وکیل دعاوی ملکی

کاربر گرامی :
1. برای مشاوره حقوقی و اعطای وکالت به وکیل ملکی ، چنانچه تلفن همراه در دست دارید از ساعت 14 تا 20 روزهای اداری بر روی شماره 09122491524 کلیک کنید.

2. جهت دریافت پاسخ سوالات خود از وکیل ملکی ، پیامک کوتاه به شماره فوق ارسال نمایید.

3. در صورت عدم پاسخگویی تلفنی وکیل ملکی ( بدلیل جلسه با موکلین ) ، لطفا بعد از ساعتی دوباره تماس بگیرید.

وکیل دعاوی ملکی

وکیل دعاوی ملک

وکیل دعاوی ملک

آشنایی با وکیل دعاوی ملکی

نیاز به مشاوره و اعطای وکالت دعاوی ملکی حقوقی در میان برخی متقاضیان خرید ملک یا افراد درگیر در پرونده های تخلیه ملک اعم از مسکونی یا تجاری و …. وجود دارد. آنان احساس نیاز شدید به وکیلی دارند که بتواند دغدغه هایشان را کاهش دهد. یا اینکه خیالشان را از بابت پرونده شان آسوده سازد. به دلیل وجود تقلب و کلاهبرداری در امور ملکی این احساس نیاز هر روز بیشتر می شود. شما ممکن است نگران آینده معاملات ملکی و قراردادهای مربوط به آن باشید. بنابراین لازم است با همواره با وکیل دعاوی ملکی با صلاحیت مشورت نمایید.

وکلای تیم ملکی اداری آماده ارائه خدمات حقوقی

دفتر وکالت ما در غرب تهران با وکلای خود قادرند در اولین تماس هماهنگی لازم برای ارائه مشاوره حقوقی به متقاضیان دارای پرونده ملکی ارائه دهند. این مشاوره میتواند در مورد انواع دعاوی باشد که ممکن است وکیل دعاوی ملکی در مورد آنها قلول وکالت نماید.

کمی هزینه در این مسیر بهتر از آن است که تمامی دارایی و حاصل یک عمر دسترنج شما طعمه دست افراد شیاد و کلاهبردار قرار گیرد. با کمی دقت و دوراندیشی در این زمینه می توانید خیال خود و خانواده تان را راحت نمایید. اگر بدنبال وکیل ملکی متخصص هستید کمی تأمل کنید و جستجوی مناسبی داشته باشید. در صورت شکیبایی در این مورد بیشتر تحقیق کنید.

وکالت در دعاوی ملکی

در گروه ملکی اداری مهمترین و اصلی ترین بخش از فعالیت های حقوقی به وکیل دعاوی ملکی اختصاص دارد. اگر شما در این مورد دچار مشکلات حقوقی هستید بهتر است با ما در ارتباط باشید. برای حل انواع دعاوی خود اعم از حقوقی و کیفری با ما تماس بگیرید.

وکلای ما در مورد انواع دعاوی قبول وکالت میکنند. این دعاوی چه جنبه حقوقی داشته باشند و چه کیفری ، وکالت آن را در پرونده هایی که در تهران و یا شهرهای دیگر تشکیل میشود وکلای تیم ما بر عهده خواهند گرفت. وکلای ما به انواع قوانین ملکی از جمله قوانین مدنی ، قانون موجر و مستاجر ، سرقفلی ، تملک آپارتمان ها و …. تسلط دارند.

برای رفع ابهامات و یا طرح سؤالات خود میتوانید ابتدا با ما تماس بگیرید. وکیل آماده ارائه مشاوره به شما خواهد بود.

مشاوره دعاوی ملکی
روزهای اداری(8 تا 21)