مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری

مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری

1) خط تماس مستقیم با وکیل 

ملکی :  09122491524 

ثبتی :  09374773894

خانواده : 09125453894

اداره کار : 09379219890

2) مشاوره حضوری با وکیل

02144096954

3) مشاوره آنلاین 

واتساپ

09374773894

ملاحظه خواهید نمود در گروه ما ، نحوه تماس با وکیل و دریافت خدمات مشاوره حقوقی بسیار ساده است. مجموعه ما با بهره گیری از خدمات وکلای پایه یک دادگستری، در اسرع وقت مشاوره های حقوقی جامع و کاملی را ارائه می دهد.

مشاوره تخصصی

برای آشنایی با برخی خدمات تخصصی حقوقی و ارتباط مستقیم با وکیل ، لطفا بر روی لینک خدمات حقوقی سریع کلیک کنید و با وکیل مرتبط با موضوع حقوقی خود ، ارتباط برقرار نمایید.

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی

مطلب مرتبط | بهترین وکیل در تهران

مشاورین حقوقی میتوانند در موارد خاص، بهترین وکیل پایه یک دادگستری و در موارد عدیده ، فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد حقوق باشند . ممکن است در مواردی، مشاور حقوقی توصیه هایی بکند که مطلوب مراجعه کننده باشد. اما وکیلی که برای پرونده با او قرارداد منعقد می شود موافق اجرای این روند نباشد.

مطلب مرتبط | مشاوره با وکیل خانواده

از سوی دیگر مشاوری که از تجربه کافی در زمینه اجرایی برخوردار نیست و از رویه دادگاهها و مراجع قضایی اطلاع دقیق ندارد احتمالاً نمیتواند اطلاعات جامع در اختیار مراجعه کننده قرار دهد. از اینرو اشخاص معمولاً سعی دارند مشاوره با وکیل پایه یک را در اولویت اقدامات خود قرار دهند.

مطلب مرتبط | مشاوره حقوقی حضوری و تلفنی

مزایای مشاوره با وکیل 

  • وکیل پایه یک دادگستری، تسلط بالایی بر قوانین مدنی و کیفری و رویه های قضایی داشته و می تواند مشاوره کامل و جامعی را ارائه دهد.
  • وکیل پایه یک دادگستری با داشتن تجربه اجرایی تسلط بر روند اجرایی و رویه دادگاهها و مراجع قضایی دارد. لذا روش های موثرتری را برای احقاق حق می تواند ارائه دهد.
  • راهکارهایی که وکیل پایه یک در زمان مشاوره ارائه میدهد، می تواند توسط خود وی در مراجع قضایی به مورد اجرا گذارده شود. بنابراین بهتر می توان تصمیم گرفت که به عنوان وکیل پرونده انتخاب شود یا خیر.
  • وکیل پایه یک دادگستری براساس مهارت و توانایی های خود در مراجع قضایی مشاوره ارائه می دهد. لذا می توان اطمینان داشت که راهکارهایی که ارائه می دهد قابلیت اجرایی دارد.
  • انتخاب وکیل پایه یک دادگستری در هزینه ها نیز صرفه جویی میکند. می توان پیش از اقامه دعوا یا در اثنای آن ، از مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری استفاده کرد.

بیشتر مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مشاوره تخصصی
Call Now Button