وکالت دعاوی ملکی (حقوقی و کیفری)

کاربر گرامی :
1. برای دریافت پاسخ سوالات خود میتوانید پیامک خود را به شماره 09122491524 ارسال و پاسخ کوتاه دریافت کنید.
2. در صورت نیاز به وکیل یا انجام مشاوره حقوقی (با پرداخت هزینه) ، از ساعت 8 صبح تا 8 شب با شماره فوق به صورت تلفنی تماس بگیرید.

وکالت دعاوی ملکی (حقوقی و کیفری) ، وکالت دعاوی ثبتی

وکالت دعاوی ملکی
وکالت دعاوی ملکی

آشنایی با وکالت دعاوی ملکی (حقوقی و کیفری)

دعاوی ملکی می تواند جنبه کیفری و یا حقوقی داشته باشد .هر یک از این جنبه ها مسیر اجرایی جداگانه دارد. بدین صورت که دعاوی کیفری ملکی با تنظیم شکوائیه و از طریق دادسرا انجام می پذیرد و دعاوی حقوقی با تنظیم دادخواست از طریق دادگاه قابل پیگیری است.

دعاوی ملکی موضوعات متنوع و گوناگونی را شامل می شوند. برخی دعاوی ملکی نیازمند پیگیری های متعدد است. بنابراین برای پیشبرد موفقیت لازم است کارهای کارشناسی و محاسبات دقیق فنی صورت پذیرد. برای ثبت اولیه دعاوی لازم است جلسات و نشست های تخصصی میان وکیل و موکل انجام گیرد. نتیجه این هماهنگی ها به این تصمیم اساسی ختم خواهد شد که دعوا چگونه و از کدام مسیر مورد پیگیری قرار گیرد. در قانون مدنی و قانون مجازات اسلامی این قبیل دعاوی مورد اشاره قرار گرفته اند.

وکالت دعاوی ملکی (حقوقی و کیفری)

در پایین این مطلب برخی دعاوی ملکی مورد اشاره قرار گرفته اند. شما با کلیک بر روی هر کدام می توانید به صورت مختصر اطلاعاتی در مورد هر کدام از دعاوی کسب نمایید. البته بطور قطع و یقین تمام اطلاعات مورد نظر خود را نمی توانید از طریق مطالعه مقاله کسب کنید. زیرا در هر پرونده تکات خاصی وجود دارد که آن را از سایر پرونده های مشابه متمایز می سازد. با این وجود مطالعه مقالات می تواند دید بهتری نسبت به موضوعات مورد نظر در شما ایجاد نماید.

چنانچه ذهن شما درگیر پرونده ملکی و دعاوی مربوط به آن است نگران نباشید. در صورت تمایل به مذاکره حضوری با وکلای گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری، می توانید با ما تماس بگیرید. شماره تلفن 02144096954 و بویژه شماره همراه 09306977305 همیشه در دسترس شما خواهد بود.

وکیل دعوای ملکیوکیل دعاوی ملکی

وکالت دعاوی ملکی(حقیقی و کیفری) – وکلای دعاوی ملکی در گروه ما در دو دپارتمان تخصصی فعالیت می کنند. به عبارتی بخشی از فعالیت ها در حوزه دعاوی حقوقی و مرتبط با دعاوی کمیسیون های منابع طبیعی، شهرداری، ثبت ، راه و شهرسازی و… انجام می پذیرد. بخش دیگری از فعالیت ها نیز در حوزه دعاوی کیفری ملکی انجام می گیرد. این قبیل دعاوی را می توان در مواردی نظیر: جعل اسناد ملکی و استفاده از سند مجعول، کلاهبرداری های ملکی، خرید و فروش های غیر قانونی ملک ، تصرف عدوانی و نظایر آن جستجو نمود که توسط وکیل کیفری انجام می گیرد. بنابراین مشاهده می فرمایید بهترین کار آن است که  انواع دعاوی در حوزه های تخصصی جداگانه مورد بررسی و رسیدگی قرار گیرد. موکلین نیز با خیال آسوده پرونده های خود را به دست وکلای متخصص خواهند سپرد.

دعاوی ملکی بسیار تخصصی و پیچیده اند

لیستی را که مشاهده خواهید نمود همه دعاوی ملکی را شامل نمی شود. این ها تنها بخشی از دعاوی ملکی بودند که مورد اشاره قرار گرفتند. بدیهی است اگر همه دعاوی بخواهند فهرست شوند، مطالعه آن از حوصله شما خارج خواهد بود. البته عدم اشاره به تمامی دعاوی به معنای آن نیست که وکلای گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری در مورد آن ها کار نمی کنند. چه بسا دعاوی که در این فهرست قرار ندارند اما وکلای گروه ما در مورد آن ها تجارب بیشتر و بهتری اندوخته باشند. بیشتر دعاوی مربوط به شهرداری ، ثبت و منابع طبیعی از جمله چنین دعاوی قرار دارند.

وکالت دعاوی ملکی (حقوقی و کیفری)

باید دانست دعاوی ملکی در زمره سخت ترین و پیچیده ترین دعاوی حقوقی یا کیفری هستند. متعدد بودن دعاوی ملکی و شیوه های ثبت و پیگیری آن ها موجب شده است بسیاری از وکلای محترم از قبول وکالت اینگونه پرونده ها خودداری نمایند یا اصولاً رغبتی به انجام آن نداشته باشند. برخورداری از راهنمایی های ارزنده وکیل متخصص امور ملکی و اعطای وکالت پرونده شما به ایشان می تواند برای شما ارزشمند و عامل امیدواری و موفقیت بیشتر در دعاوی ملکی  باشد.

چنانچه شما قصد شکایت، ارائه دادخواست، تنظیم لوایح قضایی و یا تنظیم قراردادهای حقوقی ملکی دارید ما همراه شما خواهیم بود. با دریافت مشاوره حقوقی می توانید در مورد تصمیمات خود بهتر عمل کنید.

وکالت دعاوی ملکی (حقوقی و کیفری)

بیشتر مطالعه کنید

مشاوره تخصصی
Call Now Button