بهترین وکیل ملکی ایران

با سلام.
کاربر گرامی لطفاً برای بهره مندی از خدمات وکالت و مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری از ساعت 9 صبح تا 8 شب با شماره 09306977305 تماس بگیرید.

بهترین وکیل ملکی ایران  

بسیاری از مردم سوال میکنند بهترین وکیل ملکی ایران کیست. این سوالی است که نه تنها در امور ملک بلکه ممکن است در مورد سایر موضوعات حقوقی نیز ذهن افراد و متقاضیان خدمات وکالت و مشاوره حقوقی را درگیر خود کرده باشد.

حقیقتاً معرفی بهترین وکیل ملکی ایران بسیار مشکل است. اما میتوان گفت در میان انبوه وکلا معدود وکلایی وجود دارند که در برخی امور حقوقی صاحب تجربه و تخصص شده اند. بنابراین نمیتوان بهترین وکیل ملکی ایران را صرفا محدود به یک موسسه حقوقی و یا دفتر وکالت خاص دانست. ما نیز چنین ادعایی را چندان درست نمیدانیم.

در مورد گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری باید گفت ما بیشترین تلاش خود را معطوف به فعالیت های حقوقی در حوزه ملک قرار داده ایم. همین موضوع باعث کسب تجربیات زیاد برای وکلای همکارمان در این حوزه شده است.

ما افتخار همکاری با وکیل ملکی با تجربه و جمع دیگری از وکلا و کارشناسان حقوقی در امور مربوط به ملک را داریم. لذا امیدواریم بتوانیم مشاور مورد اعتماد و امین شما در امور ملکی و اداری باشیم.

برای آنکه با اطمینان پرونده های خود را به هر موسسه و یا دفتر وکالت احاله دهید شما ناگزیرید بررسی بیشتری در این مورد داشته باشید. در صورت نیاز به بررسی و یا ابراز تمایل به انجام مشاوره در انواع دعاوی ملکی و اعطای وکالت  به بهترین وکیل ملکی ، می توانید علاوه بر دیگران ، با ما نیز تماس و هماهنگی لازم را انجام دهید.

با بهترین وکیل ملکی ایران همراه شوید

بهترین وکیل ملکی ایران از نظر شما کیست؟ شما چه پاسخی به این پرسش خواهید داد؟ اگر در مقابل این پرسش قرار گیرید که بهترین وکیل ملکی ایران چه کسی است چه می گویید؟

باید دانست این روزها مردم از ابعاد اجتماعی و حقوقی دچار انواع گرفتاری های روزمره و نگرانی در مورد انواع مشکلات ملکی ، خانوادگی ، تجاری ، مالیاتی و…. هستند. پس شایسته است تا خدمات مناسب حقوقی به آنان ارائه شود. بنابراین بهترین وکیل ملکی کسی خواهد بود که مشکلات مردم را درک نماید و بتواند گره ای از مشکلات آنان را باز کند . البته در کنار این موضوع، حرفه ای و تخصصی بودن وکیل نیز یک ضرورت انکار ناپذیر است. موکلی که حاضر است پول و حق الزحمه مناسب بدهد انتظار دارد کار او به بهترین شکل حل شود. 

در هر حال شرایط اقتضاء می کند بهترین وکیل ملکی در قامت متخصص تمام عیار با تمام شایستگی ها و تخصص لازم به ایفای نقش خود در دعاوی حقوقی و کیفری بپردازد. به عنوان مثال در مورد برخی دعاوی از جمله اثبات مالکیت ، مزاحمت ، جعل و کلاهبرداری ، خرید و فروش ملک، مشکلات مربوط به انواع قراردادها ، تصرف عدوانی ، دعوای میان موجر و مستاجر در املاک مسکونی و تجاری و….  اطلاعات ذی قیمتی داشته باشد. و از همه این اطلاعات در تنطیم لوایح و یا تنظیم دادخواست و شکواییه به بهترین نحو استفاده نماید. و نهایتاً اینکه بتواند پرونده ملکی موکل خود را در عالی ترین شکل و با موفقیت به اتمام برساند.

 تصمیم گیری در مورد وکیل ملکی با تجربه

بهترین وکیل ملکی متخصص

بهترین وکیل ملکی متخصص

باید دانست بهترین وکیل ملکی ایران که از تجربه لازم در امور دعاوی مربوط به این حوزه برخوردار باشد، راهنمای خوبی برای پرونده موکلین خواهد بود. در ابتدا شما باید برای پیدا کردن وکلای خوب کمی بررسی انجام دهید. اگر بررسی زیادی انجام نداده اید اشکالی ندارد ما در این کار به شما کمک می کنیم. برای مطالعه در این مورد مقاله وکیل متخصص امور ملک را می توانید ملاحظه نمایید. بهترین وکیل ملکی باید به قانون مدنی، قانون مجازات اسلامی و آیین دادرسی مدنی و کیفری آشنا باشد.

دعاوی امور مربوط به ملک بسیار زیاد و پر شمارند. به عنوان نمونه برخی از موضوعات مهم ملکی که ممکن است شما با آن سر و کار داشته باشید در زیر آمده است. در هر یک از این موارد وکیل ملکی تهران می تواند وکالت پرونده شما را بر عهده بگیرد.

اثبات مالکیت ملک

کمیسیون ماده 7

شرایط صحت عقد بیع

تخلیه مستاجر

الزام به رفع مزاحمت ملکی

دعوای الزام به انجام تعهد

تحدید حدود ملک

کمیسیون ماده 77

در کشور وکلایی هستند که میتوان آنها را به عنوان بهترین وکیل ملکی ایران قلمداد نمود. برخی از این وکلا به صورت کاملاً حرفه ای کار می کنند. این وکلا حتی شناخت خوبی نسبت به برخی پلاک های ثبتی و مشکلات مربوط به آنها در شهر تهران و دیگر شهرها دارند.وکیل تخصصی ملک وکیلی است که از چنین توانمندی برخوردار باشد. یعنی در کنار شناخت و تسلط بر قوانین و مقررات، از مسائل و مشکلات مربوط به املاک و مستغلات نیز آگاهی نسبی دارد.

وکیل متخصص ملک

برای انتخاب بهترین وکیل ملکی متخصص ایران شما اول باید به مشکل و پرونده ای که در دست دارید نگاه کنید. ممکن است پرونده ابعاد مختلف حقوقی و یا کیفری داشته باشد. در این صورت به یک وکیل پایه یک دادگستری که سابقه فعالیت مناسب در دادگاههای کیفری و حقوقی دارد، نیاز خواهید داشت. چنانچه پرونده شما مربوط به شهرداری یا منابع طبیعی و جهاد کشاورزی باشد. در این صورت مناسب ترین گزینه برای شما اخذ مشاوره از بهترین وکیل ملکی است. این گزینه انتخاب خوبی برای پیگیری مشکل شما خواهد بود.

در گام اول و برای حل مشکل ملکی شما، بدون هر گونه ایجاد دردسرهای اداری، با ما تماس بگیرید. اگر به صورت تلفنی راهنمایی اولیه را دریافت نمودید که مشکل شما حل خواهد شد. اگر نیاز به جلسه حضوری داشتید به طور قطع شما را برای برگزاری جلسه با بهترین وکیل ملکی راهنمایی خواهیم نمود.

جلسه مذاکره بویژه اگر در مورد پرونده های سخت باشد نیاز به بررسی و تعمق بیشتری دارد. نگران نباشید این جلسه به صورت رایگان برگزار خواهد شد. در این جلسه شما مشاوره حقوقی ملکی را دریافت خواهید نمود.

رسیدگی به انواع جرایم مربوط به ملک

فعالیت نادرست افراد سودجو در امور حقوقی و کیفری موجب شده انواع جرایم در امور املاک و ثبتی شکل بگیرد. در حال حاضر پرونده های زیادی در محاکم قضایی در حال رسیدگی قرار دارد. از این رو همه بدنبال بهترین وکیل برای پیشگیری از به دام افتادن در تور افراد شیاد هستند.

بهترین وکیل ملکی

بهترین وکیل ملکی

وکلای دعوای ملک

بهترین وکیل ملکی باید شناخت درستی نسبت به تمامی دعاوی ملکی اعم از کیفری و حقوقی داشته باشند. مشکلات مربوط به موکیلن با سازمان ها و نهادهای عمومی و دولتی نظیر اداره ثبت و شهرداری را کاملاً درک کند.

ما در گروه حقوقی تخصصی مان ، تعدادی از وکلای حقوقی را در اختیار داریم. مایه مباهات خواهد بود پرونده دعاوی حقوقی یا کیفری شما توسط وکلای تیم ما پیگیری شود. برای شروع میتوانید  با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up