وکیل ملکی تهران کیست؟

با سلام.
کاربر گرامی لطفاً برای بهره مندی از خدمات وکالت و مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری از ساعت 9 صبح تا 8 شب با شماره 09306977305 تماس بگیرید.

وکیل ملکی تهران کیست؟

وکیل ملکی تهران را بشناسیم

وکیل ملکی تهران را بشناسیم

با وکیل ملکی تهران همراه شوید

 وکیل ملکی به عنوان تخصصی ترین امر حقوقی در انواع دعاوی اقدامات بسیار فنی و دقیقی را باید انجام دهد. از خصوصیات و ویژگی های بارز وکیل ملکی تهران دقت و سرعت در پیگیری پرونده ها است.

 در گروه «ملکی اداری» می تواند امورات مربوط به پرونده شما را در هر نقطه از کشور بر عهده بگیرد. انجام این امر در صورت توافق دوجانبه میسر خواهد بود. در این صورت شما می توانید به امورات شخصی خود برسید و نگران پرونده تان نباشید. زیرا بهترین وکیل ملکی  آن را دنبال خواهد نمود.

مطلب مرتبط | بهترین وکیل تخصصی ملک 

 وکیل ملکی خوب در تهران  بدنبال چه نوع پرونده هایی است؟

در حقیقت دعاوی ملکی خیلی زیاد و پر تعداد هستند. برخی دعاوی ملکی جنبه کیفری دارند. وکلای کیفری بر پرونده های مورد نظر احاطه بهتری دارند. اما بیشتر دعاوی ملکی از طریق مسیرهای حقوقی دنبال می شوند. بنابراین وکیل ملکی تهران بر این موضوع اشرافیت دارد و می داند پرونده شما در کدام جهت باید پیش برود. و چه مسیری برای پیگیری آن مناسب تر خواهد بود.

هزینه دعاوی ملکی چگونه محاسبه می شود؟

هزینه دعاوی ملکی

هزینه دعاوی ملکی

در حقیقت پرونده های ملکی جزء شفاف ترین پرونده ها محسوب می گردند. وکیل ملکی تهران در تلاش خواهد بود تا حداقل فشار اقتصادی را بر موکل خود وارد سازد. از این رو در گروه حقوقی تخصصی ملکی اداری هدف آن است که موکل با طیب خاطر و رضایت مندی و با پرداخت هزینه های معقول، پرونده خود را به بهترین وکیل ملکی تهران بسپارد.

شکست در پرونده یک نقص برای وکیل است

حقیقت آن است در پرونده های ملکی و یا به طور کلی همه پرونده های دعاوی، وکیل ملکی تهران بدنبال کسب موفقیت است. زیرا موفقیت در پرونده برای وی سابقه کاری مثبت محسوب می گردد. در تیم حقوقی ما نیز شکست در پرونده برای هر وکیل یک امتیاز منفی تلقی می شود. لذا وکیل ابتدا ارزیابی مناسبی از پرونده به عمل آورده و نتیجه آن را با موکل خود در میان می گذارد. سپس هر دو به توافق می رسند که پرونده در مسیر حقوقی و به شکل مناسب پیگیری شود.

مطلب مرتبط | مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری 

دعاوی ملکی عموماً شامل چه موضوعاتی است؟

برخی دعاوی در قانون مدنی و دیگر قوانین مورد اشاره قرار گرفته اند. در یک نگاه کلی می توان بیشتر دعاوی حوزه ملک را در دسته بندی های زیر مورد اشاره قرار داد. این دعاوی توسط وکیل ملکی تهران مورد رسیدگی قرار می گیرد:

  • دعاوی ناشی از انعقاد قراردادهای نادرست در خرید و فروش ملک
  • دعاوی مربوط به ساخت و ساز و مشارکت در ساخت

حل منازعات ملکی توسط وکیل ملکی تهران

حل منازعات ملکی توسط وکیل ملکی تهران

  • منازعات مرتبط با انحصار وراثت و اقرارنامه های ملکی
  • اختلافات ملکی با شهرداری و سایر دستگاههای دولتی
  • درگیری های همجواری و همسایگی
  • اختلاف میان موجر و مستاجر راجع به اجاره املاک تجاری و مسکونی
  • فریب ، جعل و کلاهبرداری
  • غصب و تصرف عدوانی ملک
  • دعواهای مرتبط با عملیات ثبتی

به وکیل ملکی در گروه ما اعتماد کنید

اگر شما درگیر پرونده ملکی و یا قراردادهای ملگی خود هستید می توانید با ما تماس بگیرید و طی ملاقات با وکیل ، پرونده خود را به وی بسپارید.

مطلب مرتبط | بهترین وکیل در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up