وکیل ملکی آنلاین و حرفه ای

با سلام.
کاربر گرامی لطفاً برای بهره مندی از خدمات وکالت و مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری از ساعت 9 صبح تا 8 شب با شماره 09306977305 تماس بگیرید.

وکیل ملکی آنلاین و حرفه ای

وکیل ملک حرفه ای کیست؟

وکیل ملک حرفه ای کیست؟

آشنایی با وکیل ملکی آنلاین و حرفه ای

وکیل ملک حرفه ای و آنلاین در میان انواع وکلایی که به صورت تخصصی کار می کنند تخصصی ترین وظایف را بر عهده دارد. وکالت دعاوی ملکی به قدری متنوع و پیچیده اند که وکیلی که در این حوزه کار می کند باید از دانش و تجربه فراوان برخوردار باشد. وکیل ملکی آنلاین به وکیل پایه یک دادگستری گفته می شود که به صورت تخصصی و ویژه در مورد دعاوی کیفری و حقوقی مربوط به امور ملک فعالیت می کند.  می باید به صورت آنلاین پاسخگوی نیازهای حقوقی و پرونده های ملکی متقاضیان اعطای وکالت باشد.

در برخی دعاوی شما ممکن است علیه اشخاص حقیقی طرح دعوا کنید. اما در برخی دعاوی دیگر ناگزیر به طرح دعوا علیه سازمان ها و نهادهای عمومی و یا دولتی خواهید بود. بنابراین در اینگونه دعاوی شما باید با وکلایی وارد مبارزه حقوقی شوید که نماینده سازمان های مورد نظر هستند و بطور قطع از تجربه فراوان نیز برخوردارند.

افرادی که در اینگونه دعاوی شخصاً وارد عمل می شوند معمولاً شکست می خورند. یا اینکه باید سال ها در مسیر راهرو دادگاهها در رفت و آمد باشند. از این رو بهتر است دعاوی مورد نظر توسط بهترین وکیل ملکی پیگیری شود. وکیلی که دارای دانش و تخصص لازم برای انجام وکالت دعاوی مورد نظر شما باشد. همچنین بتواند به صورت تلفنی متقاضی وکالت را راهنمایی کند. و نیز در صورت توافق دو جانبه ، عهده دار امور حقوقی متقاضی شود.

وکیل ملکی با سابقه

بطور قطع وکیل ملکی با سابقه باید با فرایند اقدامات قضایی و حقوقی آشنایی کامل داشته باشد. وقتی یک پرونده به وکیل محول می شود تمامی جوانب و زوایای مختلف را آنالیز کرده و بر پرونده اشراف کامل پیدا می‌کند. وکیل حرفه ای باید بسیار ریز بین و دقیق باشد. و با ارائه مشاوره دقیق و همه جانبه پرونده را به صورت کامل برای موکل خود تشریح و در صدد حل آن برآید.

از جمله مهمترین ویژگی های با سابقه یا وکیل ملک حرفه ای ، تجربه فراوان ، حسن اخلاق، دانایی و صداقت کامل می باشد. یک وکیل ملکی حرفه ای و آنلاین در برابر چالش‌ها و مشکلاتی که در طی پرونده به وجود می آید باید از خود شکیبایی نشان دهد. در طی مسیر به خوبی مسائل مربوط به پرونده را تحت ارزیابی و تحلیل قرار دهد. ادله مورد نیاز برای حل پرونده را به بهترین شکل ممکن جمع آوری و در اختیار مراجع قانونی قرار دهد.

مطلب مفید | وکیل کیفری غرب تهران

وکیل در دسترس کسی است که در موارد لازم بتواند مشاوره های تلفنی و یا غیر حضوری به متقاضیان بدهد. وکیل باید قادر باشد حقوق موکل خود را استیفا نماید. به هیچ وجه نگذارد به منافع و حقوق این شخص آسیبی وارد شود. همچنین باید بتواند در همان گفتگوی اولیه موکل خود را متقاعد نماید که چکونه و از کدام مسیر می تواند پرونده اش را پیگیری نماید.

 وکیل ملکی حرفه ای

وکیل ملکی حرفه ای

وکیل ثبتی

تسلط بر مسائل ثبتی از مهم ترین توانایی های وکیل تخصصی ملک است. از این رو معمولاً وکلایی که در حوزه دعاوی ملک کار می کنند با این حوزه باید آشنایی خاص داشته باشند. قوانین و مقررات ثبتی را بشناسند و از آراء وحدت رویه و بخشنامه و دستورالعمل های ثبتی آگاه باشند. وکیل کلکی آنلاین و حرفه ای بر این اساس باید نگارش لایحه را به حد غایت و به بهترین شکل انجام دهد. همچنین به خوبی تمامی ابعاد و نکات مهم حقوقی و مؤثر در دفاع از حقوق موکلش را در لایحه ذکر نماید. و در حضور قاضی، به بهترین شکل ممکن از منافع موکلش دفاع نماید.

مشاوره با وکیل

انواع مشکلات حقوقی در حوزه ملک باعث می شود تا منافع افراد در برخی معاملات جابجا گردد. در چنین شرایطی حضور یک وکیل ملکی آنلاین و حرفه ای می‌تواند شرایط را به بهترین شکل ممکن به سمت موکل تغییر دهد. اینکه با توجه به قوانین آیین دادرسی چگونه باید یک دعوا را طرح نمود، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این موضوع از دید موکلین که دعوا را مطرح می کنند و انتظار نتایج مثبت از آن دارند، بسیار مهم است. وکیل با تجربه شخصی است که می تواند در دعاوی مربوط به املاک در اینگونه موارد نقش سازنده ای نماید. به خوبی از حق موکل خود در برابر فرد متجاوز، در محضر قانون دفاع نماید. مشکل وی را با دریافت هزینه ای معقول و در کمترین زمان ممکن حل کند.

دریافت حق الزحمه وکیل

هزینه وکیل ملکی آنلاین

هزینه وکیل ملکی آنلاین

شاید شما و یا بستگانتان تا کنون با برخی دعاوی ملکی مواجه شده باشید. در این موارد، سوال اساسی این است که برای کمک گرفتن از وکیل متخصص امور ملکی چه مقدار هزینه باید پرداخت شود؟

در این خصوص دغدغه افراد هزینه‌های بالای حق الوکاله است. این موضوع باعث می‌شود که بسیاری از افراد، قید مراجعه به وکیل را بزنند. نتیجه چنین اقدامی در غالب موارد، ضرر و زیان بیشتر به افراد است. پرونده‌های مختلف مالی و حقوقی با توجه به نوع و پیچیدگی، زمان و انرژی زیادی از وکیل سلب می نماید. اما حسن استفاده از وکیل، به رغم پرداخت هزینه، نتیجه مطلوب و رضایتمندی بیشتر موکل خواهد بود.

مزایای وکیل ملکی حرفه ای

زمانی که شما از وجود یک وکیل ملکی آنلاین و حرفه ای بهره مند می شوید، پرونده شما به صورت کاملاً ‌تخصصی مورد رسیدگی قرار می گیرد. باید دانست دعاوی این حوزه انواع مختلفی دارند که هر کدام باید به صورت تخصصی پیگیری شوند. این کار از عهده شما برنخواهد آمد. به عنوان مثال موضوعاتی نظیر: شرایط صحت عقد بیع ، الزام به رفع مزاحمت ملکی ، کمیسیون ماده 7 شهرداری و ….. را فقط وکلای حرفه ای می توانند پیش ببرند.

مشاوره و سرانجام کار

حسن ختام آنکه اگر شما پرونده ملکی داشته باشید جلسه مشاوره حضوری رایگان خواهید داشت. شما در جریان ابعاد حقوقی پرونده خود قرار خواهید گرفت. وکیل به شما خواهد گفت که همیشه در مورد مسائل حقوقی و قانونی امکان ضایع شدن حق افراد وجود دارد. در انواع دعاوی ملکی مانند تصرف عدوانی، فسخ قرارداد اجاره، تخلیه ملک مسکونی، تخلیه ملک تجاری و یا سرقفلی احتمال ضرر و زیان وجود دارد. معمولاً هیچکس نمی‌خواهد ضرری متوجه منافعش باشد. بنابراین منطق حکم می کند این موضوعات توسط وکیل پیگیری شود.

زمانی که وکیل ملکی آنلاین را برای دعاوی حقوقی و ملکی خود انتخاب می نمایید، وی راهگشای مشکلات حقوقی ملک شما خواهد بود.

وکیل ملکی آنلاین در “گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری”

اگر قصد دارید از تجربه و تخصص وکیل استفاده کنید. برای شروع ، می توانید با تیم تخصصی ما ارتباط برقرار نمایید. برای انجام این کار، لطفا با ما تماس بگیرید.

هزینه وکیل دعاوی ملکی

وکیل دعاوی ملکی معمولاً بر اساس نوع پرونده و سختی و مشقت دعاوی ملکی با موکل خود به توافق میرسد. بدیهی است در پرونده های دعاوی ملکی که پیچیدگی زیادی ندارد هزینه ها معمولی و عادی خواهد بود. اما چنانچه دعاوی ملکی پردردسر وچالش برانگیز باشد وکیل و موکل با یکدیگر باید به توافق برسند. هزینه وکیل دعاوی ملکی در این موارد ممکن است کمی سنگین بنظر میرسد. اما این موکل است که باید منافع و مضرات پرونده را مورد ارزیابی قراردهد و به تصمیم منطقی برای ارزیابی هزینه وکیل دعاوی ملکی برسد.

وکیل تضمینی ملک

باید دانست که اصولاً در همه پرونده ها امکان ارزیابی دقیق و در نتیجه دادن تضمین امکان پذیر نیست. اگر وکیل تضمین بر روی پرونده بدهد و نتواند کار را پیش ببرد در اینجا بطور قطع اختلاف وکیل و موکل بالا خواهد گرفت. ضمن اینکه اخلاق حرفه ای نیز به ما یادآوری میکند تضمین در پرونده های حقوقی کار منطقی و درستی نیست. با این وجود امکان دارد در برخی پرونده ها وکیل بتواند تضمین های کلی در خصوص موفقیت در مورد دعاوی ملک بدهد. البته آنهم با احتیاط و مشروط. بنابراین وکیل تضمینی ملک به معنای وکیلی حرفه ای که در مورد همه پرونده ها تضمین بدهد ، نیست.

بهترین وکیل ملک

برای آشنایی با بهترین وکیل ملکی تهران باید دقت کافی بخرج داد. بهترین وکیل ملکی تهران کسی خواهد بود که س.ابق و پیشینه خوبی در مورد دعاوی ملکی دارد. اگر وکیل ملکی حرفه ای بتواند در بیشتر پرونده های ملکی آمار موفقیت خود را بالا ببرد و پیروز دعاوی حقوقی و کیفری ملک باشد شاید بتوان او را بهترین وکیل ملکی تهران دانست. البیته بهترین وکیل ملکی تهران الزاماً به معنای آن نیست که وکیل ملکی فقط در تهران فعالیت میکند. بسیاری از پرونده های موفق وکیل ملکی ممکن است در شهرهای دیگر رقم بخورد. چنین وکیل میتواند بصورت آنلاین و در قامت یک وکیل حرفه ای و آنلاین پاسخگوی نیازهای موکلین خود باشد.

با ما تماس بگیرید

برای شروع کار و ارزیابی وکیل میتوانید با ما تماس بگیرید و در گفتگو با وکیل و همچنین مشاوره با او به یک نتیجه در جهت احاله پرونده با او و سپردن سرنوشت دعوای ملکی خود به وکیل برسید. وکیل ملکی در خدمات شما خواهد بود.

مطلب مفید | خدمات حقوقی سریع و آنلاین

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • حمیداجرائی
  6 آگوست 2022 17:27

  یک واحد مسکن مهر که پنج برگی بنام خودم بود را وکالتی تاریخ دار فروختم انقضای تاریخ آخر مهرماه هست برام اخطار عدم پرداخت قسط اومده ضمنا ملکی ک محضری فروختم دوسه دست فروخته شده ولی تاریخش همون آخر مهرماه هست آیا میتونم ملک خودمو تواون تاریخ پس بگیرم ؟؟؟

  پاسخ
  • وکیل املاک
   8 آگوست 2022 13:03

   سلام.
   لطفا از طریق واتساپ سایت سوال خود را مطرح نمایید.
   سپاس

   پاسخ
   • پیمان میاوقی
    30 آگوست 2022 19:58

    سلام خسته نباشی . پدرم با پدر بزرگم تو شناسنامه برادر هستن ملک هم هنوز به اسم پدر بزرگ پدرم است الان عموم بهمون ملک نمیده ایا میشه شکایت کنیم ملکمونو بگیریم از عمومون …پدرم تو شناسنامه عموی عموم است

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up