وکیل جرایم مواد مخدر

با سلام.
کاربر گرامی لطفاً برای بهره مندی از خدمات وکالت و مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری از ساعت 9 صبح تا 8 شب با شماره 09306977305 تماس بگیرید.

وکیل جرایم مواد مخدر ، وکیل دفاع از متهمین مواد مخدر

وکیل جرایم مواد مخدر

وکیل جرایم مواد مخدر

در انتخاب وکیل جرایم مواد مخدر دقت کنید

وکیل جرایم مربوط به مواد مخدر امروزه با یکی از مشکلات متاسفانه بسیار رایج جامعه دست و پنجه نرم می کند. چرا که مصرف مواد مخدر خصوصاً در سنین نوجوانی و جوانی بسیار مشکل آفرین است. این موضوع می تواند مشکلات و آسیب ‌های زیادی را بوجود آورد. در این بین، به خاطر سهل انگاری و یا یک لحظه غفلت ممکن است مشکلات زیادی بابت مصرف و گاه حمل مواد مخدر بوجود آید. در نتیجه در چنین شرایطی، معقولانه ترین تصمیم مراجعه به یک وکیل ماهر و مجرب برای اثبات بیگناهی در حمل مواد مخدر است.

وکیل جرایم مواد مخدر با توجه به تخصص و تجربه خود روند کاملاً قانونی را طی کرده و با کشف حقایق از مهارت خود برای آزادی موکل استفاده می کند. در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی و صفحات اینترنت شما می توانید به راحتی  از خدمات وکلای با تجربه استفاده نمایید. اما وکلایی که در این زمینه کار می کنند همه به یک اندازه نمی توانند موفقیت شما را در دعاوی مطرح شده تضمین نمایند. پس برای انتخاب فرد قابل اعتماد و حقوقدان به منظور اعطای وکالت پرونده مواد مخدر دقت کافی داشته باشید.

مطلب مفید | وکیل کیفری غرب تهران

انواع جرایم مربوط به مواد مخدر

جرایم مربوط به مواد مخدر متعددند. هر کدام از این جرایم مجازات خاصی در پی دارد. شما بهتر است برای رفع هر کدام در دادگاه تنها به وکیل جرایم مواد مخدر مراجعه کنید. چنانچه بخواهیم به یکی از مهمترین انواع جرایم مربوط به مواد مخدر اشاره کنیم، میتوانیم به جرم قاچاق یا حمل مواد مخدر و یا حتی انواع داروهای روانگردان اشاره نماییم که مجازات سنگینی در پی دارد.

متأسفانه برخی از افراد به تولید انواع مواد مخدر اقدام می‌کنند که با ترکیب مواد شیمیایی خاص و یا حتی گیاهی و طبیعی حاصل میشود. این امر باعث می شود تا جامعه به سمت تباهی پیش رود.  شما با جامعه ای پر از افراد معتاد در بین سنین مختلف و جنسیت های گوناگون روبرو شوید. این خود، یک مشکل بسیار بزرگ محسوب می شود.

حتی حمل و جابجایی هر نوع مواد با هر نوع وسیله ای با همکاری دیگر افراد می تواند مشکلات زیادی را به وجود آورد. شاید برخی از افراد نسبت به این موضوع آگاهی کافی نداشته باشند. باید دانست پنهان کردن و نگهداری مواد مخدر در یک محل مشخص خود جرم بزرگی محسوب می شود. جرمی که با آن بسیار سخت برخورد می گردد.

در صورت قرار گرفتن در معرض اتهام مواد مخدر باید هرچه سریعتر برای رفع مشکل خود به وکیل جرایم مواد مخدر مراجعه کنید.

رسیدگی به جرایم مربوط به مواد مخدر

دادگاه انقلاب در هر استان دایر است. بر اساس آیین دادرسی کیفری ،جرایم مربوط به مواد مخدر در این دادگاه رسیدگی می شود. در این دادگاه جرایمی مانند کشت خشخاش، فراری و پناه دادن به متهم تحت تعقیب، استعمال مواد مخدر، توزیع، حمل و یا عرضه، وارد کردن، تولید و یا صادر کردن انواع مواد مخدر مورد رسیدگی قرار میگیرد.

در این دادگاه نقش وکیل جرایم مواد مخدر بسیار حایز اهمیت است. وکیل میتواند سرنوشت یک پرونده را کاملاً تغییر دهد و به نفع موکل خود اقدام و او را از اتهامات وارده مبرا سازد.  در این پرونده ها علم قاضی نیز نقش مهمی ایفا میکند. البته وکیل می تواند با جمع آوری دلایل و قراین کافی در علم و نظر قاضی تاثیرگذار باشد و او را به سمت صدور رای به نفع موکل خود ترغیب نماید.

از جمله ادله اثبات جرایم مربوط به مواد مخدر می توان ادله عام و ادله خاص را عنوان کرد. ادله عام به اقرار و شهادت شهود مرتبط می‌ شود. و صددرصد در دعاوی کیفری تاثیر دارد. وکیل جرایم مربوط به مواد مخدر می تواند با استفاده از ادله عام نوع مجازات و مسیر پرونده را به خوبی تغییر دهد. اما ادله خاص نیز به علم قاضی، مدارک کارشناسی و ژنتیک مربوط است. انواع ادله خاص برای هر جرمی با جرایم دیگر در این حوزه کاملاً متفاوت است.

نقش وکیل جرایم مواد مخدر در دادگاه اطفال

برای رسیدگی به جرم افراد در سنین مختلف دادگاه خاصی را معین کرده اند. بنابراین همه جرایم در دادگاه انقلاب رسیدگی نمی شوند.

دادگاه اطفال به جرایم آن دسته از افراد رسیدگی میکند که از لحاظ شرعی هنوز سن بلوغ آن ها پایان نیافته است. سن بلوغ پسران ۱۵ سال و دختران ۹ سال تمام است. به صورت کلی به افراد زیر ۱۸ سال نوجوان گفته می شود و رسیدگی به جرایم این دسته از افراد، در دادگاه اطفال صورت میگیرد.

در دادگاه اطفال با دقت و اهمیت بیشتری به جرم نوجوان می پردازند. و از مشاوران و روانشناسان ماهر و با تجربه نیز در دادگاه استفاده می‌ شود .در این جرایم، شما بهتر است هر چه سریع‌تر به وکیل مواد مخدر مراجعه کنید.  چرا که تنها وکیل مواد مخدر می تواند شرایط را برای نوجوانی که به هر دلیلی از روی غفلت دچار این اشتباه بزرگ شده است هموار نماید . همچنین از هزینه های گزاف دادگاه افراد را دور کند.

آشنایی وکیل با انواع مواد مخدر

وکیل مواد مخدر با انواع مواد مخدر آشنایی کامل دارد.  چرا که مواد مخدر سنتی و صنعتی هر کدام ساختار خاصی دارند. با توجه به چگونگی مصرف، افراد معتاد را میتوان در دسته بندی های مختلف جا داد.

مجازات جرایم مواد مخدر صنعتی سنگین تر است

مجازات جرایم مواد مخدر

مجازات جرایم مواد مخدر

مواد مخدر سنتی مانند تریاک جزء موادی است که از دیرباز در کشور مصرف آن به وفور مشاهده می شد. اما مواد مخدر صنعتی که از ترکیب مواد مخدر سنتی و ترکیب های شیمیایی تولید می‌شود آثار سوء بسیار شدیدتری برجا می گذارد . لذا نسبت به مواد مخدر سنتی شدت اعتیاد آن بیشتر است. به همین دلیل مجازات نگهداری، حمل، فروش و مصرف آن نسبت به مواد سنتی بسیار سنگین‌تر است.

تنها وکیل مواد مخدر قادر است متهم به جرایم مواد مخدر را با توجه به شرایطی که دارد از طریق فرایندهای قانونی و حقوقی نجات دهد.

وکیل جرایم مواد مخدر در گروه ملکی اداری

شما می توانید از خدمات متفاوت گروه ما و وکیل جرایم مواد مخدر به راحتی برای دفاع از متهم استفاده کنید. وکیل مواد مخدر در گروه ما از تجربه و مهارت کافی برخوردار است. و قادر است با جمع آوری ادله و قراین مناسب راه اثبات بی گناهی فرد متهم را در دادگاه طی نماید. و بدون هیچ  گونه سابقه ای متهم را از مهلکه نجات دهد.

همچنین برای جرایم بسیار سنگین وکیل صد در صد می‌تواند از تخصص خود استفاده کند و تخفیف خاصی را برای مجازات در نظر بگیرد. چنانچه متهم به حبس محکوم گردد، وکیل قادر است کمترین حکم مجازات را برای وی بگیرد .

در بسیاری از شرایط وکیل جرایم مواد مخدر قادر است مجازات را به جزای نقدی تبدیل کند که این امر خود می‌تواند به نفع متهم باشد. حتی در مرحله تجدیدنظر و یا در دادگاه انقلاب نیز وکیل خدمات اصلی را به خوبی برای تبرئه متهم به نمایش می گذارد.

مطلب مفید | سند اجاره ای

به هیچ عنوان نباید این نوع خدمات را نادیده گرفت. همچنین برای دریافت عفو مقام رهبری و حکم آزادی مشروط و تبرئه متهم در مرحله فرجام خواهی وکیل جرایم مواد مخدر می تواند بسیار برنامه ریزی شده عمل کند. شما می توانید در سورت تمایل با ما تماس بگیرید و در فرصت مناسب با وکیل گفتگو نمایید. و از خدمات وکلای ما در این حوزه حساس به نحو احسن با کمترین هزینه استفاده کنید. به هر حال گروه ما همیشه به رفاه حال کاربران خود و متقاضیان دریافت خدمات حقوقی می اندیشد.

مطلب مفید | وکیل جرایم پزشگی حرفه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up