وکیل متخصص ملک

با سلام.
کاربر گرامی لطفاً برای بهره مندی از خدمات وکالت و مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری از ساعت 9 صبح تا 8 شب با شماره 09306977305 تماس بگیرید.

وکیل متخصص ملک 

وکیل متخصص ملک

وکیل متخصص ملک با تجربه

آیا شما هم پرونده ملکی حل نشده دارید؟  بدنبال راهی برای رفع مزاحمت ملکی هستید؟  پرونده ملکی اثبات مالکیت در دادگاه میخواهید طرح نمانید؟ نگران دعوای تخلیه ملک و یا حق سرقفلی می باشید؟ از کدام دغدغه در امور ملکی رنج می برید؟ پس با وکیل متخصص ملک با تجربه همراه شوید. در گروه ما وکلایی با تجربه و با سابقه در امور ملک وجود دارند که می توانند انواع دعاوی حقوقی و کیفری شما را با شرایط مناسب پیش ببرند و نتیجه مطلوب و مورد نظر شما را محقق سازند.

وکیل متخصص ملک با سابقه ، در گروه ملکی اداری

باید دانست افراد بیشماری هستند که بدلیل خودداری از مراجعه به وکیل و انجام اقدامات غیر کارشناسی موجب شکست در پرونده ملکی خود میشوند. اگر شما در امور ملکی مشکلاتی دارید امیدواریم ما با افتخار بتوانیم رافع مشکلات شما باشیم . اندکی از دغدغه هایتان و آلام ناشی از آن بکاهیم. تیم قدرتمند وکلای ما مفتخرند با داشتن سالها تجربه در امور دعاوی ملکی ، بتوانند در پرونده سنگین ملکی شما ورود نموده و با جمع آوری دلایل ، مدارک ، مستندات و تنظیم لوایح و دفاع حقوقی مناسب و اخذ آراء قابل قبول در محاکم ، همراه واقعی شما در امور حقوقی ملکی باشند. وکیل ملکی آنلاین آماده ارائه خدمات برتر حقوقی به شما است. برای شروع همکاری لطفاً با ما تماس بگیرید و مذاکره اولیه را آغاز نمایید.

وکیل متخصص ملک

وکیل متخصص ملک

وکیل متخصص ملک و جستجو برای یافتن وکیل دعاوی ملکی مناسب برای حل مشکلات حقوقی ملکی شهروندان یکی از مشکلات اساسی کاربران می باشد. آنان در تماس مکرر با ما همواره این نگرانی را مطرح می کنند که آیا شما دارای بهترین وکیل در تهران هستید؟

وکیل متخصص ملک فردی است که در جنبه های مختلف حقوقی مرتبط با امور ملکی فعالیت می نماید. شاید بخواهید بدانید امور ملکی چگونه از منظر حقوقی به شاخه های متعدد تقسیم می شود. پس بهتر است کمی با ما همراه شوید.

اطلاعات اولیه در امور تخصصی دعاوی ملک را از ما کسب کنید

اکر به بخش مقالات ما مراجعه نمایید صدها موضوع را خواهید یافت که هر کدام یک جنبه از دعاوی و مشکلات مربوط به حوزه ملک را مورد بررسی قرار داده اند. شاید مطالعه آنها بنواند بخشی از اطلاعات مورد نیاز شما را مرتفع سازد. در صورتی که نیاز به وکیل داشتید می توانید در اولین فرصت با دفتر ما تماس بگیرید و با وکیل ملاقات داشته باشید. البته حوزه فعالیت دفتر ما صرفاً محدود به ملک نیست و وکلای متعدد هر یک از در بخش های تخصصی مختلف فعالیت دارند. اما نقطه ثقل فعالیت ما بر امور ملک متمرکز شده است.

خصوصیات وکیل متخصص ملک

وکیل متخصص ملک

برخی افراد بدنبال وکیلی می گردند که در همه امور صاحب نظر باشد. باید گفت در اساس، چنین وکیلی کمتر در دنیای واقعی وجود دارد. زیرا آنقدر مسایل حقوقی متنوعند که هیچ وکیلی نمی تواند ادعای تسلط بر همه جنبه های آن را داشته باشد. بنابراین وکیل خوب در امور ملکی را باید در صفات دیگری جستجو نمود. وکیل متخصص امور ملکی ، وکیلی است که صرفاً در حوزه ملک فعالیت می نماید . ضمن اینکه تعهد و اخلاق حرفه ای باید در جوهره وی وجود داشته باشد. و از همه مهمتر اهل مدارا با موکل بوده و صبر و شکیبایی لازم را برای پیگیری پرونده پیشه خود سازد. همجنین تسلط بر قوانین از جمله قانون مدنی و بویژه قوانین و مقررات ملکی و قدرت تحلیل و اسنتباط حقوقی ، بخش مهمی از توانایی وی محسوب شود.

مشاوره حضوری با وکیل 

همانطور که اشاره شد وکیل متخصص ملک در اولین تماس موکل با وی باید اطلاعات اولیه در مورد پرونده وی را بدست آورد. کسب اطلاعات می تواند از طریق ملاقات حضوری صورت پذیرد. یا با ارسال اسناد و مدارک در واتساپ عملی شود. با مطالعه اولیه اسناد و مدارک و یا گفتگوی حضوری میتوان در مورد نحوه همکاری و یا قبول وکالت تصمیم درست اتخاذ کرد.

در  جلسه حضوری وکیل تمام مدارک و منضمات آن را اخذ و در فرصت مناسب آنها را مورد بررسی دقیق قرار خواهد داد. گاه لازم است وکیل فرصت بیشتری برای مطالعه پرونده در اختیار داشته باشد. در حقیقت در جلسه اول روشن خواهد شد که این امر نیازمند چه میزان مطالعه و بررسی است. وکیل خوب و متعهد پس از این زمان ممکن است دوباره موکل را فراخوان نموده و جلسه مجددی را با وی برگزار نماید. در این جلسه نقشه راه مشخص و ترسیم می شود.

وکیل تمام واقعیت های پرونده و احتمال موفقیت و ناکامی احتمالی را برای موکل خود روشن خواهد ساخت. و در آخر این موکل است که باید تصمیم بگیرد کدام مسیر را انتخاب و آیا پیگیری پرونده خود را به وکیل بسپارد یا نه.

انتخاب وکیل متخصص 

 یکی از ویژگی های مؤسسات حقوقی آن است که آن ها می توانند قدرت انتخاب بیشتری در اختیار موکلین خود قرار دهند. آن ها معمولاً با چندین وکیل کار می کنند که هر یک ویژگی های خاص خود را دارند و برای برخی امور مناسب تر از دیگران هستند. بنابراین امکان اینکه متقاضی بتواند از طریق مؤسسه حقوقی وکیل متخصص ملک مناسب را پیدا کند کمی بیشتر است. در گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری نیز وکلای متعدد همکاری می نمایند. این وکلا به ما قدرت بیشتری برای راهنمایی بهتر موکلین و پیشنهاد وکیل خوب به آنان را در اختیارمان قرار می دهد.

وکیل متخصص ملکی در تهران، اصفهان، شیراز و….

مهم نیست که وکیل ملک شما در کدام استان ساکن و یا مقیم باشد . اگر برای استان مورد نظر خود به دنبال وکیل متخصص ملک خوب و مناسب هستید بهتر است دقت کنید. قبل از هر چیز به توانمندی و قدرت پاسخگویی مؤسسه ای که وکیل با آن کار می کند فکر کنید. انتخاب مؤسسات حقوقی از این نظر یک حسن محسوب می گردد. زیرا شما در تماس با مؤسسه می توانید در هر شهری هستید امور خود را از طریق مؤسسه پیگیری نمایید. گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری یعنی انتخاب وکیل متخصص ملک شما در هر استانی باشید یعنی ما آنجا در کنار شماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up