شهرداری و اعتراض به کمیسیون ها

با سلام.
کاربر گرامی لطفاً برای بهره مندی از خدمات وکالت و مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری از ساعت 9 صبح تا 8 عصر با شماره 09306977305 تماس بگیرید.

شهرداری و  اعتراض به کمیسیون ها

اعتراض به کمیسیون شهرداری
اعتراض به کمیسیون شهرداری

یکی از نهادهایی که برخی از دعاوی مهم و اعتراضات شهروندان مربوط به آن می شود، شهرداری و بویژه شهرداری تهران است. در حقیقت شهرداری و اعتراض به کمیسیون ها از جمله موضوعات مهم در عرصه دعاوی با شهرداری است.

تنوع موضوعات و وظایف متنوع این نهاد عمومی موجب شده است که بیشتر شهروندان با آن همواره در ارتباط باشند. در امور ملکی انواع موضوعات مهم وجود دارد که در مورد آنها کمیسیون هایی برگزار و تصمیماتی اتخاذ می شود. برخی از آراء این کمیسیون ها موجب مراجعات مکرر شهروندان به شهرداری است .

اگر شما پرونده ملکی دارید و در مورد مشکلات ملکی خود با شهرداری و کمیسیون های مرتبط با امور ملکی درگیر هستید با ما تماس بگیرید و در ملاقات با وکیل پایه یک دادگستری پرونده خود را به بهترین شکل مدیریت نمایید.

دعاوی مربوط به شهرداری و اعتراض به کمیسیون ها

خوشبختانه گروه ما با برخی وکلای پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی مربوط به شهرداری و اعتراض به کمیسیون ها همکاری صمیمانه دارد. این وکلا از تجربه و تخصص کافی برخوردارند. به گونه ای که در همان جلسه اول مشاوره می توانند وضعیت پرونده موکلین را به خوبی برایشان ترسیم نمایند.

دعاوی مربوط به شهرداری و وکالت دعاوی

شهروندان محترم ممکن است در هر یک از دعاوی مربوط به کمیسیون های مورد نظر، دارای پرونده باشند. این افراد می توانند درجلسه مشاوره در گروه ما شرکت نموده و در صورت تمایل پرونده خود را به وکیل بسپارند.

ممکن است برخی شهروندان گرامی درگیر سایر مشکلات ملکی اعم از کیفری و یا حقوقی باشند. لازم است بدانید دعاوی ملکی پرتعداد و متنوع اند. برای دیدن لیست برخی دعاوی می توانید مقاله وکالت دعاوی ملکی (حقوقی و کیفری)  را مشاهذه نمایید. در صورتی که تمایل داشتید پرونده خود را به وکیل متخصص دعاوی ملکی بسپارید می توانید با ما تماس بگیرید. وکلای ما به بهترین شکل دعوای مطروحه را پیش خواهند برد.

keyboard_arrow_up