وکیل دیوان عدالت اداری

وکیل دیوان عدالت اداری

وکیل دیوان عدالت اداری کیست؟ شاید شما هم در مورد عنوان وکیل دیوان عدالت اداری مطالبی شنیده باشید. اگر دقیقاً نمی دانید این وکیل کیست و یا چه می کند بهتر است با ما همراه شوید. انتخاب وکیل با تجربه وکیل دیوان تفاوتی با دیگر وکلا ندارد. تنها تفاوت آن است که وکیل دیوان از تجربه کافی در مورد دعاوی مربوط به سازمان ها و نهادها از جمله شهرداری و کمیسیون های متعدد برخوردار است . کمیسیون هایی نظیر کمیسیون ماده 5، کمیسیون ماده 7، کمیسیون ماده 77، کمیسیون ماده 100 و همچنین دعاوی مربوط به اداره ثبت

بنابراین اگر شما در مورد موضوعات ملکی خود با نهادها و سازمان های مورد نظر درگیر هستید بهتر است از هم اکنون به فکر بهترین راه چاره برای حل مشکلات ملکی خود باشید. مذاکره حضوری با وکیل دیوان عدالت اداری می تواند بهترین کار باشد. برای حل مشکلات ملکی خود می توانید در گام اول با ما با شماره های 02144096954 و شماره همراه 09306977305 تماس بگیرید. تا در اولین فرصت با وکیل پایه یگ دادکستری ملاقات نموده و مشکل پرونده خود را به صورت منطقی حل نمایید.

بهترین وکیل دیوان عدالت اداری

وکیل دادگستری می تواند در نقش وکیل دیوان انجام وظیفه نماید. چنین وکیلی قادر است در پرونده هایی که شعب مختلف دیوان عدالت مورد رسیدگی قرار می دهند اعلام وکالت نماید. بعد از اعلام وکالت، شکایت موکلین توسط وکیل ثبت می شود.

مشاوره با وکیل متخصص دیوان

قبل از هر چیز لازم است وکیل  در جریان پرونده های شما قرار بگیرد. لذا با تعیین وقت ملاقات حضوری رایگان، وکیل در فرصت مناسب مدارک شما را مورد بازبینی قرار می دهد. بعد از مطالعه پرونده و گفتگو با شما در مورد نحوه اقدام وکیل و مسیر پرونده و انعقاد قرارداد مذاکره صورت می گیرد. درصورت توافق دوجانبه، قبول وکالت از طرف وکیل اعلام و قرارداد مالی به امضاء طرفین خواهد رسید.

درخواست مشاوره حضوری رایگان

برای حل مشکلات پرونده خود  ابتدا با وکیل متخصص مذاکره حضوری داشته باشید. چنانچه خواهان ارتباط با وکیل متخصص دعاوی دیوان هستید، با ما تماس بکیرید.

اعطای وکالت به وکیل دیوان عدالت

چنانچه متقاعد شدبد که وکیل می توان مشکل شما را به خوبی پیگیری نماید تصمیم با شما خواهد بود. در صورت ذهنیت مثبت می توانید نسبت به انعقاد قرارداد اقدام نموده و وکالت پرونده تان را به وکیل اعطا نمایید.

وکیل بعد از انعقاد قرارداد و دریافت وکالت شما پرونده تان را در هر قسمت از دیوان عدالت پیگیری خواهد نمود.

وکیل متخصص دیوان عدالت اداری حرفه ای

پرونده های دیوان به صورت غیر حضوری مورد رسیدگی قرار می گیرد. با این وجود برخی وکلا می توانند در پرونده های سنگین با قاضی پرونده نیز با رعایت تشریفات قانونی مذاکره نمایند. اینگونه مذاکرات با توجه به تخصصی بودن موضوعات در صلاحیت دیوان ، مستلزم دانش و تجربه و مهارت وکیل است. وکیل  در این موارد بعد از ثبت شکایت در دیوان عدالت اداری و ارجاع به شعبه مربوطه اقدامات کاملا حرفه ای خود را مورد پیگیری و توجه قرار خواهد داد. چه بسیار پرونده ها که توسط وکیل در دیوان مورد اعتراض واقع می شود. در اغلب موارد آراء صادره توسط دیوان شکسته شده و به نفع موکل سرنوشت پرونده تغییر پیدا کرده است.

بیشتر مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

برای امنیت ، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز گوگل استسیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.

آخرین نوشته ها

فهرست
Call Now Button