواده بر عهده دارند. ایشان حدود 15 سال است در این حوزه فعالیت می نمایند. تا کنون پرونده های زیادی را مورد رسیدگی قرار  داده و موفق از آن بیرون آمده اند. دعاوی مهم خانواده عبارتند از: طلاق، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه و… .

دعاوی مالیاتی

نازنین فدایی

نازنین فدایی

علاوه بر مواردی که به آن اشاره شد، گروه ما در بخش مالیاتی نیز فعالیت می نماید. مسئولیت این بخش را خانم دکتر نازنین فدایی بر عهده دارند. مفتخر خواهیم بود بتوانیم در این حوزه دعاوی شهروندان را رسیدگی نموده و پاسخگوی مشکلات حقوقی آنان باشیم. وکلای ما قادرند مشکلات شما را تحلیل و تفسیر نموده و راه کارهای مناسب برای حل آن ارائه نمایند. اعضای تیم ما متعهد به اخلاق، رعایت انصاف و اصول حرفه ای خواهند بود.

******

سایت ملکی اداری مراجعات شما را به سازمان های مختلف از جمله سازمان مسکن و شهرسازی، شهرداری، سازمان امور مالیاتی و مجتمع های قضایی به حداقل می رساند. با ما با شماره 02144096954 تماس بگیرید.

برخی مقالات مندرج در سایت ملکی، اداری

فهرست
Call Now Button