وکیل دعوای ملک

وکیل دعوای ملک

اصطلاحاتی نظیر بهترین وکیل ملکی یا وکیل دعوای ملک و … بیشتر در میان مردم عادی بیان می شود. همه افراد می دانند موضوعات حقوقی از جمله موضوعات مرتبط با حوزه ملک بسیار متنوع هستند. این گستردگی امکان تسلط وکیل بر همه آنها را تقریبا غیر ممکن می کند. بنابراین در حال حاضر مؤسسات حقوقی ترجیح می دهند به صورت تخصصی و با چند وکیل کار کنند. برخی مؤسسات حقوقی نیز یک دپارتمان اصلی دارند و در چند حوزه جانبی نیز با وکلای آن حوزه همکاری می کنند. البته به اعتقاد ما مؤسساتی که صرفاً در یک یا دو حوزه تخصصی کار می کنند امکان تمرکز و رسیدگی بهتری به دعاوی دارند.

وکیل دعوای ملک خوب در تهران

وکیل ملکی خوب در تهران – وکیل ملکی نباید منحصر به تهران باشد. این حق را باید برای همه استان ها و شهرهای کشور محفوظ دانست.وکیل دعوای ملک

این حق آنان است که از وجود چنین وکیلی برخوردار باشند. مراجعه کنندگان به وکیل باید قادر به دریافت مشاوره های حقوقی مناسب باشند. وکیل باید در فرصت مناسب به دقت  صحبت های موکل را گوش دهد و خواسته ها و انتظارات وی را مورد ارزیابی قرار دهد. در پایان باید مشاوره گیرنده از مذاکره با وکیل دعوای ملک به نتایج خوب و مورد انتظار دست پیدا کند و تصمیم درست اتخاذ نماید.

به عبارتی، کار و امورات وکالت خود را به وکیل سپرده و امیدوار به اینکه وکیل با صداقت و درستی کار خود را انجام می دهد. از این به بعد، این قدرت و توانمندی و دانش و تجربه وکیل است که می تواند موکل را برای ادامه همکاری متقاعد سازد.

وکیل مشکلات ملکی

وکیل مشکلات ملکی – طی سال های اخیر اکثر شهرها به دلیل پیچیدگی زندگی، مشکلات ملکی شبیه تهران را تجربه می کنند.وکیل دعوای ملک

از همین رو، امروزه بیشتر افراد بدنبال وکیل دعوای ملک خوب در تهران، شیراز، اصفهان، مشهد و…هستند. بنابراین سؤال اساسی کاربران اینترنتی و دارای مشکلات ملکی، پرسش در مورد چنین وکیلی است. در هر حال، وکیل دعوای ملک خوب کسی است که از تجربه کافی در امور ملکی برخوردار بوده و صد البته، منصف هم باشد. وکیل مورد بحث باید راههای مناسب برون رفت از مشکلات حقوقی موکلین را به خوبی بشناسد و آنها را برطرف کند.

دعاوی حوزه ملک چه نوع دعاوی هستند؟

دعاوی حوزه  ملک چه نوع دعاوی هستند؟ در مورد موضوعات مربوط به املاک و مستغلات، دعاوی متعددی وجود دارد. در قانون مدنی موضوعات مربوط به این دعاوی مورد توجه قرار گرفته اند.

برخی از دعاوی جنبه حقوقی و برخی نیز جنبه کیفری دارند. تشخیص این امر در وهله اول با قانون است. در وهله دوم، وکیل دعوای ملک تشخیص می دهد یک دعوا را از کدام طریق پیش ببرد. بیشتر دعاوی ملکی از نوع حقوقی هستند. برخی دعاوی در حوزه دیوان عدالت اداری هستند و وکیل باید در این امر متخصص باشد. در ادامه برخی از دعاوی ملکی مورد اشاره قرار گرفته اند. لینک لیست کامل تر آن نیز در پایین همین صفحه برای مطالعه قرار داده شده است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

آشنایی با برخی دعاوی که وکیل ملکی به آن ها رسیدگی می نماید

دعوای الزام به تنظیم سند رسمی

دعوای الزام به اخذ پایان کار و صورت مجلس تفکیکی

دعوای الزام به فک رهن

دعوای الزام به رفع تصرف عدوانی و مزاحمت

دعوای اثبات مالکیت ملک

دعوای تأیید بطلان معامله به جهت فضولی

دعوای تأیید فسخ قرارداد به جهت خیار تخلف شرط

دعوای اعتراض ثالث نسبت به توقیف ملک

دعوای خلع ید

دعوای الزام به تحویل ملک

دعوای جعل سند ملک و یا استفاده از سند مجعول

کلاهبرداری ملکی

انواع دعاوی مطرح در دیوان عدالت اداری مرتبط با شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، ثبت و راه شهرسازی

گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری

وکیل دعوای ملک

 گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری مجموعه تخصصی با تمرکز فعالیت بر موضوع دعاوی ملکی است.

در حال حاضر چندین وکیل متخصص دعاوی ملکی و دیوان عدالت اداری با این مجموعه همکاری می کنند.

علاوه براین، تعدادی از کارشناسان حقوقی و مالیاتی در کنار وکلای مورد نظر، سایر امور حقوقی و دعاوی مالیاتی را پیگیری می نمایند.

اگر شما در حال حاضر مشکل ملکی و یا هر نوع پرونده مفتوح در حوزه های مختلف ملکی، مالیاتی و دعاوی مربوط به شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی و …دارید نگران نباشید. با ما تماس بگیرید.

برای مطالعه بخش های مختلف سایت و آشنایی با ما، می توانید ابتدا از صفحه اصلی سایت بازدید فرمایید.

بیشتر مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

آخرین نوشته ها

فهرست
Call Now Button