وکیل ملکی خوب در تهران

وکیل ملکی خوب و حل مشکلات ملکی

وکیل ملک خوب در تهران و کرج و...

وکیل ملکی خوب در تهران و کرج و ..

یکی از مشکلات حقوقی و دغدغه همیشگی شهروندان، درگیر شدن با پرونده های دعاوی ملکی است. این موضوع آنان را دچار نگرانی و استرس نموده بگونه ای که سراسیمه بدنبال پیدا کردن مفری برای رهایی از دردسرهای پرونده شان می باشند. اگر این افراد در تهران ساکن باشند، اولین جستجوها برای یافتن وکیل ملکی خوب در تهران، از اینجا آغاز می شود. جستحویی که ممکن است برای برخی از آنان چندان هم دلچسب نباشد. زیرا برای دستیابی به بهترین وکیل ملکی احتمالا مسیر درستی را انتخاب ننموده اند.

وکیل ملک در تهران

امروزه شهر تهران جمعیت بالای 8.69 میلیون  نفر را در خود جای داده است. این جعمیت زیاد، به عنوان حیاتی ترین نیاز، بدنبال دستیابی به محلی مناسب برای سکونت است. آمار تقاضا و پایین بودن عرضه مسکن مناسب برای مردم عادی، موجب افزایش قیمت ها شده است. امری که پیامد آن افزایش آمار تخلفات و جرایم ملکی است. در نتیجه در سال های اخیر، نیاز به برخورداری از  وکیل ملکی خوب در تهران و یا شهرهای بزرگ دیگر نظیر کرج، مشهد، اصفهان و… بیش از پیش احساس می شود.

آمار وکیل پایه یک دادگستری

برابر برخی آمارها تا سال 1398 تعداد ۶۰ هزار و ۹۹۶ وکیل دادگستری در ایران مشغول فعالیت بودند. که از این تعداد فقط ۳۱ هزار وکیل دارای پروانه رسمی وکالت از سوی کانون وکلا هستند.  29 هزار و 669 وکیل نیز مربوط به مرکز امور وکلا و مشاوران حقوقی قضایی می باشند.

در حال حاضر به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر تنها  ۷۶ وکیل در ایران وجود دارد. این در حالی است که متوسط میانگین جهانی به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر، ۲۴۰ وکیل است. از این رو با در نظر گرفتن اینکه آمار ایران سه برابر کمتر از میانگین جهانی است، دسترسی به وکیل ملکی خوب در تهران اندکی مشکل است. زیرا همه وکلا در امور ملکی فعالیت ندارند. بخش عمده ای از وکلا در امور دعاوی خانوادگی فعالیت می نمایند. این امر معضل دسترسی به وکیل ملکی خوب را کمی افزایش می دهد.

همکاری وکلای مجرب با تیم تخصصی ملکی اداری

همکاری وکیل ملکی با تبم ما

همکاری وکیل ملکی با تبم ما

ناگفته نماند که عده ای از وکلای پایه یک دادگستری طی سال های اخیر منحصراً در امور دعاوی ملکی کار می کنند. آنها اکنون در قامت وکیل ملکی متخصص  پرونده های بسیار بزرگ را مدیریت می کنند. و در غالب مواقع سربلند از دفاع از حقوق موکلین خود بیرون آمده اند. برخی از آنان گذشته از تجربیات ارزنده در امور وکالت ملکی، تحصیلات خود را ادامه داده و در حال حاضر جزء اساتید دانشگاه هستند. خوشبختانه برخی از این وکلا با گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری از نزدیک همکاری دارند. افتخار گروه ما ارتباط حرفه ای با آنان در قبول وکالت پرونده های ملکی است.

ویژگی های وکیل ملکی خوب در تهران

ممکن است شما بدنبال یافتن پاسخی برای این سؤال خود باشید که یک وکیل حاذق و با تجربه از چه خصوصیاتی باید برخوردار باشد؟ و چگونه می توان یک وکیل را مورد اعتماد و حرفه ای دانست؟ البته پاسخ به این سؤال خیلی سهل و آسان نخواهد بود. برای آنکه در این مورد بیشتر بدانید توصیه می نماییم مقاله ویژگی های وکیل ملکی حرفه ای  را مطالعه نموده و در این مورد بیشتر بدانید.

انواع دعاوی ملکی مورد توجه وکیل ملکی خوب در تهران، کرج و…

وکیل ملکی تقریباً در اکثر دعاوی مربوط به حوزه ملک و در همه شهرها از جمله تهران، کرج، اصفهان، تبریز و…فعالیت می کند. اما نه لزوماً همه دعاوی. زیرا دعاوی ملکی خیلی پر تعداد هستند. شما می توانید برای آشنایی با این دعاوی مقاله  وکالت دعاوی ملکی (حقوقی و کیفری)  را مطالعه نمایید. برای همین برخی از وکلا در تعدادی از دعاوی از تبحر و تجربه بیشتری برخورداند. به عنوان مثال تعدادی از وکلا در دعاوی مرتبط با کمیسیون های شهرداری، اداره ثبت ، منابع طبیعی فعالیت دارند. ما اصطلاحاً به این دسته از وکلا وکیل دیوان عدالت اداری اطلاق می کنیم. آنان با ساختار دیوان عدالت اداری کاملا آشنایی دارند. برخی دعاوی نیز جنبه های حقوقی و کیفری دارند که وکلای دیگری در این رابطه فعالیت می نمایند. خوشبختانه تیم گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری در دپارتمان ملکی از همکاری با هر دو وکیل بهره می برد و افتخار همکاری با آنان را دارد.

گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری

ممکن است شما قصد داشته باشید در مورد پرونده ملکی خود با وکیل ملکی خوب در تهران ملاقات نمایید. بسیار خوب ما آماده ایم تا با برگزاری جلسه مشاوره رایگان و بدون واسطه با وکیل متخصص دعاوی ملکی در دفتر وکالت وی، بتوانید تصمیم منطقی و شایسته برای پرونده خود بگیرید. لطفاً با ما  تماس بگیرید.

بیشتر مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

برای امنیت ، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز گوگل استسیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.

آخرین نوشته ها

فهرست
Call Now Button