گروه حقوقی تخصصی “ملکی اداری” ، نماد تعهد و تجربه

گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری

سایت ملکی اداری

این سایت که در حال بازدید از آن می باشید، یک سایت حقوقی تخصصی است. اعضای گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری در حوزه های زیر فعالیت می نمایند:

  • حوزه وکالت دعاوی ملکی. در حال حاضر این حوزه تخصصی در چند بخش فعالیت نموده و خدمات تخصصی مربوط به آن را ارائه می دهد. به عنوان مثال در همه دعاوی حقوقی ملکی و یا دعاوی کیفری از جمله دعاوی مربوط به خرید و فروش ملک ، اختلافات و دعاوی موجر و مستاجر، اختلافات ملکی با سازمان ها و نهادهای عمومی یا دولتی مانند دعاوی با شهرداری ها ، راه و شهرسازی ، ثبت و منابع طبیعی.
  • حوزه وکالت دعاوی خانواده و نقش آفرینی وکیل خانواده . در این حوزه انواع دعاوی مانند طلاق، مطالبه مهریه ، درخواست نفقه، استرداد جهیزیه، حضانت فرزند و …. مورد رسیدگی قرار می گیرد.
  • حوزه وکالت مالیاتی . در این حوزه انواع موضوعات مالیاتی از قبیل ارزش افزوده ، مالیات کسبه ، تراکنش های بانکی  و … مورد رسیدگی وکیل قرار می گیرد.
  • حوزه اقدامات مربوط به تطبیق یا تغییر جنسیت با حضور و تاثیرگذاری وکیل تطبیق جنسیت.
  • حوزه دعاوی مربوط به ثبت احوال و دعاوی امور حسبی با حضور وکیل ثبت احوال.

برخی وکلای تیم تخصصی ملکی اداری و حوزه های تخصصی آنان را بشناسید:

دعاوی ملکی کیفری

علیرضا طباطبایی
علیرضا طباطبایی

بخش دعاوی ملکی کیفری از تجربه و تخصص وکیل علیرضا طباطبایی بهره می برد. ایشان در کسوت وکیل افتخار همکاری با گروه ما را دارند. حوزه اصلی فعالیت ایشان، دعاوی ملکی با تاکید بر دعاوی کیفری است. به عنوان نمونه برخی دعاوی در این حوزه تصرف عدوانی، جعل سند، کلاهبرداری ملکی ، استفاده از اسناد مجعول در خرید و فروش ملک و … می باشند. با وجود این، ایشان در تمامی دعاوی کیفری و حقوقی صاحب نظر و دارای تجربه می باشند.

دعاوی ملکی حقوقی

سیاوش غریبی
سیاوش غریبی

در سایت ملکی اداری، مسئولیت بخش دعاوی ملکی حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری جناب آقای سیاوش غریبی است. ایشان سال ها در زمین دعاوی مرتبط املاک و اراضی فعالیت و کسب تجربه نموده اند. از جمله با انواع دعاوی مطرح در کمیسیون های مربوط به شهرداری، اداره ثبت، راه و شهرسازی، منابع طبیعی و جهاد کشاورزی آشنایی کامل دارند. همچنین هر نوع دعاوی مرتبط با دیوان عدالت اداری در حوزه املاک را مورد رسیدگی قرار می دهند. این تجربیات ، ایشان را به عنوان بهترین وکیل متخصص دعاوی ملکی مطرح نموده است.

دعاوی خانواده

زهرا ابوالفضلی
زهرا ابوالفضلی

سومین بخش تخصصی در گروه ما بخش دعاوی خانواده است. مسئولیت این بخش را سرکار خانم دکتر زهرا ابوالفضلی به عنوان وکیل خانواده بر عهده دارند. ایشان حدود 15 سال است در این حوزه فعالیت می نمایند. تا کنون پرونده های زیادی را مورد رسیدگی قرار  داده و موفق از آن بیرون آمده اند. دعاوی مهم خانواده عبارتند از: طلاق، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه و… .

دعاوی مالیاتی

نازنین فدایی
نازنین فدایی

علاوه بر مواردی که به آن اشاره شد، گروه ما در بخش مالیاتی نیز فعالیت می نماید. مسئولیت این بخش را خانم دکتر نازنین فدایی بر عهده دارند. مفتخر خواهیم بود بتوانیم در این حوزه دعاوی شهروندان را رسیدگی نموده و پاسخگوی مشکلات حقوقی آنان باشیم. وکلای ما قادرند مشکلات شما را تحلیل و تفسیر نموده و راه کارهای مناسب برای حل آن ارائه نمایند. اعضای تیم ما متعهد به اخلاق، رعایت انصاف و اصول حرفه ای خواهند بود.

 

 

وکیل تطبیق جنسیت ، انحصار وراثت و ثبت احوال

ثمین ترک
ثمین ترک

یکی از بخش های مهم فعالیت در گروه ما حوزه فعالیت مربوط به امور خانواده اما در زیر مجموعه های کاملاً تخصصی است. این بخش از فعالیت زیر نظر سرکار خانم ثمین ترک محقق و پژوهشگر و وکیل پایه یک دادگستری انجام می پذیرد. اهم اقدامات در این بخش عبارتند از:

امور حقوقی مربوط به تغییر و یا تطبیق جنسیت در افراد تراجنسیتی

امور حقوقی انحصار وراثت از جمله تقسیم ترکه ، تنفید وصیت نامه و …

امور حقوقی ثبت احوال از جمله تغییر نام خانوادگی، اخذ شناسنامه اتباع بیگانه، تعویض شناسنامه نمونه قدیم و…

 

******

سایت ملکی اداری مراجعات شما را به سازمان های مختلف از جمله سازمان مسکن و شهرسازی، شهرداری، سازمان امور مالیاتی و مجتمع های قضایی ، سازمان ثبت احوال و…. به حداقل می رساند. با ما با شماره 02144096954 تماس بگیرید.

برخی مقالات مندرج در سایت ملکی، اداری

فهرست
Call Now Button
ارسال پیام