مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری

کاربر گرامی :
1. برای مشاوره حقوقی و اعطای وکالت به وکیل ، در صورتیکه تلفن همراه در دست دارید، از ساعت 14 تا 20 روزهای اداری بر روی شماره 09122491524 کلیک کنید.

2. جهت دریافت پاسخ سوالات خود از وکیل ، از طریق واتساپ یا ارسال پیامک به شماره 09374773894 اقدام نمایید.

3. در صورت عدم پاسخگویی تلفنی وکیل (بدلیل جلسه با موکلین ) ، لطفا بعد از ساعتی مجدداً تماس بگیرید.

مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری

دریافت خدمات مشاوره از وکیل پایه یک

دریافت خدمات مشاوره از وکیل پایه یک

1) خط تماس مستقیم با وکیل برای مشاوره آنلاین

ملکی :  09122491524 

ثبتی :  09374773894

خانواده : 09125453894

اداره کار : 09379219890

2) خط تماس برای مشاوره حضوری با وکیل 

02144096954

ملاحظه خواهید نمود در گروه ما ، نحوه تماس با وکیل و دریافت بهترین مشاوره حقوقی ملکی ، خانواده و … بسیار ساده است. مجموعه ما با بهره گیری از خدمات وکلای پایه یک دادگستری، در اسرع وقت مشاوره های حقوقی جامع و کاملی را ارائه می دهد.

مشاوره تخصصی با وکیل پایه یک

قبل از انجام مشاوره با وکیل پایه یک و برای آشنایی با انواع خدمات حقوقی بهتر است با بخش های مختلف سایت بویژه بخش مقالات آشنا شوید. شما نمونه ای از موضوعات و دعاوی حقوقی و کیفری را ملاحظه خواهید نمود. حتی میتوانید در بخش مقالات ،عناوین مورد نظر خود را جستجو و مطالعه نمایید. سپس برای انجام مشاوره با وکیل پایه یک تصمیم بگیرید.

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی

مشاورین حقوقی میتوانند در موارد خاص وکیل پایه یک و در موارد عدیده ، فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد حقوق باشند . ممکن است در مواردی، مشاور حقوقی توصیه هایی بکند که مطلوب مراجعه کننده باشد. اما وکیلی که برای پرونده با او قرارداد منعقد می شود موافق اجرای این روند نباشد.

مطلب مرتبط | مشاوره با وکیل خانواده

از سوی دیگر مشاوری که از تجربه کافی در زمینه اجرایی برخوردار نیست و از رویه دادگاهها و مراجع قضایی اطلاع دقیق ندارد احتمالاً نمیتواند اطلاعات جامع در اختیار مراجعه کننده قرار دهد. از اینرو اشخاص معمولاً سعی دارند مشاوره با وکیل را در اولویت اقدامات خود قرار دهند.

مطلب مرتبط | مشاوره حقوقی حضوری و تلفنی

مزایای مشاوره با وکیل 

  • وکیل پایه یک دادگستری، تسلط بالایی بر قوانین مدنی و کیفری و رویه های قضایی داشته و می تواند مشاوره کامل و جامعی را ارائه دهد.
  • وکیل پایه یک دادگستری با داشتن تجربه اجرایی تسلط بر روند اجرایی و رویه دادگاهها و مراجع قضایی دارد. لذا روش های موثرتری را برای احقاق حق می تواند ارائه دهد.
  • راهکارهایی که وکیل پایه یک در زمان مشاوره ارائه میدهد، می تواند توسط خود وی در مراجع قضایی به مورد اجرا گذارده شود. بنابراین بهتر می توان تصمیم گرفت که به عنوان وکیل پرونده انتخاب شود یا خیر.
  • وکیل پایه یک دادگستری براساس مهارت و توانایی های خود در مراجع قضایی مشاوره ارائه می دهد. لذا می توان اطمینان داشت که راهکارهایی که ارائه می دهد قابلیت اجرایی دارد.
  • انتخاب وکیل پایه یک دادگستری در هزینه ها نیز صرفه جویی میکند. می توان پیش از اقامه دعوا یا در اثنای آن ، از مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری استفاده کرد.

تماس با گروه ملکی اداری جهت مشاوره حقوقی

برای آنکه مشاوره منطقی و درست دریافت نمایید بهتر است مشکلات حقوقی خود را بشناسید. برای این کار بهتر از هر کار مشورت با آگاهان به امور حقوقی است. بهتر است در این مورد به افراد غیر متخصص مراجعه نکنید. بهترین کار تماس با دفاتر وکالت و موسسات حقوقی است. گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری نیز به عنوان یکی از دهها شرکت و موسسه حقوقی میتواند در انواع دعاوی حقوقی و کیفری به شما مشاوره حقوقی ارائه دهد. در اولین فرصت میتوانید جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره دعاوی ملکی
روزهای اداری(8 تا 21)