بهترین مشاوره حقوقی ملکی

با سلام.
کاربر گرامی لطفاً برای بهره مندی از خدمات وکالت و مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری از ساعت 9 صبح تا 8 شب با شماره 09306977305 تماس بگیرید.

بهترین مشاوره حقوقی ملکی

ارائه مشاوره حقوقی ملکی و انواع آن

ارائه مشاوره حقوقی ملکی و انواع آن

بهترین مشاوره حقوقی ملکی آنلاین چطور امکان پذیر است؟ 

در کدام حوزه مشکل دارید؟ ملکی ؟ خانواده ؟ ارث؟ تجاری؟ و…..

آیا مشاوره حقوقی حضوری مد نظر شما است؟

بدنبال مشاوره با کیفیت با بهترین وکیل حقوقی هستید؟

برای طرح ابهامات خود میتوانید ابتدا با ما تماس بگیرید. برای کیفیت بهتر مشاوره و پیگیری پرونده خود توسط وکیل ، حتماً با هماهنگی قبلی و با حضور در دفتر با وکیل مذاکره نمایید.

مشاوره حقوقی ملکی

مشاوره حقوقی ملکی

بهترین مشاوره حقوقی ملکی تخصصی

 بسیاری از کاربران در جستجوی یافتن پاسخ مناسب و دریافت راه حل های واقعی برای رهایی از مشکلات حقوقی خود در زمینه انواع دعاوی بویژه در حوزه ملک هستند. آن ها معمولاً این سؤال را مطرح می نمایند که بهترین مشاوره حقوقی ملکی برای دعاوی ملکی چگونه انجام می گیرد؟ معمولاً طرح اینگونه سؤالات آسان است اما پاسخ به آن به سادگی میسر نیست. زیرا عوامل متعددی در این زمینه نقش دارند و نمی توان فقط از یک جنبه به موضوع نگاه کرد.  بنابراین اگر کسی بگوید من بهترین مشاور برای شما خواهم بود کمی گزافه گویی کرده است.

با این وجود ما اعتقاد داریم گذشته از راهنمایی حقوقی، ارائه بسته های پیشنهادی چندگانه مهم ترین نکته ای است که می تواند دغدغه این کاربران را رفع نماید. اما چگونه؟

ارائه خدمات مشاوره حقوقی در مورد دعاوی ملکی 

شیوه ما برای ارائه بهترین مشاوره حقوقی ملکی اینگونه خواهد بود که با اتخاذ سیاست های چندلایه و اجرای گام به گام برنامه های خود پرونده دعاوی را پیش خواهیم برد. دلیل اتخاذ این سیاست آن است که هیچگاه نمی توان در بهترین حالت پیش بینی نمود موضع مراجع قضایی و در قبال بهترین لوایح و دادخواست های حقوقی چگونه خواهد بود.

بنابراین اگر یک وکیل فقط یک برنامه و ایده در ذهن داشته باشد و آن ایده با شکست مواجه شود او دیگر ناتوان از ادامه پیگیری ها خواهد بود. اما وقتی برنامه های چند بعدی را در طرح های خود داشته باشید چنانچه یک مسیر به شکست منجر شود مسیرهای پشتیبان می تواند راه حل منطقی باشد.

مطلب مفید | مشاوره با وکیل کیفری

از این منظر وکیل خوب قادر خواهد بود دعاوی خود را با منطق و سیاست پیگیری نماید.  با تکیه بر آیین دادرسی مدنی و کیفری و تسلط بر قوانین مدنی و قانون مجازات اسلامی و …. سربلند از آن بیرون بیاید.

انواع مشاوره حقوقی

بهترین مشاوره حقوقی ملکی در دعاوی و پرونده های ملک به صورت های زیر قابل ارائه هستند:

مشاوره حقوقی ملکی حضوری :

اکثر افراد ترجیح می دهند از راه دور مشکلات خود را پیگیری و حتی از مشاوره های حقوقی آنلاین بهره مند شوند. اهمیت موضوع ملک و دعاوی مربوط به آن بخش اعظم زندگی افراد را تشکیل می دهد و سرمایه اکثر افراد در این بخش متمرکز است. بنابراین پیشنهاد ما انجام مشورت های حضوری در اینگونه دعاوی است. تفاوتی نیز در مورد نوع درخواست ها وجود ندارد و هر نوع دعوای حقوقی در حوزه ملک می تواند در جلسات مشاوره طرح شود.

ارائه بهترین مشاوره حقوقی ملکی

ارائه بهترین مشاوره حقوقی ملکی

 مشاوره غیر حضوری:

این مشاوره میتواند بصورت واتساپ و یا تلفنی برگزار شود. توصیه ما به شما بطور قطع مشاوره تلفنی است. در مشاوره از طریق واتساپ سؤال خود را مطرح نموده و پاسخ آن را به اجمال دریافت خواهید نمود. در مشاوره تلفنی ، کاربران محترم می توانند در هر زمان درخواست مشاوره خود را در سایت ملکی اداری ثبت نمایند و ظرف مدت کوتاه منتظر ارتباط از طرف ما باشند. یا اینکه طی تماس تلفنی درخواست خود را به مدیر دفتر برای تماس مستقیم با وکیل اطلاع دهند. تا راهنمایی لازم را دریافت نمایند. این شیوه می تواند مناسب ابهامات و دغدغه های معمولی و ساده باشد. لذا چندان مناسب دعاوی و پرونده های مهم حقوقی نیست.

خدمات وکالت و مشاوره ملکی  

دعاوی متعددی در امور ملکی وجود دارند که پیگیری آنها نیازمند دانش و تجربه وکیل است. احاطه وکیل به قوانین مرتبط از جمله قانون مدنی، قانون تجارت، قانون مجازات اسلامی و ….. نیز نکته مهم دیگر خواهد بود. در اینجا تعداد معدودی از دعاوی ذکر شده اند.

مطلب مفید | بهترین وکیل ملکی ایران

شما می توانید به همه موضوعات در بخش مقالات دسترسی داشته باشید.

  • الزام به تنظیم سند رسمی ملک، الزام به تحویل مبیع.
  • دعوای ابطال سند مالکیت مال غیر منقول ، دعوای اثبات مالکیت.
  • دعوای بطلان معامله به جهت فضولی، دعوای حق شفعه.
  • تصرف عدوانی، تفاوت دعوای خلع ید و تخلیه ید ، ممانعت از حق.
  • دعوای مطالبه سرقفلی و حق کسب و پیشه، تجارت.
  • انواع دعوای موجر و مستأجر در املاک تجاری و اداری و مسکونی.
  • دعوای مربوط به قراردادها و داوری در قرارداد.
  • دعاوی مربوط به کمیسیون ماده 5  ، کمیسیون ماده 7 شهرداری ، کمیسیون ماده 56 منابع طبیعی، مواد 147 و 148 قانون ثبتی
  • و …..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up