جلسه حضوری با وکیل پایه یک دادگستری

آیا شما پرونده و دعاوی ملکی حل نشده دارید؟
آیا نگران دعاوی خود با جهاد کشاورزی، شهرداری، اداره ثبت و …هستید؟
آیا در مورد دعاوی خانواده نظیر طلاق و طلاق توافقی ، حضانت فرزند ، مطالبه مهریه ، مطالبه نفقه و … نگران می باشید.
آیا پرونده مالیاتی خود را حل نشده باقی گذارده اید؟
آیا در مورد موضوعات مربوط به ارث، انحصار وراثت ، تغییر نام خانوادگی ، تغییر جنسیت و …. قصد پیگیری حقوقی دارید؟
شما می توانید با وکیل متخصص ملکی ، وکیل دیوان عدالت اداری ، وکیل خانواده ، وکیل مالیات ، وکیل ثبت احوال و وکیل تغییر جنسیت و … ملاقات کنید. برای این منظور می توانید با ما از طریق شماره های : 02144096954 و 09306977305 تماس حاصل فرمایید.

بهترین وکیل ملکی متخصص

وکیل ملکی متخصص

وکیل ملکی متخصص

گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری تمرکز اصلی خود را بر روی پرونده های حقوقی در حوزه ملک، مالیات و خانواده معطوف نموده است. تیم ما در مقام دفاع از حقوق موکلین خود در دعاوی ملکی، خانواده و مالیاتی تلاش های موفقی داشته است. ما افتخار همکاری با بهترین وکیل متخصص دعاوی ملکی را داریم. وکیل متخصص ملک و وکیل متخصص امور ملکی بهترین وکلای گروه ما هستند.

ما در بیشتر دعاوی به طرفیت شهرداری، ادارات ثبت، راه و شهرسازی، منابع طبیعی و جهاد کشاورزی موفق عمل نموده ایم.

وکیل دیوان عدالت اداری

یکی از اقدامات مهم در گروه وکیل ملکی اداری ، پیگیری پرونده ها دردیوان عدالت اداری است. علاوه بر پرونده های متعدد ملکی حقوقی و کیفری، وکیل دیوان عدالت اداری در گروه ما ما توانسته است در عمل توفیقات خوبی داشته باشد تیم تخصصی ما توانسته است در سال های گذشته پرونده های حقوقی بسیاری را به سرانجام برساند.

در حال حاضر معدود وکلای دادگستری هستند که در مورد دعاوی دیوان عدالت اداری فعالیت متمرکز و تخضضی داشته باشند. ما در این مورد حرفه ای عمل می کنیم. وکیل متخصص دیوان عدالت اداری وقت خود را عمرتا معطوف پرونده های مربوط به شهرداری، ادارات ثبت و منابع طبیعی و…نموده است.

 

وکیل خانواده

وکیل حانواده

وکیل حانواده

گروه ما همچنین در خصوص دعاوی خانواده فعال است . وکیل خانواده در همه حال می تواند وکیل مورد اعتماد شما باشد. وکیل دعاوی خانواده همواره پاسخگوی شما خواهد بود. اگر در خانواده شما مشکلات حقوقی وجود دارد که مربوط به حوزه خانواده می باشد. وکیل تخصصی خانواده در این مورد قادر خواهد بود شما را یاری کند. اگر خانواده ها از همان ابتدا با وکیل دعاوی خانوادگی مشورت نمایند بطور قطع قادر خواهند بود بخش عمده ای از مشکلات خود را مرتفع نمایند. حل برخی دعاوی از عهده خانواده ها ساخته نیست . در این موارد لازم است وکیل خانواده به یاری آنان بشتابد. تا اندکی از درگیری های ذهنی آنان بکاهد. مشاوره به موقع و یا احاله پرونده های دعاوی به وکیل خانواده می تواند امنیت خاطر شما را فراهم آورد. در این مورد می توانید با ما در تماس باشید.

وکیل مالیاتی

وکیل ملکی متخصصما برای انجام تخصصی امور وکالت مالیاتی هر یک از مؤدیان مالیاتی از وکلا و کارشناسان متخصص بهره می بریم. کارشناسان ما تا کنون بارها دادرسی و پشتیبانی مالیاتی اشخاص حقیقی یا حقوقی را بر عهده گرفته اند. وکیل مالیاتی  به خوبی می تواند پرونده شما را مدیریت نماید. اگر شما در مورد شرکت و مؤسسه خود دچار مشکلات مالیاتی هستید حتماً با ما تماس بگیرید. وکیل مالیاتی ما حتماً در این مورد شما را یاری خواهد داد.

اگر شرکت ها و مؤسسات تجاری در جریان قوانین و مقررات مالیاتی باشند و به موقع مشاوره های مالیاتی دریافت نمایند قطعاً بهتر با مخاطرات مواجه خواهند شد. یا اینکه اصولاً خود را از فضای مخاطره دور خواهند ساخت. چه بسیار شرکت ها که در اثر بی توجهی به این موضوع برای ماهها یا سال ها درگیر پرونده های بزرگ شده اند. برای آنکه واحدهای بزرگ خدماتی و تولیدی و تجاری با فراغ خاطر به فعالیت در حوزه تخصصی خود بپردازند لازم است از خدمات مشاورین مالیاتی بهره مند شوند. ما می توانیم در این مورد به کمک شما بیاییم و در همراهی با تیم مالی شما، مشکلات محیط فعالیت تان را کاهش دهیم.

وکیل تطبیق جنسیت

اگر در مورد تغییر جنسیت قصد پیگیری حقوقی توسط وکیل متخصص دارید در گروه ما وکیل متخصص برای این امر آماده ارائه خدمات حقوقی به شما خواهد بود.

وکیل امور حسبی

در مواردی میان خانواده ها در مورد موضوع انحصار وراثت و نحوه تقسیم ماترک اختلافاتی بروز می کند. نقش وکیل امور حسبی می تواند در چنین مواردی تاثیرگذار باشد. در صورت تمایل می توانید با وکیل ما در ارتباط باشید.

وکیل ثبت احوال

چنانچه در مورد تغییر نام خانوادگی و یا تعویض شماسنامه نمونه قدیم و دیگر موضوعات مربوط به ثبت احوال مشکلاتی دارید وکیل ثبت احوال می تواند گره گشای مشکلات شما باسد.

فهرست
Call Now Button
ارسال پیام