شهرداری و اعتراض به آراء کمیسیون ها

شهرداری و  نحوه اعتراض به آراء کمیسیون ها

یکی از نهادهایی که برخی از دعاوی مهم و اعتراضات شهروندان مربوط به آن می شود، شهرداری و بویژه شهرداری تهران است.

تنوع موضوعات و وظایف متنوع این نهاد عمومی موجب شده است که بیشتر شهروندان با آن همواره در ارتباط باشند. در امور ملکی انواع موضوعات مهم وجود دارد که در مورد آنها کمیسیون هایی برگزار و تصمیماتی اتخاذ می شود. برخی از آراء این کمیسیون ها موجبات اعتراضات شهروندان و وکلای آن ها را فراهم می کند .

اگر شما پرونده ملکی دارید و در مورد مشکلات ملکی خود با شهرداری و کمیسیون های مرتبط با امور ملکی درگیر هستید با ما با شماره 02144096954 تماس بگیرید و در ملاقات با وکیل پایه یک دادگستری و یا کارشناس ثبتی ملکی ، پرونده خود را به بهترین شکل مدیریت نمایید.

دعاوی مربوط به شهرداری ها و بهترین وکیل دعاوی

خوشبختانه گروه ما با برخی وکلای پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی مربوط به شهرداری ها همکاری صمیمانه دارد. این وکلا از تجربه و تخصص کافی برخوردارند. به گونه ای که در همان جلسه اول مشاوره می توانند وضعیت پرونده موکلین را به خوبی برایشان ترسیم نمایند.

دعاوی مربوط به شهرداری و دیگر سازمان ها در مورد املاک

شهروندان محترم ممکن است در هر یک از دعاوی مربوط به کمیسیون های مورد نظر، دارای پرونده باشند. این افراد می توانند درجلسه مشاوره در گروه ما شرکت نموده و در صورت تمایل پرونده خود را به وکیل بسپارند.

وکالت دعاوی ملکی

ممکن است برخی شهروندان گرامی درگیر سایر مشکلات ملکی اعم از کیفری و یا حقوقی باشند. لازم است بدانید دعاوی ملکی پرتعداد و متنوع اند. برای دیدن لیست برخی دعاوی می توانید مقاله وکالت دعاوی ملکی (حقوقی و کیفری)  را مشاهذه نمایید. در صورتی که تمایل داشتید پرونده خود را به وکیل متخصص دعاوی ملکی بسپارید می توانید با ما تماس بگیرید. وکلای ما به بهترین شکل دعوای مطروحه را پیش خواهند برد.

 

بیشتر مطالعه کنید

مشاوره تخصصی
Call Now Button