وکالت انواع دعاوی ملکی (حقوقی و کیفری)

قراردادهای حقوقی

وکالت انواع دعاوی ملکی (حقوقی و کیفری)- دعاوی ملکی می تواند جنبه کیفری و یا حقوقی داشته باشد .هر یک از این جنبه ها مسیر اجرایی جداگانه دارد. بدین صورت که دعاوی کیفری ملکی با تنظیم شکوائیه و از طریق دادسرا انجام می پذیرد و دعاوی حقوقی با تنظیم دادخواست از طریق دادگاه قابل پیگیری است.

دعاوی ملکی موضوعات متنوع و گوناگونی را شامل می شوند. برخی دعاوی ملکی نیازمند پیگیری های متعدد است. بنابراین برای پیشبرد موفقیت لازم است کارهای کارشناسی و محاسبات دقیق فنی صورت پذیرد. برای ثبت اولیه دعاوی لازم است جلسات و نشست های تخصصی میان وکیل و موکل انجام گیرد. نتیجه این هماهنگی ها به این تصمیم اساسی ختم خواهد شد که دعوا چگونه و از کدام مسیر مورد پیگیری قرار گیرد.

در پایین این مطلب برخی دعاوی مورد اشاره قرار گرفته اند. شما با کلیک بر روی هر کدام می توانید به صورت مختصر اطلاعاتی در مورد هر کدام از دعاوی کسب نمایید. البته بطور قطع و یقین تمام اطلاعات مورد نظر خود را نمی توانید از طریق مطالعه مقاله کسب کنید. زیرا در هر پرونده تکات خاصی وجود دارد که آن را از سایر پرونده های مشابه متمایز می سازد. با این وجود مطالعه مقالات می تواند دید بهتری نسبت به موضوعات مورد نظر در شما ایجاد نماید.

چنانچه تمایل به مشاوره و یا اعطای وکالت به وکلای گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری دارید می توانید با ما تماس بگیرید.

وکیل دعوای ملکی

وکیل دعاوی ملکی

لیستی را که مشاهده نمودید همه دعاوی ملکی را شامل نمی شود. این ها تنها بخشی از دعاوی ملکی بودند که مورد اشاره قرار گرفتند. بدیهی است اگر همه دعاوی بخواهند فهرست شوند، مطالعه آن از حوصله شما خارج خواهد بود. البته عدم اشاره به تمامی دعاوی به معنای آن نیست که وکلای گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری در مورد آن ها کار نمی کنند. چه بسا دعاوی که در این فهرست قرار ندارند اما وکلای گروه ما در مورد آن ها تجارب بیشتر و بهتری اندوخته باشند. بیشتر دعاوی مربوط به شهرداری ، ثبت و منابع طبیعی از جمله چنین دعاوی قرار دارند.

باید دانست دعاوی ملکی در زمره سخت ترین و پیچیده ترین دعاوی حقوقی یا کیفری هستند.

متعدد بودن دعاوی ملکی و شیوه های ثبت و پیگیری آن ها موجب شده است بسیاری از وکلای محترم از قبول وکالت اینگونه پرونده ها خودداری نمایند یا اصولاً رغبتی به انجام آن نداشته باشند.

چنانچه شما قصد شکایت، ارائه دادخواست، تنظیم لوایح قضایی و یا تنظیم قراردادهای حقوقی ملکی دارید ما همراه شما خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

6 − یک =

فهرست
Call Now Button