گرفتن وقت مدیکال و پزشکی کانادا در ترکیه

با سلام.
لطفا جهت دریافت خدمات اولیه مشاوره مهاجرتی ، ابتدا با شماره 09125453894 تماس بگیرید.

گرفتن وقت مدیکال و پزشکی کانادا در ترکیه

وقت مدیکال و پزشکی کانادا

وقت مدیکال و پزشکی کانادا

چگونه وقت مدیکال و پزشکی کانادا را در ترکیه دریافت کنیم؟

رفتن به ترکیه فقط برای دریافت اقامت ترکیه نیست. بسیاری از افراد که به ترکیه مهاجرت میکنند اهداف مختلفی در سر می پرورانند. برخی قصد رفتن به دیگر کشورها از جمله کانادا و یا اروپا را دارند. تعدادی از جوانان نیز به قصد گرفتن پذیرش از دانشگاههای ترکیه و تحصیل در این دانشکاهها عازم ترکیه میشوند.

یکی از مهم‌ترین مفاد دریافت ویزای کشور کانادا، اخذ گواهی‌نامه سلامت پزشکی است. این گواهی‌نامه همان مدرکی است که ثابت می‌کند شما دارای سلامت کافی هستید. با رزرو وقت مدیکال و پزشکی کانادا در کشور ترکیه می‌توانید کلیه روند مربوط به دریافت این مدرک را به راحتی طی کنید.

همان‌طور که می‌دانید بعضی از کشورهای جهان پیش از ارائه ویزاهای مختلفی همچون ویزای تحصیلی، ویزای سرمایه‌گذاری و … مدارک خاصی را از متقاضیان درخواست می‌کنند. کشور کانادا از جمله کشورهایی به شمار می‌آید که جهت دریافت ویزای آن باید گواهی‌نامه سلامت پزشکی نیز داشته باشید.

این گواهی‌نامه تنها در شرایطی به متقاضیان ارائه می‌شود که توانسته باشند به خوبی از پس کلیه آزمون‌های سلامت و همچنین معاینات مربوط به این گواهی‌نامه برآیند. در ادامه متن با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملی را در مورد این آزمایشات و رزرو وقت مدیکال کانادا در کشور ترکیه به شما ارائه کنیم.

 گواهی‌نامه سلامت برای مهاجرت به کانادا صروری است.

گواهی‌نامه سلامت برای مهاجرت به کانادا صروری است.

چرا باید برای گرفتن وقت مدیکال کانادا به ترکیه برویم؟

احتمالاً این سوال بسیاری از کاربران عزیز است. در پاسخ باید بگوییم که امکان رزرو وقت مدیکال و پزشکی کانادا در ایران ممکن نیست. در واقع دولت کانادا ، پزشک معتبری را در ایران معرفی نکرده است که با مراجعه به او بتوانید نسبت به دریافت گواهی‌نامه سلامت خود اقدام کنید.

شاید یکی از دلایل این امر نبود رابطه مناسب سیاسی بین ایران و کانادا باشد. به هر صورت در حال حاضر هیچ‌ شهروند ایرانی که قصد دریافت ویزای کشور کانادا را دارد نمی‌تواند در ایران نسبت به دریافت گواهی‌نامه مدیکال کانادا اقدام کند.

امکان دریافت این گواهی‌نامه در کشورهای مختلفی وجود دارد. اما ترکیه برای ایرانیان بهترین گزینه خواهد بود. ترکیه فاصله بسیار کمی با ایران دارد و دریافت ویزای آنّ، نسبت به ویزای مربوط به سایر کشورهای جهان بسیار راحت‌تر است. در نتیجه می‌توانید با سرعت بیشتری روند دریافت گواهی‌نامه مدیکال کانادا را سپری کنید.

با انتخاب ترکیه به عنوان کشور مقصد خود جهت انجام آزمایشات مربوطه ، در وقت و همچنین هزینه‌های خود نیز صرفه‌جویی خواهید کرد. دلیل این امر نیز به مسائلی همچون هزینه کم بلیت ایران به ترکیه و همچنین هزینه بسیار پایین اقامت، در طول دوره انجام امور ادارای مربوط به دریافت گواهی‌نامه سلامت کانادا است.

برای دریافت این گواهی‌نامه باید چند آزمایش را پشت سر گذاشت

برای دریافت این گواهی‌نامه باید چند آزمایش را پشت سر گذاشت

قیمت رزور وقت مدیکال و پزشکی کانادا در کشور ترکیه چقدر است؟

رزرو وقت مدیکال و پزشکی کانادا در کشور ترکیه نسبت به سایر کشورهایی که امکان دریافت این خدمت در آن‌ها وجود دارد راحت تر و کم هزینه تر است.

البته باید به این نکته اشاره کنیم که هزینه انجام کلیه مراحل مربوط به دریافت گواهی‌نامه مدیکال کشور کانادا باید بر طبق واحد ارزی این کشور پرداخت شود.

اما در هر صورت هزینه دریافت این گواهی‌نامه در کشور ترکیه برای ایرانیان بسیار پایین‌تر از کشورهایی همچون آلمان و یا امارات متحده عربی است.

تیم حرفه ای ما آماده گرفتن وقت و رزو آن است

اگر شما قصد دارید در کشور ترکیه برای گرفتن وقت مدیکال و پزشکی کانادا اقدام نمایید ما یک تیم حرفه ای در کشور ترکیه مستقر نموده ایم که میتواند از ابتدای ورود به ترکیه تا زمان خروج از این کشور کلیه اقدامات مربوط به نقل و انتقال و اسکان شما در ترکیه را به عنوان تورلیدر و ترانسفر فرودکاهی انجام دهد.

همچنین وکیل مهاجرتی ما در ترکیه انجام اقداماتی که منجر به گرفتن وقت از سفارت برای مهاجرت به کانادا میشود را راساً برعهده خواهد گرفت. یا اینکه راهنمایی های لازم را به شما ارائه خواهد داد.

در هر حال وکیل مهاجرتی ترکیه میتواند برای شما وقت از سفارت کانادا در آنکارا بگیرد. وکیل در همه مراحل شما را یاری خواهد رساند و در کنار شما خواهد بود.

به چه مدارکی و وسایلی نیاز داریم؟

جهت رزرو وقت مدیکال و پزشکی کانادا و همچنین دریافت این گواهی‌نامه باید یک سری مدارک خاص را ارائه کنید. از جمله این مدارک می‌توان به مواردی همچون پاسپورت اشاره کرد. علاوه بر این، اگر از عینک و لنزهای طبی استفاده می‌کنید، باید آن‌ها را به همراه داشته باشید.

در مواردی امکان دارد از متقاضی درخواست شود یک سری آزمایش‌های عکس‌برداری خاص را انجام دهد. در این شرایط نیز معمولاً دوباره مدارک شناسایی مهمی همچون کارت شناساسی و پاسپورت از شما درخواست می‌شوند.

علاوه بر این در زمان رزرو وقت مدیکال باید فرم‌های مشخصات ویژه این گواهی‌نامه سلامت را پر کنید.

به طور معمول در این فرم‌ها اطلاعات عادی همچون تاریخ تولد، سن، جنسیت و … یادداشت می‌شوند.

در طی فرایند مدیکال چه واکسن‌هایی تزریق می‌شوند؟

پس از رزرو وقت مدیکال و پزشکی کانادا نوبت به مراجعه جهت دریافت واکسن‌های خاص تعیین شده توسط دولت کانادا می‌رسد. این واکسن‌ها معمولاً دارای دو دوز خاص هستند.

در واقع پس از دریافت دوز اول گواهی‌نامه سلامت به شما داده می‌شود، اما باید پس از گذشت موعد مقرر نسبت به دریافت دوز دوم در کشور کانادا اقدام کنید.

چنانچه به صورت شخصی نسبت به دریافت واکسن‌های مذکور اقدام کرده باشید، احتمالاً تنها دوز دوم به شما تزریق می‌شود. اما اگر از تاریخ تزریق دوز اول شما مدت زمان زیادی گذشته باشد، دوباره باید دوز اول را تزریق کنید.

از جمله مهم‌ترین واکسن‌های مدنظر که در طی این فرایند ممکن است از آن‌ها استفاده شود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کرونا
  • هپاتیت a
  • هپاتیت b
  • Flu
  • سرخک
  • اوریون
  • آبله

آزمایش‌های مدنظر دولت کانادا برای دریافت گواهی مدیکال

یکی دیگر از مواردی که پس از دریافت وقت مدیکال و پزشکی کانادا باید به آن توجه کنید،‌ آزمایش‌های مدنظر دولت کانادا جهت دریافت گواهی‌ سلامت یا همان گواهی مدیکال است.

اگر در مراحل ابتدایی معاینات پزشکی موارد خاصی در بدن مشاهده شود، پزشک مربوطه انجام آزمایشات خاصی را برای شما تجویز می‌کند.

انجام کلیه آزمایشات تعیین شده توسط پزشک یک امر ضروری است و نباید نسبت به آن‌ها اعتراضی داشته باشید.

از جمله مهم‌ترین آزمایش‌های مذکور می‌توان به مواردی همچون آزمایش هپاتیت، آزمایش ایدز، آزمایش سرطان و آزمایش اختلال مغزی نام برد.

چنانچه پس از انجام آزمایشات ، سلامت شما تأیید شود، برگه گواهی سلامت ارائه خواهد شد و می‌توانید از آن برای دریافت ویزای خود استفاده کنید.

سخن پایانی

دریافت گواهی‌نامه مدیکال کشور کانادا یکی از موارد ضروری جهت اخذ ویزای این کشور محسوب می‌شود.

بدون دریافت این گواهی‌نامه نمی‌توانید نسبت به دریافت ویزای خود اقدام کنید.

گواهی‌نامه مزبور تنها پس از سپری کردن یک سری آزمایش‌های خاص به شما اعطا می‌شود.

امکان رزرو وقت مدیکال و پزشکی کانادا در ایران وجود ندارد و به همین دلیل باید به کشورهای همسایه مراجعه کنید. بهترین کشور از این نظر، کشور ترکیه است.

دلیل این موضوع نیز به هزینه‌های پایین مسافرت به ترکیه برمی‌گردد.

بطور قطع شما برای دریافت گواهی نامه و رزرو وقت مدیکال کانادا به مشاوره تخصصی نیاز دارید.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

انتظار میرود شما عزیزان به طور کامل ، راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

بد نیست پیش از انجام کارهای مقدماتی ، آشنایی با کشور کانادا را نیز در اولویت های خود قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up