وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی در تهران
وکیل ملکی در تهران

وکیل ملکی تهران – وکالت و بر عهده گرفتن مسئولیت پرونده دعاوی ملکی و پیگیری آن در محاکم دادگستری از طریق اقدامات کارشناسی و در کوتاهترین زمان ممکن، از خصوصیات و ویژگی های بارز وکیل ملکی تهران است.

وکیل ملکی در گروه «ملکی اداری» می تواند امورات مربوط به پرونده شما را در هر نقطه از کشور بر عهده بگیرد. انجام این امر در صورت توافق دوجانبه میسر خواهد بود. در این صورت شما می توانید به امورات شخصی خود برسید و نگران پرونده تان نباشید. زیرا این وکیل ملکی است که آن را دنبال خواهد نمود.

 وکیل ملکی تهران بدنبال چه نوع پرونده هایی است؟

در حقیقت دعاوی ملکی خیلی زیاد و پر تعداد هستند. برخی دعاوی ملکی جنبه کیفری دارند. وکلای کیفری بر پرونده های مورد نظر احاطه بهتری دارند. اما بیشتر دعاوی ملکی از طریق مسیرهای حقوقی دنبال می شوند. بنابراین وکیل ملکی تهران بر این موضوع اشرافیت دارد و می داند پرونده شما در کدام جهت باید پیش برود. و چه مسیری برای پیگیری آن مناسب تر خواهد بود.

هزینه دعاوی ملکی چگونه محاسبه می شود؟

هزینه دعاوی ملکی
هزینه دعاوی ملکی

در حقیقت پرونده های ملکی جزء شفاف ترین پرونده ها محسوب می گردند. وکیل ملکی تهران در تلاش خواهد بود تا حداقل فشار اقتصادی را بر موکل خود وارد سازد. زیرا اغلب افراد به دلیل ناآگاهی و از سر استیصال دچار مشکلات ملکی شده و خود و خانواده شان را گرفتار دادگاه کرده اند.

از این رو در گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری هدف آن است که موکل با طیب خاطر و رضایت مندی و با پرداخت هزینه های معقول، پرونده خود را به بهترین وکیل ملکی تهران بسپارد.

شکست در پرونده یک نقص برای وکیل است

حقیقت آن است در پرونده های ملکی و یا به طور کلی همه پرونده های دعاوی، وکیل بدنبال کسب موفقیت است. زیرا موفقیت در پرونده برای وی سابقه کاری مثبت محسوب می گردد. در تیم حقوقی ما نیز شکست در پرونده برای هر وکیل یک امتیاز منفی تلقی می شود. لذا وکیل دعوای ملک ابتدا ارزیابی مناسبی از پرونده به عمل آورده و نتیجه آن را با موکل خود در میان می گذارد. سپس هر دو به توافق می رسند که پرونده در مسیر حقوقی و به شکل مناسب پیگیری شود.

دعاوی ملکی عموماً شامل چه موضوعاتی است؟

همانطور که گفته شد دعاوی ملکی خیلی پر تعدادند. برخی دعاوی در قانون مدنی و دیگر قوانین مورد اشاره قرار گرفته اند. در یک نگاه کلی می توان بیشتر دعاوی حوزه ملک را در دسته بندی های زیر مورد اشاره قرار داد:

  • دعاوی ملکی ناشی از انعقاد قراردادهای نادرست در خرید و فروش ملک
  • دعاوی ملکی مربوط به ساخت و ساز و مشارکت در ساخت
دعاوی ساخت و ساز ملک
دعاوی ساخت و ساز ملک
  • دعاوی ملکی ناشی از انحصار وراثت و اقرارنامه های ملکی
  • دعاوی ملکی ناشی از اختلافات ملکی با شهرداری و سایر دستگاههای دولتی
  • دعاوی ملکی ناشی از همجواری و همسایگی
  • دعاوی ملکی مربوط به اجاره املاک تجاری و مسکونی
  • دعاوی ملکی مبتنی بر فریب ، جعل و کلاهبرداری
  • دعاوی ملکی بعد از غصب و تصرف عدوانی ملک
  • دعاوی مرتبط با عملیات ثبتی

وکیل ملکی تهران و قبول وکالت دعاوی 

اگر شما دارای پرونده ملکی در هر یک از دسته های مورد اشاره و یا دیگر موضوعات ملکی هستید می توانید با ما با شماره 02144096954 تماس بگیرید و طی ملاقات با بهترین وکیل ملکی ، پرونده خود را به وی بسپارید.

بیشتر مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Button
ارسال پیام